320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Rannajalgpalli Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nõmme kalju 2 - 3 valicecar
    augur/betoon 5 - 3 beregy united
    üksjalgvärav 6 - 3 nõmme kalju
    sparta 1 - 2 pärnu vaprus

    rohkem ei mäleta
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      mida mida
      www.ehrakennus.ee
      Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

      Kommentaar


        On ehk veel tulemusi kellegil jagada?

        Kommentaar


          Algselt postitas #5# Vaata postitust
          On ehk veel tulemusi kellegil jagada?
          Esiliigas hakkavad asjad õnneks paika loksuma - ehk siis Saue võitis II etapi.
          winners never quit, quiters never win!

          Kommentaar


            Finaal:
            Saue-Maardu mängu võitis pennudega...eee...ühe pennuga siis...Saue GK tõrjus pennu...oma löödi ära.....mänguskoor jäi 2:2 või 3:3...mäng oli tõeline finaalivääriline!
            3-4 koha mäng:
            Saku-Tallinna Kalev mäng oli samasse auku, mis poolfinaalmäng Maardu-Tallinna Kalev...ehk et....Saku tegi mis tahtis, ülitugeva koosseisuga kohale tulnud Kalevit 8:0....
            Sama lihtsalt tuli siis Maardul ülitugeva koosseisuga Kaleviga mängu saldo...9:0...samas pidasid poolfinaali väärilise mängu maha naabervallad, kus ikka parem jäi peale

            Aga...ülla-ülla....Rakvere Tarvase poisid ei suutnud asendada meistriliigas võidelnud Siskat...ja nii tuli taanduda kuskil vahepeal....kohtadel siis 5-8

            Olgu siinkohal mainitud, et KAri, respect, et võtsid kuulda, ja päris üksinda vähemalt seda rohelist kohtunikku veerandist alates ei lasknud vilistada...ja respect, et mõlemad alagrupimängud saime selle rohelise kohtunikuga mängida...ja respect, et ta oli vahepeal natuke arenguhüpet teinud, ning tänase tulemuse kirjutan puhtalt meie OMA meeste arvele...

            Aga Tallinna Kalevi poolne kottimine, algul vahemängus Schöttli kickimine, ja veerandis Pizza kickimine, võiks olla päeva üllatus, nagu ka Üksjala võit Kalju üle 6:3!!
            Last edited by roque jr; 19.06.11, 14:27. Põhjus: Parandus
            trey says:

            ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

            Kommentaar


              Raju andmine käis tulemuste põhjal Mis mehed seal Beregys mängivad???? 3 korda üksteisega läbi, tuleb ikka väga põnev hooaeg
              www.ehrakennus.ee
              Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

              Kommentaar


                Algselt postitas #5# Vaata postitust
                On ehk veel tulemusi kellegil jagada?
                www.rannajalgpall.ee lehel üleval Meistriliiga tulemused ja esiliigast ka lühike kokkuvõte....lähi päevil tulemas lisa(pildid ja kokkuvõte)

                Kommentaar


                  Esiliiga II etapi tulemused:
                  1.Saue JK 100+6
                  2.FC Starbunker 85+6
                  3.Saku Sporting 75+6
                  4.JK Tallinna Kalev 65+0
                  5.Sparta/Pizzapoisid 55+5
                  6.-7.Pirita RJK Reliikvia 55+3
                  6.-7. Augur 55+3
                  8.Hörmann 55+2
                  9.Schöttli 45+3
                  10.-12. Smarten Logistics 45+0
                  10.-12. Viimsi BSC 45+0
                  10.-12. Snake/Monkey Sport ST 45+0

                  Mina olen Osav Luuser, mina tänan
                  Ei vaja ju raketiteaduse teadmist, et selline info 3 min.-ga üles panna

                  Ja kes tahab vaadata kogu kahe etapi järgset edetabelit, mis on väga intrigeeriv, see vaadaku SIIT:http://bscforwards.weebly.com/koondtabel-2011.html
                  Last edited by roque jr; 19.06.11, 15:14. Põhjus: Täpsustus
                  trey says:

                  ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                  Kommentaar


                    Üksjalg hakkab Varletoni kordama
                    www.ehrakennus.ee
                    Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                    Kommentaar


                      Kuidas tehakse esiliigas parim väravakütt selgeks...et nagu mis arvestuses, kui süsteem on sedavõrd ebareaalne, et alagruppide võitjatel jääb üks mäng vähempidada, millega seoses tekib vahegrupimängude võidumeeskonna mängijatel eelis lüüa rohkem kolle...samas...ma ei tea kas mulle ainult tundub sedasi, et see süsteem on tapnud põnevuse etappide kulminatsiooniosades...ehk et kui ikka poolfinaal lõpeb 9-0, või 3.-4. koha mäng 8-0, siis küsiks, mis pinge, mis tasavägine heitlus see on?
                      Mahlamütse on isegi esiliigas, ja need võiksid juba eos oma kohad teada saada

                      Langetasin veel oma aktsiaid, aga...ärge tulge rääkima, et Kalevi ebaedu oli üllatus
                      trey says:

                      ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Juanito Vaata postitust
                        Ma pakun selle aasta meistriks Augur/Betooni, tundub, et koosseis on väga ühtlane ja füüsiliselt piisavalt vormis ja meeskonnavaim parem, kui kunagi varem
                        Ja parimaks väravakütiks pakun Aleksandr Dubõkinit, juhul muidugi, kui ta on terve ja mängib kõikidel etappidel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                          Kuidas tehakse esiliigas parim väravakütt selgeks...et nagu mis arvestuses, kui süsteem on sedavõrd ebareaalne, et alagruppide võitjatel jääb üks mäng vähempidada, millega seoses tekib vahegrupimängude võidumeeskonna mängijatel eelis lüüa rohkem kolle...samas...ma ei tea kas mulle ainult tundub sedasi, et see süsteem on tapnud põnevuse etappide kulminatsiooniosades...ehk et kui ikka poolfinaal lõpeb 9-0, või 3.-4. koha mäng 8-0, siis küsiks, mis pinge, mis tasavägine heitlus see on?
                          Mahlamütse on isegi esiliigas, ja need võiksid juba eos oma kohad teada saada

                          Langetasin veel oma aktsiaid, aga...ärge tulge rääkima, et Kalevi ebaedu oli üllatus

                          Kuidas ebaedu? Kalev tuli neljandaks? Poolfinaaliks lihtsalt olid 3-4 põhimeest audis.
                          Jalgpallihaigla liige

                          Kommentaar


                            Vaatasin eile Madagaskari ja Egiptuse MMi kvalifaktiooni mängu. Seal oli lõpus penaltiseeria. Panin tähele,et seal isegi ei pantud erilist tähelepanu, kui vv tuli ennem pennut 20cm ettepoole. Ja mängu ajal ei olnud üldse kohtunike nähagi, mis peakski jalgpallis tähtis olema, eriti veel rannajalgpallis,et mäng käiks kiirelt edasi-tagasi .Aga mis meil nüüd peale seda FIFA koolitust toimub, tundub, et kohtunikud tahavad aint pildis olla. Meeskondadel kuluvad lahtilöökideks 2 minutit:O, sest kohtunikul on vaja sättida palli ja müüri 5cm kaupa, ja nii mitu korda, ennem kui saab palli mängu panna. Miks nagu?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Juanito Vaata postitust
                              Vaatasin eile Madagaskari ja Egiptuse MMi kvalifaktiooni mängu. Seal oli lõpus penaltiseeria. Panin tähele,et seal isegi ei pantud erilist tähelepanu, kui vv tuli ennem pennut 20cm ettepoole. Ja mängu ajal ei olnud üldse kohtunike nähagi, mis peakski jalgpallis tähtis olema, eriti veel rannajalgpallis,et mäng käiks kiirelt edasi-tagasi .Aga mis meil nüüd peale seda FIFA koolitust toimub, tundub, et kohtunikud tahavad aint pildis olla. Meeskondadel kuluvad lahtilöökideks 2 minutit:O, sest kohtunikul on vaja sättida palli ja müüri 5cm kaupa, ja nii mitu korda, ennem kui saab palli mängu panna. Miks nagu?
                              Tule järgmine kord koolitusele, saad teada, kuidas vilistatakse ja miks vilistatakse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Qips Vaata postitust
                                Tule järgmine kord koolitusele, saad teada, kuidas vilistatakse ja miks vilistatakse.
                                Ma olen kunagi paari lambi noortemängu vilistanud, ütlen ausalt, see ei ole kerge töö ega igatse ka seda vilet endale suhu panna. See jutt oli pigem sellepärast kirjutatud, et eelmine aasta ei pantud sentimeetri täpsusele rõhku aga nüüd pannakse. Tahad öelda, et see ei ole selllest koolitusest tingitud? Ma saan aru, et kui lahtilöögil pannakse rõhku sellele, et pall liiguks ettepoole aga need 5cm ei tohiks ju nii tähtsad olla?

                                Peace

                                Kommentaar

                                Working...
                                X