320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Rannajalgpalli Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Orre Vaata postitust
    Mul on üks küsimus. Esimene etapp Pizza ja Smarteni vahelises veerandfinaalis vist. Oli karistuslöök u 10 meetri pealt. Ründaja tõstis rahulikult palli üle väravavahi ning väravavaht oli täielikult olukorrast väljas ning kuna pall otse sisse ei läinud siis läks sama ründaja pallile järgi ning lõi tühja värava ära.Vahepeal keegi teine palli ei puutunud. Värav luges kuid kas see poleks mitte sama kui ta endale rahulikult palli ette mängiks, siis võiks ju lahtilöögi ka endale ette tõsta nt.
    Väravat ei loetud...lõpuks....kui hr. kohtunikule oli selgeks tehtud, meenutatud talle, mida ta FiFa kolmepäevaselt koolituselt õppinud oli....Karistuslööki lüües ei tohi lööja enne palli puutuda, kui see pole puudutanud mistahes teist mängijat, või pole siis vastavalt kas väravas, üle küljejoone, otsajoone...või kus iganes....
    trey says:

    ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

    Kommentaar


      Algselt postitas marx1234 Vaata postitust
      Hei mehed! ma ei saa aru, kuidas te jaksate nokkida kogu aeg miskite asjade üle Mulgi on mõningaid küsimusi, kuigi tean reeglitest ja reglemendist nii mõndagi, kuid kui mul tekkivad arusaamatused, siis vestlen neid väljakul kohtunikega, mitte kuskil avameelselt foorumites ei tea miks selle tee valinud olete. Natukene saab võrrelda, seda sõjaväes kogetuga, kui mõned "targemad mehed" küsisid kõva häälega jaoülema käest, et vabandage kas ma seda laulu tohin peast laulda (teistel olid paberid ees)Einoo hallo!!!!!! Natukene sarnane olukord on hetkel. Mina ei hakka ju uurima, kas esiliigas mängib keegi punase või musta alusvormiga. Mul ei ole lihtsalt selleks aega. Ärge pommitage neid kohtunikke koguaeg, nad saavad niikuinii mängu jooksul kõvasti vatti ja vigadest ju õpivad kõik! EKS?
      Kix, mõned asjad lihtsalt ei tule mängu ajal silme ette...ja kuna minu see vormi küsimuse teema ei olnud selline koheselt sekkumist vajav asi, kuna ma ei olnud asjas kindel, siis tulin, peale mänge, rahulikult adre maha laetuna, ja tahtsin siin targemate meeste käest küsida....polnud mõte kellelegi antud hetkel ära panna, vaid ise selgusele jõuda, et siis järgmine kord ära panna...kui selleks põhjust on...
      See on ju tubli, kui sina peast laule teadsid sõjaväes, ja teised laulsid paberilt, või oli see vastupidi (jäi selgusetuks)...
      Ja noh...miks peavad mängijad rohkem reegleid teadma, kui vilemehed? Meie oleme etturid väljakul, kes juhinduvad vilemehe (kuninga) korraldustest....vahe on selles, et meie maksame teenuse eest, nemad aga saavad oma töö eest tasu...ehk et..nad tulevad sinna tööd tegema, ja no ei tea eriti töökohti, kus peale kolme eksimust veel inimene tööl hoitakse...
      Küll aga...vähem vestlemisi kohtunikuga väljakul, siis muutub mäng kiiremaks, ja põnevamaks...siis teie heitlusi veel põnevam vaadata
      trey says:

      ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

      Kommentaar


        Algselt postitas roque jr Vaata postitust
        Kix, no ei tea eriti töökohti, kus peale kolme eksimust veel inimene tööl hoitakse...
        Küll aga...vähem vestlemisi kohtunikuga väljakul, siis muutub mäng kiiremaks, ja põnevamaks...siis teie heitlusi veel põnevam vaadata
        jalgpalluri amet on üks selliseid, kus peale kolme või viite eksimust säilitad endiselt töökoha;D
        http://www.newyorkredbulls.com/

        Kommentaar


          Algselt postitas StenS Vaata postitust
          jalgpalluri amet on üks selliseid, kus peale kolme või viite eksimust säilitad endiselt töökoha;D

          Tegelt?
          www.ehrakennus.ee
          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

          Kommentaar


            Algselt postitas roque jr Vaata postitust
            Kix, mõned asjad lihtsalt ei tule mängu ajal silme ette...ja kuna minu see vormi küsimuse teema ei olnud selline koheselt sekkumist vajav asi, kuna ma ei olnud asjas kindel, siis tulin, peale mänge, rahulikult adre maha laetuna, ja tahtsin siin targemate meeste käest küsida....polnud mõte kellelegi antud hetkel ära panna, vaid ise selgusele jõuda, et siis järgmine kord ära panna...kui selleks põhjust on...
            See on ju tubli, kui sina peast laule teadsid sõjaväes, ja teised laulsid paberilt, või oli see vastupidi (jäi selgusetuks)...
            Ja noh...miks peavad mängijad rohkem reegleid teadma, kui vilemehed? Meie oleme etturid väljakul, kes juhinduvad vilemehe (kuninga) korraldustest....vahe on selles, et meie maksame teenuse eest, nemad aga saavad oma töö eest tasu...ehk et..nad tulevad sinna tööd tegema, ja no ei tea eriti töökohti, kus peale kolme eksimust veel inimene tööl hoitakse...
            Küll aga...vähem vestlemisi kohtunikuga väljakul, siis muutub mäng kiiremaks, ja põnevamaks...siis teie heitlusi veel põnevam vaadata
            teie mängudes on kõige rohkem möla ja villa. keskenduga mängule rohkem.

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              teie mängudes on kõige rohkem möla ja villa. keskenduga mängule rohkem.
              Hmmm...huvitav väide...kui sa pead kaitse ja ründeliini vahelist rääkimist mölaks, siis tõesti...aga jah, tubli, et valgustasid
              trey says:

              ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

              Kommentaar


                Juuli kuust tuleb üks õige rannajalgpalli kuu Rohkem infot: http://www.rannajalgpall.ee/web/

                Kommentaar


                  Rannatennis on ikka väga kahtlane mäng

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Juanito Vaata postitust
                    Rannatennis on ikka väga kahtlane mäng
                    miks??

                    tundub päris chill ju, 30+ kraadi, päike ja vaikselt kõksid seal palli ja loodad, et vastase serviga otse kümpi ei saa

                    Kommentaar


                      Juba sellel laupäeval Pärnu rannas stardib "rannaspordi kuu" rannajalgpalliga http://www.rannajalgpall.ee/web/ (Y)

                      Kommentaar


                        Kes osalevad CROCS Champions cupil? Seni on ainult teada, et Soome ja Läti meister.

                        Kommentaar


                          osalevad Unibet/Nõmme Kalju, GFT/Beach, S.C.Real/Triobet, Ipanema, Valicecar, FC Üksjalgvärav, Beach Boys, Beregy United.
                          Natukene arusaamatuks jääb küll turniirisüsteem kui vaadata ajakava.
                          Kari või Kristofer järsku selgitate veidi?

                          Nõmme BSC OlyBet
                          www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
                          www.youtube.com/c/NõmmeBSC

                          MIND Media Live Streaming services
                          www.mind.ee

                          Kommentaar


                            Ühelt poolt, kuna neli tühja auku ajaplaanis, võiks eeldada, et 8 meeskonda paarides, kus kaotaja langeb, nagu karikasüsteemi järgi...samas...väljak nr.1 ajakava justkui hõljuks kuskil kosmoses veel...aga jah, asjakohased inimesed targemad
                            trey says:

                            ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                            Kommentaar


                              259447_10150223701764565_139257784564_7086890_843889_o.jpg


                              mängud ikkagi kolmel väljakul tegelikult kui vajutada väikse pildi peale siis näeb suuremalt ka....mina ei oska siin neid pilte lisada



                              Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                              Ühelt poolt, kuna neli tühja auku ajaplaanis, võiks eeldada, et 8 meeskonda paarides, kus kaotaja langeb, nagu karikasüsteemi järgi...samas...väljak nr.1 ajakava justkui hõljuks kuskil kosmoses veel...aga jah, asjakohased inimesed targemad

                              Kommentaar


                                ok, see on nüüd loogilisem jah. tänud!
                                Nõmme BSC OlyBet
                                www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
                                www.youtube.com/c/NõmmeBSC

                                MIND Media Live Streaming services
                                www.mind.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X