320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Rannajalgpalli Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas StenS Vaata postitust
    Millest sa nüüd räägid?

    Täpsemalt sellest!

    Kommentaar


      Augur on nüüd veel haavatavam Suur samm eesti rannajalgpallile!
      www.ehrakennus.ee
      Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

      Kommentaar


        Tulemas kaks rannajalgpalliturniiri: Nõmme Kevadpäevade Karikas ja CROCS Live Beach Soccer Cup!
        Loe täpsemalt ww.rannajalgpall.ee

        Ja hakkabki peale jälle!

        Kommentaar


          Kuna just langes ära üks mängumees, siis küsin:
          Kas siin on mõni asjalik rannajalgpallur, kes viitsib, tahab ja saab kaasa teha TREENINGUTEL(K ja L või P) ja esiliiga etappidel BSC Forwardsi koosseisus!
          Last edited by roque jr; 11.05.11, 12:32. Põhjus: Äge ju:)
          trey says:

          ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

          Kommentaar


            keegi teab tausta FC Muusikutsest või Nõmme Spordikeskus ?
            Elu on täis üllatusi

            Kommentaar


              S.K.-sa töötad politseis?
              Kui tahad FC Muusikute kohta teada, siis...palun, Stennu, võta Kroonika ajakiri, ja loe läbi..vahet pole, mitmes nr., ma arvan, eks seal igas ühes kellestki neist juttu....ja noh, pole ju vahet, mis taust neil...
              trey says:

              ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

              Kommentaar


                Teema nii vaikne
                www.ehrakennus.ee
                Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                Kommentaar


                  aitab vaikusest, kohe on suvi juba! kas mõni punt väljas trenni ka teeb juba?
                  Kalju loodab alustada Trummis järgmisest nädalast ja Auguri poisid ka juba rabistavad vaikselt. Sparta tegi ka otsa lahti teisipäeval.

                  Eile sai maha peetud ka hooaja esimene treeningmäng kui Augur meid oma koduväljakul võõrustas. Ning kui lugemine sassi ei läinud siis jäi kokkuvõttes seis sõbralikku viiki. Põhimäng +2 Augurile ja karikas +2 Kaljule.

                  Ajage välja ennast redised!
                  Nõmme BSC OlyBet
                  www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
                  www.youtube.com/c/NõmmeBSC

                  MIND Media Live Streaming services
                  www.mind.ee

                  Kommentaar


                    Jap, kolmapäevalgi oli hea ja rahulik Kakumäe rannas trenni teha...ei olnud järjekorda ega midagi
                    trey says:

                    ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                    Kommentaar


                      Võtan siin ka teema üles, mis Kuno Meistriliiga teemas rääkis.
                      EJL kirjutas sellise jutu kokku ML kohta, ilmselt mõned on jõudnud juba lugeda aga kes pole siis lugege.

                      Meistriliiga tutvustus


                      Vanal rannajalka kodukal oli ka igasugust huvitavat juttu nii Eesti kui ka maailma rannajalgpallist. Uuel kodukal seda enam ei leia. Kari, tõsta uuele kodukale ka need ümber ikka, sealt hea meeskondadel materjali võtta, et sponsoritele koostööpakkumisi teha!

                      Teine asi veel. EJL kodukal on rannajalkale oma koht leitud eelmine aasta, lõpuks peale jubedat surumist nagu ma olen aru saanud. Kui "Võistlused" alajaotuse alt rannajalgpall valida, siis piirdub info sellega:

                      RANNAJALGPALL
                      Otsi täpsemat infot sealt: Eesti Rannajalgpalli Liit

                      2010. aastal tuli Eesti meistriks Uni bet/Nõmme Kalju, Esiliiga võitis FC Maardu
                      2009. aastal tuli Eesti meistriks Unibet/Nõmme Kalju
                      2008. aastal tuli Eesti meistriks Unibet/Nõmme Kalju, Esiliiga võitis Saku Sporting
                      2007. aastal tuli Eesti meistriks Betoon, Esiliiga võitis Beregy United

                      Siin võiks ju liiga tabelid VÄHEMALT olla algatuseks, nagu kõikidel teistel liigadel. Vähemalt sarnasel kujul nagu saalijalgpallil on suudetud genereerida. Ja lisaks siis kalender, väravalööjad ja ajalugu.
                      Uudised liiga kohta võiksid ka sinna joosta, mitte "Koondis" menüüriba alt avanevale rannajalgpalli kategooriasse.

                      Ma mõistan, et ERJL asi see otseselt ei ole, EJL kodulehel asju korras hoida. Aga kui mina ERJL kunn oleks siis mind ajaks veits närvi selline bardak lihtsalt, praegugi ajab kui aus olla...

                      Teeme koos asju paremaks!
                      Nõmme BSC OlyBet
                      www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
                      www.youtube.com/c/NõmmeBSC

                      MIND Media Live Streaming services
                      www.mind.ee

                      Kommentaar


                        Hea töö, Don...kui EJL haru, siis ERJL koostöös EJL-ga, nagu muudegi asjade puhul, võiks ka kodulehele uuendused just nende statistikate, kategooriate ja muu nänniga sisse viia!!!Natuke näputööd lihtsalt
                        trey says:

                        ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas don Vaata postitust
                          Teine asi veel. EJL kodukal on rannajalkale oma koht leitud eelmine aasta, lõpuks peale jubedat surumist nagu ma olen aru saanud. Kui "Võistlused" alajaotuse alt rannajalgpall valida, siis piirdub info sellega:

                          RANNAJALGPALL
                          Otsi täpsemat infot sealt: Eesti Rannajalgpalli Liit

                          2010. aastal tuli Eesti meistriks Uni bet/Nõmme Kalju, Esiliiga võitis FC Maardu
                          2009. aastal tuli Eesti meistriks Unibet/Nõmme Kalju
                          2008. aastal tuli Eesti meistriks Unibet/Nõmme Kalju, Esiliiga võitis Saku Sporting
                          2007. aastal tuli Eesti meistriks Betoon, Esiliiga võitis Beregy United

                          Siin võiks ju liiga tabelid VÄHEMALT olla algatuseks, nagu kõikidel teistel liigadel. Vähemalt sarnasel kujul nagu saalijalgpallil on suudetud genereerida. Ja lisaks siis kalender, väravalööjad ja ajalugu.
                          Uudised liiga kohta võiksid ka sinna joosta, mitte "Koondis" menüüriba alt avanevale rannajalgpalli kategooriasse.

                          Ma mõistan, et ERJL asi see otseselt ei ole, EJL kodulehel asju korras hoida. Aga kui mina ERJL kunn oleks siis mind ajaks veits närvi selline bardak lihtsalt, praegugi ajab kui aus olla...

                          Teeme koos asju paremaks!
                          Mind aga solvab see, et rannajalka kodukal pole kergeltleitavat viidet EJLi kodukale, aga see on vaid minu probleem. Las Kari ajab seal oma rida ja ma arvan, et ejli kodukal on piisavalt otsene viide rannakodukale. Kahes kohas koguni.

                          Kommentaar


                            väga hea tagasiside, aitäh urmar! Kari, tõepoolest võiks olla ju avalehel selgelt nähtav/leitav viide ka EJL kodukale. Esiteks on seal nt soccernet.ee oma ja teiseks tegutseb ju ERJL tegelikult EJL all. TEED ÄRA?

                            edit: linkide all muidu korralikult olemas viide.
                            Last edited by don; 14.05.11, 22:43. Põhjus: Lisan infot.
                            Nõmme BSC OlyBet
                            www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
                            www.youtube.com/c/NõmmeBSC

                            MIND Media Live Streaming services
                            www.mind.ee

                            Kommentaar


                              Tere, ise olles noor alles hakkasin mõtlema, et miks ei ole eestis veel noortele midagi erilist rannajalgpallis? Milles probleem, kas ma ei pane piisavalt tähele või ei olegi midagi ? Ise olen pärit väiksest kohast, kus erilist suurt jalgpalli tiimi pole ega midagi, siis ongi välja kujunenud paar aastat meil selline pisike saali- ja rannajalgpalli mõõdus võistkond ning erinevas vanuses, talvel saime futsaliga hakkama küll aga nüüd suvi tulemas ja nagu erilist jalgpalli sellise võistkonnaga üksi eriti ei mängi (ainult omavahel mõned ühe värava alused mängud ja pisikesed harjutused). Või tasuks proovida oma pisikese ja ülinoore võistkonnaga proovida kätt suuremate meestega ? igastahes ootan vastuseid heameelega senikauaks liiva teile varvaste vahele

                              Kommentaar


                                esiliigas võib ju vabalt osaleda!
                                www.ehrakennus.ee
                                Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X