320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Rannajalgpalli Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Igatahes, Kari...selline kohtunik, nagu seda on Lillmaa, sellist kohtunikku ära käest lase, sest....mulle isiklikult pealtvaatajana on tema otsused olnud suhteliselt õiglased....ja samas, ta suudab kõige paremini ohjeldada ka "staarmängijaid"...
    Aga ja,RESPECT kohtunikele, et nad üldse viicivad tulla hommikul kes baarist, kes naise kõrvalt voodist välja, et "nautida" sõimu
    trey says:

    ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

    Kommentaar


      Aga, selle järgi saabki aru, kes on staarmängija..."lihtsa-elu" pallurid keha saamisele ikka vastavad kehaga..."lihtsa-elu" palluritele pole vaja sellist tähelepanu, nemad mängivad jalgpalli jalgpalli pärast....
      trey says:

      ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

      Kommentaar


        Algselt postitas Kari Vaata postitust
        Anname kohtunikele au, sest tegemist on hetke Eesti parimate rannajalgpalli kohtunikega!! Kuid loomulikult on vaja nooremaid uusi kohtunike peale ja selleks on tehtud ka juba kõvasti tööd, et esimene FIFA koolitustesari jõuab ka meile siia a.s.a.p Väga kaua enam ootama ei pea...

        Aga see oleks eriti ohtlik, kui Kari või EJL hakkavad ka väljakul kohtunike eest otsuseid tegema, siis oleks ikka väga valesti. Austame kohtunike otsuseid ja loomulikult on nad teinud vigu ja arvatavasti teevad ka edaspidi, kuid nii teeme me kõik, mängijad, kui ka ametnikud. RESPECT
        mulle üldiselt ei meeldi sellel kohtunike teemal kritiseerida AGA pigem juhiksin ma Kari ja RJL-i tähelepanu mitte niivõrd sellele, et tehakse kaheldavaid otsuseid vaid pigem sellele, et ei tunta reegleid ja sellest tulenevalt vilistatakse valesti lihtsalt! ok, kõik on elus jalgpalli näinud nii palju, et aru saada, et tõepoolest vahel kohtunikud eksivad ja selline on selle mängu iseloom. aga kui reeglid pole omale korralikult (ja täielikult) selgeks tehtud siis on see lihtsalt lohakus, mis jätab ebakompetentse mulje.

        konkreetsetest juhtumitest rääkides see Varletoni punase kaardi teema Reali vastu ja siis see, mis Reius toimus. Reius tegi see kohtunik, kes ka ML-i vilistab liiga etappidel, päris palju kaheldavaid otsuseid ja lõpp läks üldse käest ära.
        Nõmme BSC OlyBet
        www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
        www.youtube.com/c/NõmmeBSC

        MIND Media Live Streaming services
        www.mind.ee

        Kommentaar


          Varletoni poisid võiks natuke nüüd tuure maha tõmmata oma jutuga siin. Juba olete meistrid ja koondises ja ei tea mis kõik veel. Proovige kõigepealt ilusat mängu näitama hakata. Praegu tormate ja lõhute lihtsalt teiste mängu, mis muidugi toob ka kohati edu, kuid kui kauaks? Eks esimene aasta on loomulik, et teil on häälestus väga hea igaks mänguks ning soov vanadele peerudele koht kätte näidata. Aga jah, ärge nüüd veel päris pilvedesse ka tõuske Kokkuvõttes olete tublid ning usun, et teil on hea punt, kes varsti väga ilusat mängu näitama hakkab.
          http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

          Kommentaar


            Varletoni omad räägivad siin üsna vähe.. ja kui rääkisimegi midagi siis naljaga pooleks .. v.a kohtunike teemal :P

            Kommentaar


              KOHTUNIKE PUHUL, VEELKORD, LÄHTUGE MÕTTEST, ET....hea, et nad üldse viicivad tulla, ja sõimu peale aega raisata....nagunii igas mängus, olenemata reeglite tundmisest või mitte tundmisest....saavad nad sõimu....seega...LÕUAD PIDADA JA EDASI TEENIDA
              trey says:

              ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

              Kommentaar


                Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                KOHTUNIKE PUHUL, VEELKORD, LÄHTUGE MÕTTEST, ET....hea, et nad üldse viicivad tulla, ja sõimu peale aega raisata....nagunii igas mängus, olenemata reeglite tundmisest või mitte tundmisest....saavad nad sõimu....seega...LÕUAD PIDADA JA EDASI TEENIDA
                ma nüüd ei saa aru täpselt, kas sa oled koomik v on sul lihtsalt pohhui, et nad valesti vilistavad? aga kindlasti ei saa sellega rahul olla ja leppida!

                päris tühja nüüd isegi "vanad peerud" kedagi täiesti kontrollimatult ei sõima, VILE ONGI NÕRK!!!
                kuidas saab sellise asjaga leppida?? nii ei jõua ju mitte kusagile!

                jah, loomulikult peab kriitika olema konstruktiivne ja konkreetne, suvaline lahmimine, et kohtunik on idioot on muidugi mõttetu!
                tooge parem välja konkreetsed juhtumid, kus kohtunik on teie arvates eksinud ja milline kohtunik ja loodame, et RJL teeb nendest omad järeldused..

                samuti võiks igas satsis olla vähemalt 1 tegelane, keda ka asi nii palju huvitab, et teeb omale reeglid täielikult selgeks!
                Nõmme BSC OlyBet
                www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
                www.youtube.com/c/NõmmeBSC

                MIND Media Live Streaming services
                www.mind.ee

                Kommentaar


                  Ma olen lihtsalt rannajalgpalli poolt....selleks ei pea isegi koomik ega pohhuist olema....ja olen isegi aru saanud, et jah, on vile nii ja naa, aga....ma lähen ennekõike randa mängima, mitte end kellegi peale tühjaks purskama...

                  Lähme jah, üle parem ideele, et..miks ei võiks igas meeskonnas olla keegi, kes reeglid 100% selgeks õpib....siis ei jää ju tegelikult palju järgmise sammuni....kohtuniku litsentsi taotlemiseni, ja tulevikus saaks ju olla rannajalgpalli kärjääri lõpetades rannal ise kohtuniku rollis..
                  trey says:

                  ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                  Kommentaar


                    Krt...ma ei saa enam üldse aru, mis seal meistriliiga üldseisus toimub.....H2O on kahel etapil kokku 4 võitu saanud, aga 11 pointsa...kuidas nii?kas siis H2O ja A6A Kinnisvara vaheline mäng läks lisaajale w?
                    trey says:

                    ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas maniaacos Vaata postitust
                      Varletoni poisid võiks natuke nüüd tuure maha tõmmata oma jutuga siin. Juba olete meistrid ja koondises ja ei tea mis kõik veel. Proovige kõigepealt ilusat mängu näitama hakata. Praegu tormate ja lõhute lihtsalt teiste mängu, mis muidugi toob ka kohati edu, kuid kui kauaks? Eks esimene aasta on loomulik, et teil on häälestus väga hea igaks mänguks ning soov vanadele peerudele koht kätte näidata. Aga jah, ärge nüüd veel päris pilvedesse ka tõuske Kokkuvõttes olete tublid ning usun, et teil on hea punt, kes varsti väga ilusat mängu näitama hakkab.
                      foorumis on ainult üks vareltoni poiss rääkinud, niiet paluks mitte teha üldistusi tervele võistkonnale.

                      kuid kohtunike osas jah, okei vigasid juhtub, kuid reeglid peaksid selged olema. Näide meie mängust realiga, selliseid vigu juba juhtuda ei tohiks. Jääb mõni viga nägemata või karistuslöök andmata, seda juhtub, kuid et kohtunik ei tea, kas varumehele punastkaarti andes lahkub ka väljakult mängija või mitte, ning teeb seda mingisuguse segase kõhutunde tõttu, on häbiväärne.

                      ja Rünnno (loe Rauno Rahnik) võiks juba mõne aja pärast koondise puuris seista proovida.

                      Kommentaar


                        kaks poissi
                        www.ehrakennus.ee
                        Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                        Kommentaar


                          nüüd on kolm juba

                          aga eks seda randa ole ka raskem vilistada ,kui tavajalka oma.. kiirem ja intensiivsem(vigu rohkem ja vead otsustavad tihti mängu saatuse... mida rohkem asju neil jälgida seda rohkem nad unustavad või ajavad sassi).. oleks kohtunikud ainult spetsialiseerunud rannajalkale poleks vigu nii palju ma usun..saalijalkas panid nad meistriliigas samamoodi pange ja mitte vähe ,et pole viga.. need vilemehed on pigem jaah tavajalkaga kursis.

                          Kommentaar


                            ma ei saa endiselt aru, mis seis on esiliigas...see, et alagrupi mängude tulemused riputati üles, ei too ju täit ülevaadet
                            Kas on ehk vaja abikäsi?:O
                            trey says:

                            ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                            Kommentaar


                              kohtunike koha pealt seda,et nadi oli vaadata,kuidas a/a kinnisvara isehakanud staarid mogisesid vahetpidamata,mille peale juba siinmainitud lillmaa neile utles:teil ainult suu kaib-mangige kurat!...ja jumala oieti utles,2:10 betoonile kaotuses ei saanud ju ometi ainult kohtunikud suudi olla...vinguvad nagu beebikesed...
                              ysna armetud on ka oma kamba seest rind ees valja huppajad ja kova haalega persesaatjad, ulbitsevad sihilikult kohtunikuga,kloune jatkub...muidu on kova mees,aga paneks kohtunikuga 1-1 tegema,vaata,et laseks puksi ja saaks kaussigi

                              hadised tolad,mangige mangu ja jatke kohtunik rahule,keegi teile meelega liiga ei tee...kaotada tuleb ka osata
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Esiliiga tabel on üsna tasavägine isegi reggae-boyz`idel on võimalik esikolmiku pääseda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X