320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Rannajalgpalli Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    hei võitlejad, kas kuskilt hakkab tulemusi tulema tänase etapi kohta???? kell juba 19.35 ja tänane turniir ammu läbi.
    mingi online värk võiks rannajalka liigal olla, see koduleht uueneb väga viletsalt

    Kommentaar


      Kas keegi leidis täna äkki ühe adidase rannajalka palli, peale on kirjutatud ZAN ja must plekk on ka palli peal? Imelikul kombel kippusid pallid täna pidevalt ära kaduma
      Tulemustest nii palju, et Esiliiga turniiril võitis Maardu penalitega Auguri, 3-4 koha mängus alistas Piraajade tiim Schöttli samuti penalitega.

      Kommentaar


        Algselt postitas Blake Vaata postitust
        Kas keegi leidis täna äkki ühe adidase rannajalka palli, peale on kirjutatud ZAN ja must plekk on ka palli peal? Imelikul kombel kippusid pallid täna pidevalt ära kaduma
        Tulemustest nii palju, et Esiliiga turniiril võitis Maardu penalitega Auguri, 3-4 koha mängus alistas Piraajade tiim Schöttli samuti penalitega.
        nägin seda palli,kuid ei oska öelda kelle käes see on.

        Kommentaar


          BSC Pärnu / Alpha Credit - SC Real / Triobet 2-8 ( mäng tühistati 0-8 )
          BSC Pärnu / Alpha Credit - Nõmme Kalju / Unibet 0-6
          BSC Pärnu / Alpha Credit - Sparta 4-3

          katastroof väravate vahe 1/3 eelmise hooaja väravatest! 17-4.
          www.ehrakennus.ee
          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

          Kommentaar


            Eesti Rannajalgpalli Liiga esimene etapp, väga tuuline etapp möödas. Esiliiga esimese osavõistluse võitja siis FC Maardu, kes penaltitega alistas Auguri meeskonna. Kolmanda koha mängus alistas JK Tigedad Kalad Schöttli meeskonna.

            Täpsem info üllatusi täis Meistriliiga kohta ja pildid üleval varstivarsti www.rannajalgpall.ee
            Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

            www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
            https://twitter.com/BeachSoccer_EE
            https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

            www.rannajalgpall.ee
            http://rannajalgpall.ee

            Kommentaar


              Tiitlikaitsja läbis Liiga avapäeva puhtalt: http://www.soccernet.ee/tiitlikaitsj...tapi-taiseduga

              Esiliiga tulemused ka õigepea üleval, Meistriliiga edetabel nähtaval www.rannajalgpall.ee
              Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

              www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
              https://twitter.com/BeachSoccer_EE
              https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

              www.rannajalgpall.ee
              http://rannajalgpall.ee

              Kommentaar


                kohtunikud panid ikka väga paska
                YOUNG BLOODZ

                Kommentaar


                  Algselt postitas STN Vaata postitust
                  kohtunikud panid ikka väga paska
                  siis tuleb mängida nii, et kohtunikud ei saaks ära vussida mängu

                  ja pole mõtet kohtunikke süüdistada, ka mängijad eksivad ma arvan + mängijad üritavad tihtipeale petta kohtunikku ja paljud kohtunikud lähevad sellega kaasa. see on mäng.

                  Kommentaar


                    Bsc Pärnu hooaeg hakkas võimsalt Esimene mäng läks lihtsalt metsa 8-2 lutt, siis tuli kohtunik mängu lõpus ja ütles, et mäng tühistatakse,(eelmise hooaja 3 kollast Envaril) saime 8 : - kirja! Ja veel tipuks öeldi et Nõmme vastu ei saa meie koondisemees mängida tuli jälle kott 0-6. Hea et me üldse Spartat 0-2 kaotusest 4-3 võita suutsime. Sisekliima nii sassis
                    www.ehrakennus.ee
                    Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tiriam Vaata postitust
                      siis tuleb mängida nii, et kohtunikud ei saaks ära vussida mängu

                      ja pole mõtet kohtunikke süüdistada, ka mängijad eksivad ma arvan + mängijad üritavad tihtipeale petta kohtunikku ja paljud kohtunikud lähevad sellega kaasa. see on mäng.
                      Väike näide kohtunike tööst:
                      Istusin pealtvaatajana, vaatasin mängu..."neutraalne" Hummeli riietus seljas..."otsatribüünil"...üks sats lõi värava, teise meeskonna lahtilöök...rikuti reegleid lahtilöömisel...kohtunik luges algul värava ära...läks vaidluseks..kohtunik arvas, et ei muuda oma otsust...siis läksin, ja seletasin mina talle, mis oli lahtilöögil valesti...kohtunik sai aru, ja andis palli vastastele...arvasin, et see oli kohtuniku ühekordne eksimus, ja läksin tagasi nn. "otsatribüünile"...reeglite järgi oleks pidanud vastastel toimuma karistuslöök selle peale, aga...kohtunik lubas lahti mängida justkui avavile järgset lööki...mitte kui karistuslööki...idee järgi sellist lööki teha poleks tohtinud, aga kohtunik lasi sellel sündida...siis hakkasin tajuma, et see kohtunik pole teemaga "kodus"...jälgisin mängu edasi...tuli taas ühe meeskonna poolt värav, ja teine sats lahtilöögil...ja taas sama eksimus lahtilöögi puhul...aga..sel korral oli kohtunike ümber terve meeste meri..ühed appelleerivad,teised apelleerivad vastupidist...ja kohtunik vaatab nõutult minu poole...kuna juba olin ta paratamatuks ristinud, ei hakanud mina enam vahele torkima...lihtsalt jälgisin melu...kohtuniku otsus jääb jõusse...värava lasknud meeskond teeb lahtilöögi...ja kui reeglite kohaselt peaks lahtimäng toimuma palli ette poole liigutades, siis seekord jookseb üks mees pallist üle, ja lükkab palli taha poole...ehk et...taas rikkumine, millele kohtunik ei osanud reageerida...olin nõutu....kohtuniku arvates polnud tegu reeglite rikkumisega...p.s.....üks meeskond oli valgetes, teine meeskond oli mustas...kohtunik ise oli ka mustas...ja mängijad nõudsid, et kohtunik paneks kollase vesti selga...aga...ego vist ei lubanud...jooksis väljakul, kollane vest peos...ja tihti oli märgata, kuidas valgete meeskonna üks äär tihti kattis kohtunikku...lugedes teda mängijaks...
                      Mis ma selle ülevaatega ühest mängust öelda tahan...on see, et...nii mõnedki mängijad kui ka kohtunikud peaksid end harima reeglite kohapealt...aga, sellist lammast kohtunikku ei tohiks enne väljakule laskma, kui ta vastab reeglid hindele 5+...sest...paljud mängijad teavad reegleid, ja kui kohtunik oma teadmatusega otsustab mõne olulise mängu, siis...meeldiv see asi pole...jah, me kõik oleme lihtsurelikud, aga...kas just selliseid nn. "hädavariante" peab vilistama laskma???
                      trey says:

                      ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                        Väike näide kohtunike tööst:
                        Istusin pealtvaatajana, vaatasin mängu..."neutraalne" Hummeli riietus seljas..."otsatribüünil"...üks sats lõi värava, teise meeskonna lahtilöök...rikuti reegleid lahtilöömisel...kohtunik luges algul värava ära...läks vaidluseks..kohtunik arvas, et ei muuda oma otsust...siis läksin, ja seletasin mina talle, mis oli lahtilöögil valesti...kohtunik sai aru, ja andis palli vastastele...arvasin, et see oli kohtuniku ühekordne eksimus, ja läksin tagasi nn. "otsatribüünile"...reeglite järgi oleks pidanud vastastel toimuma karistuslöök selle peale, aga...kohtunik lubas lahti mängida justkui avavile järgset lööki...mitte kui karistuslööki...idee järgi sellist lööki teha poleks tohtinud, aga kohtunik lasi sellel sündida...siis hakkasin tajuma, et see kohtunik pole teemaga "kodus"...jälgisin mängu edasi...tuli taas ühe meeskonna poolt värav, ja teine sats lahtilöögil...ja taas sama eksimus lahtilöögi puhul...aga..sel korral oli kohtunike ümber terve meeste meri..ühed appelleerivad,teised apelleerivad vastupidist...ja kohtunik vaatab nõutult minu poole...kuna juba olin ta paratamatuks ristinud, ei hakanud mina enam vahele torkima...lihtsalt jälgisin melu...kohtuniku otsus jääb jõusse...värava lasknud meeskond teeb lahtilöögi...ja kui reeglite kohaselt peaks lahtimäng toimuma palli ette poole liigutades, siis seekord jookseb üks mees pallist üle, ja lükkab palli taha poole...ehk et...taas rikkumine, millele kohtunik ei osanud reageerida...olin nõutu....kohtuniku arvates polnud tegu reeglite rikkumisega...p.s.....üks meeskond oli valgetes, teine meeskond oli mustas...kohtunik ise oli ka mustas...ja mängijad nõudsid, et kohtunik paneks kollase vesti selga...aga...ego vist ei lubanud...jooksis väljakul, kollane vest peos...ja tihti oli märgata, kuidas valgete meeskonna üks äär tihti kattis kohtunikku...lugedes teda mängijaks...
                        Mis ma selle ülevaatega ühest mängust öelda tahan...on see, et...nii mõnedki mängijad kui ka kohtunikud peaksid end harima reeglite kohapealt...aga, sellist lammast kohtunikku ei tohiks enne väljakule laskma, kui ta vastab reeglid hindele 5+...sest...paljud mängijad teavad reegleid, ja kui kohtunik oma teadmatusega otsustab mõne olulise mängu, siis...meeldiv see asi pole...jah, me kõik oleme lihtsurelikud, aga...kas just selliseid nn. "hädavariante" peab vilistama laskma???
                        Selle sama mängu kohta tekkis ka endal kohe küsimusi, tõesti oli kohtunikul probleem omale selle vesti selga tõmbamisega ja oli ka pidev kammajaa selle lahti mänguga mistõttu sai siis nüüd tagantjärgi avatud ka rannajalgpalli koduleht, kus reeglite all oli kirjas järgnev:
                        " MÄNGU ALGUS
                        Kohtunik loosib kaptenite vahel poole ja palli. PEALE AVAVILET OTSE VÄRAVALE LÜÜA EI TOHI, VÄHEMALT ÜKS MÄNGIJA PEAB ENNE PALLI PUUDUTAMA. Lahtilöögi puhul on "müür" lubatud. Müür peab olema pallist vähemalt 5 meetri kaugusel!"
                        Taolise tõlgenduse korral tegelt ei eksinud ju siis kumbki võistkond ja nii võeti ka antud mängus nn "mustadelt" üks väga kaunis värav ära.
                        Kokkuvõtteks, siis ootaks kohtunikelt vähemasti täielikku arusaama reeglitest ja enam enesekindlust. Miks rohkem enesekindlust? Seda seetõttu, et nii mõneski mängus jäid silma olukorrad, kus võideti karistuslöök puhtalt kohtuniku peale karjumisega.

                        Kommentaar


                          Kui siin juba reeglitest rääkima hakati, siis mul on ka 1 küsimus, millele ma reeglitest vastust ei leidnud. Nurgalöögi löömiseks on aega 5 sekundit, aga kunas see aeg jooksma hakkab? Kas siis kui mängija jõuab palliga nurgalipu juurde, või siis kui pall on maha pandud? Eilse tuulega olid väljaku piirid üsna kõverad ja kui jõudsin nurgalipu juurde siis sättisin seda joont natuke paika ja tõmbasin liiva natuke siledamaks ja kohtunik vilistas 5 sekundit täpselt enne lööki ära, väites et aeg hakkab jooksma siis, kui mängija sinna jõuab. Kas kohtunikul oli õigus ja tulebki enne omal löögiks vajalikud ettevalmistused ära teha ja siis alles palli järele minna?

                          Kommentaar


                            Kuidas seda lahtilöögi reeglit täpselt rikuti? Ei suutnud välja lugeda eelnevatest juttudest.
                            http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cleaner Vaata postitust
                              Kui siin juba reeglitest rääkima hakati, siis mul on ka 1 küsimus, millele ma reeglitest vastust ei leidnud. Nurgalöögi löömiseks on aega 5 sekundit, aga kunas see aeg jooksma hakkab? Kas siis kui mängija jõuab palliga nurgalipu juurde, või siis kui pall on maha pandud? Eilse tuulega olid väljaku piirid üsna kõverad ja kui jõudsin nurgalipu juurde siis sättisin seda joont natuke paika ja tõmbasin liiva natuke siledamaks ja kohtunik vilistas 5 sekundit täpselt enne lööki ära, väites et aeg hakkab jooksma siis, kui mängija sinna jõuab. Kas kohtunikul oli õigus ja tulebki enne omal löögiks vajalikud ettevalmistused ära teha ja siis alles palli järele minna?
                              See oleneb. Kui on näha, et sa liigud ilmselgelt aja venitamiseks liiga aeglaselt nurgalipuni, siis võib kohtunik hakata ennem juba sekundeid lugema, kui sa kohale jõuad. Normaalses olukorras aga hakkab ikka siis lugema, kui palli maha paned. Eile oli muidugi ulme ilm ning kohtunik oleks võinud selle koha peal leebem olla.
                              http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maniaacos Vaata postitust
                                Kuidas seda lahtilöögi reeglit täpselt rikuti? Ei suutnud välja lugeda eelnevatest juttudest.
                                Pall mängiti taha poole!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X