320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Rannajalgpalli Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas maniaacos Vaata postitust
    Kuidas seda lahtilöögi reeglit täpselt rikuti? Ei suutnud välja lugeda eelnevatest juttudest.
    kõigepealt mängiti lahti niiviisi, et üks mängija puudutab palli (pall kuhugi muidu ei liigu) ja teine lööb peale, seejärel mõnes teises olukorras aga alustati tagasisööduga. Need siis kaks peamist olukorda.

    Kommentaar


      Algselt postitas cleaner Vaata postitust
      Kui siin juba reeglitest rääkima hakati, siis mul on ka 1 küsimus, millele ma reeglitest vastust ei leidnud. Nurgalöögi löömiseks on aega 5 sekundit, aga kunas see aeg jooksma hakkab? Kas siis kui mängija jõuab palliga nurgalipu juurde, või siis kui pall on maha pandud? Eilse tuulega olid väljaku piirid üsna kõverad ja kui jõudsin nurgalipu juurde siis sättisin seda joont natuke paika ja tõmbasin liiva natuke siledamaks ja kohtunik vilistas 5 sekundit täpselt enne lööki ära, väites et aeg hakkab jooksma siis, kui mängija sinna jõuab. Kas kohtunikul oli õigus ja tulebki enne omal löögiks vajalikud ettevalmistused ära teha ja siis alles palli järele minna?
      meil oli täpselt sama
      YOUNG BLOODZ

      Kommentaar


        Algselt postitas suusasaabas Vaata postitust
        kõigepealt mängiti lahti niiviisi, et üks mängija puudutab palli (pall kuhugi muidu ei liigu) ja teine lööb peale, seejärel mõnes teises olukorras aga alustati tagasisööduga. Need siis kaks peamist olukorda.
        Mõlema olukorra puhul tuleks anda kõigepealt hoiatus ning uus lahtimäng. Kui olukord kohe kordub, siis ilmselt tuleks kostitada eksijat kollase kaardiga ning sel juhul ka juba vastastele karistuslöök keskelt. Samamoodi tuleks ka reageerida, kui keegi jookseb kas varem vastaste poolele (kui lahtilöögis pall pole liikunud, aga vile käis) või siis liiga vara liigutakse müürist vastu.
        http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

        Kommentaar


          nujah.mõned kohtunikud võiksid ennast ise vahest kostitada kollasega kehva vilepartii eest

          Kommentaar


            Algselt postitas maniaacos Vaata postitust
            Mõlema olukorra puhul tuleks anda kõigepealt hoiatus ning uus lahtimäng. Kui olukord kohe kordub, siis ilmselt tuleks kostitada eksijat kollase kaardiga ning sel juhul ka juba vastastele karistuslöök keskelt. Samamoodi tuleks ka reageerida, kui keegi jookseb kas varem vastaste poolele (kui lahtilöögis pall pole liikunud, aga vile käis) või siis liiga vara liigutakse müürist vastu.
            Aaaa...et nagu kohtuniku eksimused antud olukorras on andeks antavad,jah?järjepidavad eksimused siis...normaalne
            trey says:

            ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

            Kommentaar


              Algselt postitas maniaacos Vaata postitust
              See oleneb. Kui on näha, et sa liigud ilmselgelt aja venitamiseks liiga aeglaselt nurgalipuni, siis võib kohtunik hakata ennem juba sekundeid lugema, kui sa kohale jõuad. Normaalses olukorras aga hakkab ikka siis lugema, kui palli maha paned. Eile oli muidugi ulme ilm ning kohtunik oleks võinud selle koha peal leebem olla.
              Palli maha panekust seda aega kyll lugema ei hakata(kuigi tihti see nii on, sest pall pannakse kiirelt maha.) See reegel ongi selleks, et mäng oleks kiire ja et nurgalöögi sooritaja ei kohendaks pikalt seda platsi, kust ta lööma hakkab.(mäe tegemine vms)
              Aga kui reeglites järge ajada, siis ametlikes reeglites on see punkt selline:

              The kicker must take the corner kick within five seconds of taking possession of the ball.

              Ühesõnaga oleneb kuda kohtunik olukorda tõlgendab.

              Kommentaar


                Algselt postitas rooney07 Vaata postitust
                Palli maha panekust seda aega kyll lugema ei hakata(kuigi tihti see nii on, sest pall pannakse kiirelt maha.) See reegel ongi selleks, et mäng oleks kiire ja et nurgalöögi sooritaja ei kohendaks pikalt seda platsi, kust ta lööma hakkab.(mäe tegemine vms)
                Aga kui reeglites järge ajada, siis ametlikes reeglites on see punkt selline:

                The kicker must take the corner kick within five seconds of taking possession of the ball.

                Ühesõnaga oleneb kuda kohtunik olukorda tõlgendab.
                Mida siin tõlgendada on? Reegel ütleb ju täpselt.
                Aga jah, esimesel etapil üllatasid kohtuniku oma kehva vilega, eelmine hooaeg hakkasid juba asjale pihta saama. Soovitaks kohtunikele veits koolitust teha ja reeglid uuesti üle vaadata. Kohtunike järjepidevad eksimused keeravad mängijad ülesse ja siis on mäng käest läinud. Igatahes loodan et järgmine kord on juba vile parem ja meeldivam ilm

                Kommentaar


                  Algselt postitas veiko90 Vaata postitust
                  Mida siin tõlgendada on? Reegel ütleb ju täpselt.
                  Aga jah, esimesel etapil üllatasid kohtuniku oma kehva vilega, eelmine hooaeg hakkasid juba asjale pihta saama. Soovitaks kohtunikele veits koolitust teha ja reeglid uuesti üle vaadata. Kohtunike järjepidevad eksimused keeravad mängijad ülesse ja siis on mäng käest läinud. Igatahes loodan et järgmine kord on juba vile parem ja meeldivam ilm
                  Just...ja kuna meie, mängijate, puhul pole tegemist proffidega, siis võime ühel hetkel alluda provokatsioonidele, mida soosivad kohtunikud
                  trey says:

                  ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                  Kommentaar


                    nii mõnigi üllatus tuli meistriliigas see muudab liiga põnevamaks vähemalt! Kuigi kohtunike töö oli alla arvestuste. Ei kommenteri.. Mis arvate kahest uuest satsist liigas?

                    Kommentaar


                      Pigem, mida arvate kahest eelmise hooaja nelja parema hulka kuulunud meeskonnast...esimesel etapil?
                      trey says:

                      ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                      Kommentaar


                        mängisid täpselt nii nagu eelmise hooaja esiliiga satsid võiks mängida.

                        Kommentaar


                          Arvamust saab avaldada siis kui on tugevatega mängitud, mitte nõrkadega
                          www.ehrakennus.ee
                          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                          Kommentaar


                            Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                            Aaaa...et nagu kohtuniku eksimused antud olukorras on andeks antavad,jah?järjepidavad eksimused siis...normaalne
                            Ma ei räägi kohtuniku eksimustest, vaid et kuidas antud olukord oleks pidanud lahendatud saama. Ma ei tea, mida kohtunik teil seal tegi ja mille vastu ta eksis, aga üldjuhul tuleb kohtunikust üle olla ning ka sita vile puhul mänguga punktid ära võtta.

                            Mis puudutab veel 5 seki teemat korneri ajal, siis ilmselgelt, kui sa seisad nurgalipu juures pall käes ja toimetad seal midagi, siis hakatakse lugema sekundeid. Reegel ütleb jah, et kui pall on sinu valduses, et siis hakatakse lugema - eestis on see absurd, kuna palli käiakse vahepeal jahisadamast toomas ja sellel hetkel ei hakka keegi midagi lugema.

                            Muidu aga edu kõigile 26ndal Pirital
                            http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

                            Kommentaar


                              Algselt postitas maniaacos Vaata postitust
                              Ma ei räägi kohtuniku eksimustest, vaid et kuidas antud olukord oleks pidanud lahendatud saama. Ma ei tea, mida kohtunik teil seal tegi ja mille vastu ta eksis, aga üldjuhul tuleb kohtunikust üle olla ning ka sita vile puhul mänguga punktid ära võtta.


                              Muidu aga edu kõigile 26ndal Pirital
                              olen väga nõus sellega.

                              kuigi se on raske aga kõik satsid peaksid proovima kohtunike otsustest üle olla...mina igaljuhul proovin seda teha teisel etapil, esimesel väga ei õnnestunud

                              Kommentaar


                                Kas Ranna liidu lehele ei saaks üles panna kollase ja punase kaardi omanikke? Kohe eraldi kaardinurk kus on järgmisest mängust eemaldatud mängijad jne. Huvitav vaadata, mis meeskond neid kõige rohkem teenib.Ei tekiks mingeid segaseid olukordi. Ei tohiks raske ülesanne olla.
                                www.ehrakennus.ee
                                Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X