320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Rannajalgpalli Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    väravalööjate topi tahaks ka näha. usun, et sellega tegeletakse juba aga igaks juhuks tuletan meelde
    Nõmme BSC OlyBet
    www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
    www.youtube.com/c/NõmmeBSC

    MIND Media Live Streaming services
    www.mind.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas ELauter Vaata postitust
      Kas Ranna liidu lehele ei saaks üles panna kollase ja punase kaardi omanikke? Kohe eraldi kaardinurk kus on järgmisest mängust eemaldatud mängijad jne. Huvitav vaadata, mis meeskond neid kõige rohkem teenib.Ei tekiks mingeid segaseid olukordi. Ei tohiks raske ülesanne olla.
      minu arust jalkaliidu lehelt näeb iga meeskond oma mängijate kollaseid ja punaseid kaarte, ka väravalööjaid. aga usun, et rannajalka lehele tulevad väravalööjad kindlasti, kaartide kohta ei oska täpselt öelda. viimsil on oma kodukal meeskonna kaardid ja väravalööjad täitsa kirjas - 3 mänguga 3 kollast ja 1 punane meeskonna peale - veits närvilised oleme aga mis teha....üritame ennast parandada :P

      Kommentaar


        Kui rannajalka protokollid liiguvad otse jalkaliitu pärast mänge, siis peaks jalkaliidu lehelt ilmselt kaarte ja asju nägema suht kiiresti. Kuri kahtlus on aga, et ilmselt need protokollid jäävad Kari kätte ning et need kunagi netti jõuaks, siis läheb tõenäoliselt väga pikalt aega :P
        http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

        Kommentaar


          Algselt postitas maniaacos Vaata postitust
          Kui rannajalka protokollid liiguvad otse jalkaliitu pärast mänge, siis peaks jalkaliidu lehelt ilmselt kaarte ja asju nägema suht kiiresti. Kuri kahtlus on aga, et ilmselt need protokollid jäävad Kari kätte ning et need kunagi netti jõuaks, siis läheb tõenäoliselt väga pikalt aega :P
          Mõigu KEK saab siinkohal 3 turgikut, sest...VÄGA ÕIGE TÄHELEPANEK
          trey says:

          ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

          Kommentaar


            Algselt postitas maniaacos Vaata postitust
            Kui rannajalka protokollid liiguvad otse jalkaliitu pärast mänge, siis peaks jalkaliidu lehelt ilmselt kaarte ja asju nägema suht kiiresti. Kuri kahtlus on aga, et ilmselt need protokollid jäävad Kari kätte ning et need kunagi netti jõuaks, siis läheb tõenäoliselt väga pikalt aega :P
            Kahtlused alusetud, Kari kä'tte ei jää mitte midagi

            Aga ega neid kaarte ühel meeskonnal vast tuhandeid pole, et märkige ka ise üles, kuna meeskond on igaljuhul vastutav nii kaardi saamise eest, kui teadmise eest, et kaardi sai.

            Aga easy sõbrad ja Esiliiga edetabel näeb välja järgmine VAAT SIIT

            FC MAARDU kannab siis liidrirolli!

            Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

            www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
            https://twitter.com/BeachSoccer_EE
            https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

            www.rannajalgpall.ee
            http://rannajalgpall.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas Kari Vaata postitust
              Kahtlused alusetud, Kari kä'tte ei jää mitte midagi

              Aga ega neid kaarte ühel meeskonnal vast tuhandeid pole, et märkige ka ise üles, kuna meeskond on igaljuhul vastutav nii kaardi saamise eest, kui teadmise eest, et kaardi sai.

              Aga easy sõbrad ja Esiliiga edetabel näeb välja järgmine VAAT SIIT

              FC MAARDU kannab siis liidrirolli!

              www.rannajalgpall.ee

              Kari harju ära, sina PEAD süüdi olema
              Kuule, aga Meistriliiga ei tohiks olla teie lehel peale esiliigat... Ehk, siis kajastage esmalt tippliigat ja siis esiliigat.
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                Kari harju ära, sina PEAD süüdi olema
                Kuule, aga Meistriliiga ei tohiks olla teie lehel peale esiliigat... Ehk, siis kajastage esmalt tippliigat ja siis esiliigat.
                Seni see sedasi ju käinud ongi...Meistriliiga infot sai juba eile loetud...
                tippliiga on igati esiplaanil olnud...selle üle muret tundma ei pea
                Isegi puhtalt esiliigale mõeldud infot on ilutsenud pilt meistriliiga meeskondade vaheline heitlus
                trey says:

                ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                Kommentaar


                  Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                  Väike näide kohtunike tööst:
                  Istusin pealtvaatajana, vaatasin mängu..."neutraalne" Hummeli riietus seljas..."otsatribüünil"...üks sats lõi värava, teise meeskonna lahtilöök...rikuti reegleid lahtilöömisel...kohtunik luges algul värava ära...läks vaidluseks..kohtunik arvas, et ei muuda oma otsust...siis läksin, ja seletasin mina talle, mis oli lahtilöögil valesti...kohtunik sai aru, ja andis palli vastastele...arvasin, et see oli kohtuniku ühekordne eksimus, ja läksin tagasi nn. "otsatribüünile"...reeglite järgi oleks pidanud vastastel toimuma karistuslöök selle peale, aga...kohtunik lubas lahti mängida justkui avavile järgset lööki...mitte kui karistuslööki...idee järgi sellist lööki teha poleks tohtinud, aga kohtunik lasi sellel sündida...siis hakkasin tajuma, et see kohtunik pole teemaga "kodus"...jälgisin mängu edasi...tuli taas ühe meeskonna poolt värav, ja teine sats lahtilöögil...ja taas sama eksimus lahtilöögi puhul...aga..sel korral oli kohtunike ümber terve meeste meri..ühed appelleerivad,teised apelleerivad vastupidist...ja kohtunik vaatab nõutult minu poole...kuna juba olin ta paratamatuks ristinud, ei hakanud mina enam vahele torkima...lihtsalt jälgisin melu...kohtuniku otsus jääb jõusse...värava lasknud meeskond teeb lahtilöögi...ja kui reeglite kohaselt peaks lahtimäng toimuma palli ette poole liigutades, siis seekord jookseb üks mees pallist üle, ja lükkab palli taha poole...ehk et...taas rikkumine, millele kohtunik ei osanud reageerida...olin nõutu....kohtuniku arvates polnud tegu reeglite rikkumisega...p.s.....üks meeskond oli valgetes, teine meeskond oli mustas...kohtunik ise oli ka mustas...ja mängijad nõudsid, et kohtunik paneks kollase vesti selga...aga...ego vist ei lubanud...jooksis väljakul, kollane vest peos...ja tihti oli märgata, kuidas valgete meeskonna üks äär tihti kattis kohtunikku...lugedes teda mängijaks...
                  Mis ma selle ülevaatega ühest mängust öelda tahan...on see, et...nii mõnedki mängijad kui ka kohtunikud peaksid end harima reeglite kohapealt...aga, sellist lammast kohtunikku ei tohiks enne väljakule laskma, kui ta vastab reeglid hindele 5+...sest...paljud mängijad teavad reegleid, ja kui kohtunik oma teadmatusega otsustab mõne olulise mängu, siis...meeldiv see asi pole...jah, me kõik oleme lihtsurelikud, aga...kas just selliseid nn. "hädavariante" peab vilistama laskma???
                  Aga kohtunik ei eksinud milleski,sina võtsid lihtsalt ühe ilusa värava ära,reeglites öeldud et palli peab lihtsalt ära puutuma.

                  Kommentaar


                    Aga mis Te arvate kui prooviks nii, et järgmisel etapil jätaks kohtuniku otsused kommenteerimata ning laseme neil ka rahus oma tööd teha. Olen ise ka väga emotsionaalne ja kui vile tundub mulle vale siis ütlen selle ka välja valju häälega, vahest isegi lähen liigselt põlema, kuid prooviks nii, et kõik mängiksid mängu ja kui tuleb vale vile siis tuleb, usun, et kui meeskonnad suudavad kohtunike vilest üle olla siis suudavad ka kohtunikud kiiremini areneda. Teeme proovi ja kui asi ei lähe paremaks siis mõtleme mingi lahenduse välja - sest meie(loe mängijate) sõim kohtunike suunas pea iga vile peale paneb kohtunikud veelgi suurema surve alla, laseme neil hingata ja proovime mängida mängu nii, et kui kohtunik teeb otsuse(olgu või vale otsus) siis mängime edasi ja ei lase ennast sellel häirida!!!!!

                    usun, et minule endale on see vääga raske, aga proovin nii käituda järgmisel etapil!!!!!!!

                    PS! otsustagu see vale vile kasvõi mängu saatuse, püüame üle olla sellest!!!!

                    kokkuvõttes tuli vist väga segane ja mängijatele vastuvõtmatu tekst kuid loodan et mingi iva sellest välja loetakse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tiriam Vaata postitust
                      Aga mis Te arvate kui prooviks nii, et järgmisel etapil jätaks kohtuniku otsused kommenteerimata ning laseme neil ka rahus oma tööd teha. Olen ise ka väga emotsionaalne ja kui vile tundub mulle vale siis ütlen selle ka välja valju häälega, vahest isegi lähen liigselt põlema, kuid prooviks nii, et kõik mängiksid mängu ja kui tuleb vale vile siis tuleb, usun, et kui meeskonnad suudavad kohtunike vilest üle olla siis suudavad ka kohtunikud kiiremini areneda. Teeme proovi ja kui asi ei lähe paremaks siis mõtleme mingi lahenduse välja - sest meie(loe mängijate) sõim kohtunike suunas pea iga vile peale paneb kohtunikud veelgi suurema surve alla, laseme neil hingata ja proovime mängida mängu nii, et kui kohtunik teeb otsuse(olgu või vale otsus) siis mängime edasi ja ei lase ennast sellel häirida!!!!!

                      usun, et minule endale on see vääga raske, aga proovin nii käituda järgmisel etapil!!!!!!!

                      PS! otsustagu see vale vile kasvõi mängu saatuse, püüame üle olla sellest!!!!

                      kokkuvõttes tuli vist väga segane ja mängijatele vastuvõtmatu tekst kuid loodan et mingi iva sellest välja loetakse.
                      Ma olen ka vahel-harva nats keevaline, ja proovin ka ennast talitseda

                      Olen nõus sinuga!!!!

                      Kommentaar


                        Aga võibolla võiks kohtunikul rohkem mune olla, ja mölina peale kaarti lehvitada...see oleks üks viis panna vaikima mängijad...sest arvan, et miskit nn. rahumeelsemas socceri foorumi keskkonnas kokkuleppida on üks asi, aga adrekalaksu all olles, ja mitte profesionaalset suhtumist(oskust end alati kontrollida) omamata, on suht-koht raske seda lubadust täita...ka niigi tagasihoidliku väljendusrikkuse juures, mida mina oman, võrreldes siin mõne meeskonna emodega
                        trey says:

                        ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                        Kommentaar


                          Hooaja algus See on andestatav, iga aasta sedasi olnud!
                          www.ehrakennus.ee
                          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                          Kommentaar


                            http://www.rannajalgpall.ee/web/inde...id=48&Itemid=2 On siin kusgil märgitud, et eelmise aasta kaardid lähevad sellesse aastasse edasi?
                            Kuri keel on teravam, kui nuga

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Iron Man Vaata postitust
                              http://www.rannajalgpall.ee/web/inde...id=48&Itemid=2 On siin kusgil märgitud, et eelmise aasta kaardid lähevad sellesse aastasse edasi?
                              Tegelikult see link ei vii kuhugi.

                              Ametlikult toimuvad MV juhendi järgi, mis on kättesaadav kõige lihtsamalt EJL veebilehelt.
                              Eelmise aasta juhendit kahjuks üleval enam ei ole, aga selle aasta oma on küll http://jalgpall-ee.sn13.zone.eu/docs...e%20juhend.pdf
                              Selle aasta juhendi Artikkel 16 reguleerib reegleid (http://www.fifa.com/mm/document/tour...c_en_56329.pdf) ning selles Artiklis on kirjas ka erisused reeglitest.

                              Eelmise aasta juhendi punkt
                              14.5 Mängija diskvalifitseeritakse automaatselt üheks mänguks peale igat kolmandat hoiatust. Lõppenud hooajast või etapist ära kandmata mängukeeld kandub edasi järgmisse hooaega olenemata võistkonnast, kus mängija mängib.
                              14.6 Mängust eemaldatud mängija on automaatselt diskvalifitseeritud üheks mänguks. Võistluste žüriil, kuhu kuuluvad võistluste peakohtunik, ERJL poolt määratud isik ja EJL poolt määratud isik võib raskendavatel asjaoludel karistust suurendada. Samuti on võistluste žüriil õigus raskendavatel asjaoludel suunata rikkumine edasi arutamiseks EJL disitsiplinaarkomisjonile.
                              14.7 EJL ja ERJL ei informeeri võistkondi diskvalifitseeritud mängijatest, kui karistused tulenevad automaatselt juhendist. Võistkond vastutab oma mängijate saadud kaartide ning karistuste arvestuste eest. Distsiplinaarkomisjoni otsused edastatakse võistkonnale kirjalikult.

                              Selle aasta juhendis on Artikkel 27 Kollased ja punased kaardid

                              Ehk oli see info abiks ja võtke omale aluseks ikka ametlikud dokumendid...

                              Edu...
                              aGo

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tiriam Vaata postitust
                                Aga mis Te arvate kui prooviks nii, et järgmisel etapil jätaks kohtuniku otsused kommenteerimata ning laseme neil ka rahus oma tööd teha. Olen ise ka väga emotsionaalne ja kui vile tundub mulle vale siis ütlen selle ka välja valju häälega, vahest isegi lähen liigselt põlema, kuid prooviks nii, et kõik mängiksid mängu ja kui tuleb vale vile siis tuleb, usun, et kui meeskonnad suudavad kohtunike vilest üle olla siis suudavad ka kohtunikud kiiremini areneda. Teeme proovi ja kui asi ei lähe paremaks siis mõtleme mingi lahenduse välja - sest meie(loe mängijate) sõim kohtunike suunas pea iga vile peale paneb kohtunikud veelgi suurema surve alla, laseme neil hingata ja proovime mängida mängu nii, et kui kohtunik teeb otsuse(olgu või vale otsus) siis mängime edasi ja ei lase ennast sellel häirida!!!!!

                                usun, et minule endale on see vääga raske, aga proovin nii käituda järgmisel etapil!!!!!!!

                                PS! otsustagu see vale vile kasvõi mängu saatuse, püüame üle olla sellest!!!!

                                kokkuvõttes tuli vist väga segane ja mängijatele vastuvõtmatu tekst kuid loodan et mingi iva sellest välja loetakse.
                                mis ajast see pole enam iseenesest mõistetav, et mängijad nii käituvad?

                                ma pole ise ka kõige tagasihoidlikum ja päris puhas sellest aga kui aus olla siis selle roppuse peale, mida vahepeal seal kuulma peab võiks iga kord kaardi anda ja protesteerimise vastu samuti kordades rohkem. krt see on juba hale vaadata, kuidas mõnel pundil on iga vile nende vastu. veits väärikust võiks ikka olla mängijatel enda suhtes ka.
                                ja nende meeste puhul, kes kohtunikule näkku kisavad "MINE P****" ei tohiks kindlasti võistluste ˛ürii ühe mängulise keeluga piirduda!
                                Nõmme BSC OlyBet
                                www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
                                www.youtube.com/c/NõmmeBSC

                                MIND Media Live Streaming services
                                www.mind.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X