320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Rannajalgpalli Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ei ma juba uurisin asja ja need tulevad juurde hiljem ei ole vaja pabistada

    Kommentaar


      Suht lamp asjatoimetus
      trey says:

      ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

      Kommentaar


        BSC Pärnu - Beregy United 4-3
        BSC Pärnu - Augur/Betoon 4-5
        BSC Pärnu - BSC Viimsi 5-0


        Teisi meistriliiga mängude tulemusi oleks võimalik saada
        www.ehrakennus.ee
        Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

        Kommentaar


          Sparta - AA Kinnisvara 8-5
          Sparta - H2O 5-2
          Sparta - Nõmme Kalju 1-2

          Kommentaar


            Esiliigas võidutses taas Maardu, kes finaali viimase 2 minutiga tegi asjad selgeks Sauega, enne seda ei osanud isegi aimata sellist lõppu mängule...mootor jooksis poistel kokku....Saue Linn see-eest pääses finaali võiduga naaberlinna Saku üle(penaltiseerias)...3-4 koha mängus olid vastamisi siis Saku ja Augur...kahjuks ei pannudki tähele, kumb võitis!
            8 hulka said lisaks neile neljale veel....Snake Fc,Schöttli, Pizzapoisid ja Lival Sport(vist)!
            Aga, tänasest korraldusest paremini suutis kindlasti oma eesmärke täita ilm, mis Pärnu rannas on super
            Ja sellise palava ilmaga soovitus kohtunikele....vilistage märgade mütsidega(peas)
            trey says:

            ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

            Kommentaar


              Algselt postitas valta Vaata postitust
              kui Saue ründajad oleks suutnud mängude lõpuni kained püsida, oleks ehk seegi kord olnud finaalis jälle naabrid Saue - Saku, aga eks järgmine kord
              Seekord suudetegi mängude lõpuni kained püsida ... ja vaata , mis jutus.
              winners never quit, quiters never win!

              Kommentaar


                Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                Esiliigas võidutses taas Maardu, kes finaali viimase 2 minutiga tegi asjad selgeks Sauega, enne seda ei osanud isegi aimata sellist lõppu mängule...mootor jooksis poistel kokku....Saue Linn see-eest pääses finaali võiduga naaberlinna Saku üle(penaltiseerias)...3-4 koha mängus olid vastamisi siis Saku ja Augur...kahjuks ei pannudki tähele, kumb võitis!
                8 hulka said lisaks neile neljale veel....Snake Fc,Schöttli, Pizzapoisid ja Lival Sport(vist)!
                Aga, tänasest korraldusest paremini suutis kindlasti oma eesmärke täita ilm, mis Pärnu rannas on super
                Ja sellise palava ilmaga soovitus kohtunikele....vilistage märgade mütsidega(peas)
                P.S! Saku pole LINN, vaid alevik!
                winners never quit, quiters never win!

                Kommentaar


                  Tegin ühest BSC Pärnu mängust pilte ka -
                  http://fotoalbum.ee/photos/Carruuuu/sets/1023385?page=1

                  Kommentaar


                    valicecar - h2o 6:5 la
                    valicecar - beregy united 5:3
                    valicecar - viimsi 4:2

                    Kommentaar


                      Rannajalgpalli tulemused ja väravalööjate tabel!!

                      Mul on mure-Herr Kari siin juhib meie kallist rannajalgpalli liigat ja kordineerib kõiki asju aga miks ta ei suuda kõige tähtsamaid asju siin ära kordineerida.

                      1. Praegusel hetkel on juba esmaspäeva vara hommik ja viimasest mängust pärnu rannas on möödas rohkem 30 tundi aga ei ole ametliku kodulehe peal(www.rannajalgpall.ee) peale väikese uudis nupukese et esiliiga võitis mingi sats(nime ei tea ja ei viitsi vaatama ka minna) üleval infot et kes keda võitis ja palju võitis ja mis on tabeliseis ja üldse pole seal mitte midagi. Ma saan aru et Kari on rannajalkale sama mis Pohlak ylejäänud jalkale aga kui ei suuda sellist 10 minutlist asja ära teha siis äkki võiks(Loe peaks) endale mõne abilise võtma(loe palkama). Saaks asjad õigeaegselt üles ja kõik asjad yles mis on lubatud.

                      2. Siin samas foorumis on Herr Kari lubanud et tuleb üles ka väravalööjate tabel. Ja arvake mida ei ole seal kodulehe peal?? Kui raske on yks tabel teha jka see uploadida kodukale-seda enam et oled seda juba nyydseks mitu aastat teinud ja peaks nagu selge olema.
                      3. Kuhu on kadunud kõik toredad auhinnad mis olid siin veel mõni aasta tagasi? Kas tõesti ei suudeta enam ka isegi vett tiimidele ära rääkida etappideks?? Viimane etapp oli väljas üle 30 kraadi sooja ja vesi oli 27(seda mõõdetakse poide juurest 2m. sügavuselt nii et mõelge ise kui soe ta ranna ääres oli) Ehk siis vesi erilist jahutust ei paku. Kas nt saku tõesti ei ole nõus andma mõnda pikka telki mis neil on nt varjualuseks etapi ajaks??

                      4. Seda ma muidugi küsisin juba korra , et miks see nii on aga vastust ei saanud nii et küsin uuesti. Kas see on aus osade tiimide vastu , et neil on hommikul kõige esimene mäng kohe mis on tabelis ja siis on ka kõige viimane mäng tabelis? Ehk siis kell 10 randa et korralik soojendus teha kell 11:00 on esimene mäng ja viimane kolmas mäng on Tabeli järgi kell 16:30 ja reaalsuse peale viite. Samas kui osad tiimid tulevad nii et kell 12 on esimene mäng ja kell 3 viimane . Seal päikese käes praadimine ikka väga tapab.

                      Neid asju mida võiks välja tuua on veel-aga piirdun hetkel nendega kuna Vaja tulemused üles panna ja uut etappi ette valmistada. Ma siiralt loodan et Kari leiab aega nendele 4 punktile aega vastata või siis vähemalt mingisugunegi kommentaar anda. Ja tuletan meelde et läbi diskusiooni saame me kõik paremaks. Ma ei tee seda sellepärast et olla halb vaid et kõigil oleks parem ja toredam.
                      I`m not scared of dying, I just dont want to

                      Kommentaar


                        Vpiigo jutu jätkuks veel nii palju, et...veega olid küll jah, lood kehvakesed...sai isegi kohtunike Pärnu linna pealt käidud-toodud veega turgutatud
                        trey says:

                        ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                        Kommentaar


                          Vett sai rannast täitsime koguaeg oma kanistreid, miks keegi ei küsinud . Mängude järjestuse suhtes ei saa nuriseda, loosi asi! Aga ülejäänud punktid on täiesti õige tähelepanek!
                          Mingi asjaarmastaja tuleb punti võtta, kes palju tasu ka selle eest ei tahaks!
                          www.ehrakennus.ee
                          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                          Kommentaar


                            Esiliiga liidriks jäi peale neljandat etappi endiselt Saku Sporting, Meistriliigas suurendas oma edumaad ValiceCar Pärnu, kes juhib juba 5 punktiga Unibet/Nõmme Kalju ees.
                            Mesitriliiga edetabel:
                            1. ValiceCar Pärnu 32p.
                            2. Unibet/Nõmme Kalju 27p.
                            3. Augur/Betoon 24p.
                            4. S.C.Real/Triobet 21p.
                            5. BSC Pärnu/Alpha Credit 18p.
                            6. Sparta 17p.
                            7. A&A Kinnisvara/Aeg 12p.
                            8. Beregy United 12p.
                            9. H2O/Vaprus 9p.
                            10. BSC Viimsi 3p.

                            Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

                            www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
                            https://twitter.com/BeachSoccer_EE
                            https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

                            www.rannajalgpall.ee
                            http://rannajalgpall.ee

                            Kommentaar


                              See aasta peab tiitel Pärnusse tulema!!! Valice Car ei tohi selliseid mänge teha nagu H2O-ga tegi ( 1-4 taha jääda )
                              www.ehrakennus.ee
                              Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ELauter Vaata postitust
                                See aasta peab tiitel Pärnusse tulema!!! Valice Car ei tohi selliseid mänge teha nagu H2O-ga tegi ( 1-4 taha jääda )
                                tundub, et päris põnevad mängud tulevad viimasel etapil kus ValiceCar kohtub Augur/Betooni ja SC Real/Triobetiga....kaotada ei taha seal keegi, kõigil mängus medalid ja/või tiitel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X