320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Rannajalgpalli Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Valice

    Pärnu poisid on muidugi endale korraliku põhja ette ladunud et see tiitel pärnu tuleks aga ma arvan et Kalju pole veel alla andnud ja pingutab ikka täiega lõpuni välja. Kahjuks või õnneks nende enda teha eriti pole midagi.
    I`m not scared of dying, I just dont want to

    Kommentaar


      Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
      Pärnu poisid on muidugi endale korraliku põhja ette ladunud et see tiitel pärnu tuleks aga ma arvan et Kalju pole veel alla andnud ja pingutab ikka täiega lõpuni välja. Kahjuks või õnneks nende enda teha eriti pole midagi.
      No ei saa päris sedasi öelda...just selle põhja ladumisega on nad ise palju ära teinud...ja järgmised etapidki on nende enda teha..vähemalt 51% on võitja meeskonna teha, et võita, 49% vastasmeeskonna teha, et kaotada
      trey says:

      ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

      Kommentaar


        Algselt postitas Kari Vaata postitust
        Esiliiga liidriks jäi peale neljandat etappi endiselt Saku Sporting, Meistriliigas suurendas oma edumaad ValiceCar Pärnu, kes juhib juba 5 punktiga Unibet/Nõmme Kalju ees.
        Mesitriliiga edetabel:
        1. ValiceCar Pärnu 32p.
        2. Unibet/Nõmme Kalju 27p.
        3. Augur/Betoon 24p.
        4. S.C.Real/Triobet 21p.
        5. BSC Pärnu/Alpha Credit 18p.
        6. Sparta 17p.
        7. A&A Kinnisvara/Aeg 12p.
        8. Beregy United 12p.
        9. H2O/Vaprus 9p.
        10. BSC Viimsi 3p.

        www.rannajalgpall.ee
        Näed, Kari...kui ei saa heaga, siis saab halvaga...ehk et...rahulolematus,paistab, et paneb sõrmed liikuma
        Aga...pane nüüd väravalööjate edetabelid ka üles, siis on täislaks, ja saad sedasi lõpuks ka Jumala staatuse ehk
        trey says:

        ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

        Kommentaar


          küsin veidi teemast mööda küsimuse - sooviks osta rannajalgpalli palli läbi rannajalgpalliliidu aga meilidele nad ei vasta juba pea 2 nädalat ja telefoni vastu ka ei võta (kodulehel kirjas, et ostmiseks saatke meil ju).. keegi oskaks öelda, mismoodi nendega veel kontakti saaks või ongi see õnne peale värk?
          pole vb õige foorum kus sellist asja küsida, aga see on ainus foorum millest ma teadlik olen

          Kommentaar


            Täiesti õige koht, tegelikult...aga...eks selle rannajalka meiliaadressiga olegi sedasi, et...pead saatma meili, et saatsid meili, et lugegu meili...mina ootasin kuu aega korra vastust, ja rohkem seda ei kasuta...
            Läbi foorumi PM-i saates läheb veidi rutem, kui lisaks kirjutad siia, et Kari oma PM-i loeks...tal on tegemisi palju
            trey says:

            ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

            Kommentaar


              Paistab, et kuumus tegi laupäeval oma töö...mitte et sel erilist vahet oleks, aga....
              Reformikad on saanud loobumiskaotusi 0:10 väravatevahega, kuigi...
               Paremusjärjestuse Esiliiga alagrupimängudes määrab punktide summa: võit annab 3 punkti, võit lisaajal ja
              penaltitega 2 punkti ja kaotus 0 punkti, loobumisvõit – 3 punkti, ja mänguskoor võitja meeskonna kasuks 5:0.
              Kohe mõnuga on pandud
              trey says:

              ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

              Kommentaar


                Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                Täiesti õige koht, tegelikult...aga...eks selle rannajalka meiliaadressiga olegi sedasi, et...pead saatma meili, et saatsid meili, et lugegu meili...mina ootasin kuu aega korra vastust, ja rohkem seda ei kasuta...
                Läbi foorumi PM-i saates läheb veidi rutem, kui lisaks kirjutad siia, et Kari oma PM-i loeks...tal on tegemisi palju

                okei .. ma olen ise ka paar maili juba saatnud samas stiilis :P proovin siis Karile pmi saata ja loodan, Kari, et sa seda ka loed

                aitäh abi eest igaljuhul

                Kommentaar


                  Peame vägisi nõmmelt 2p või 3p välja pigistama, teeksime suure teene Valice-le
                  www.ehrakennus.ee
                  Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ELauter Vaata postitust
                    Peame vägisi nõmmelt 2p või 3p välja pigistama, teeksime suure teene Valice-le
                    Vaadake, et ikka ValiceCar'ile korraliku lahingu ka annate :P
                    http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

                    Kommentaar


                      Peab andma, väike plaan 4 hulka tulla jälle
                      www.ehrakennus.ee
                      Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                      Kommentaar


                        esiliiga loosimine millal?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas veiko90 Vaata postitust
                          esiliiga loosimine millal?
                          Esiliiga loosimine homme (21.07) kell 14.00 Radisson Blue Olümpia hotellis.

                          Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

                          www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
                          https://twitter.com/BeachSoccer_EE
                          https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

                          www.rannajalgpall.ee
                          http://rannajalgpall.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kari Vaata postitust
                            Esiliiga loosimine homme (21.07) kell 14.00 Radisson Blue Olümpia hotellis.

                            www.rannajalgpall.ee
                            Ja millal tulevad hetke väravalööjate edetabelid?
                            trey says:

                            ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                              Ja millal tulevad hetke väravalööjate edetabelid?
                              Peaksid juba ise arusaama, et see hooaeg sellist asja ei tule
                              Kuri keel on teravam, kui nuga

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iron Man Vaata postitust
                                Peaksid juba ise arusaama, et see hooaeg sellist asja ei tule
                                Minu jaoks pole see aru saadav...sest, teisie etapi ajal oli miski taoline asi seinal...nüüd tahaks kodukal seda näha
                                trey says:

                                ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X