Lehekülg 84, kokku 104 EsimeneEsimene ... 347480818283848586878894 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 661 kuni 1 680, kokku 2073
    Supermees
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas roque jr Vaata postitust
    "Eesti Rannajalgpalli Liit õnnitleb samuti Auguri meeskonda esimese etapi võidu puhul! Esimese etapi peategelasteks tõusid veel meeskonnad Schöttli, Smarten Logistics, Pirita RJK. Asi kisub väga põnevaks!"

Minu arvates tõusis esimese etapi peategelseks hoopistükis kogenematu kohtunik, kes suutis nii Sparta/Pizzapoiste kui Hörmanni välja lülitada edasisest konkurentsist
    eks tegijatel ikka juhtub ja kohtunik on ka inimene. loodetavasti järgmisel etapil sujub selles osas kõik paremini

Algupärane

Minu arvates tõusis esimese etapi peategelseks hoopistükis kogenematu kohtunik, kes suutis nii Sparta/Pizzapoiste kui Hörmanni välja lülitada edasisest konkurentsist
    Kommenteeri natukene lähemalt. Huvitaks, mis osas ta eksis. Ise kahjuks vaatama ei jõudnud.
    Nõmme BSC OlyBet
    www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
    www.youtube.com/c/NõmmeBSC

MIND Media Live Streaming services
    www.mind.ee

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas don Vaata postitust
    Kommenteeri natukene lähemalt. Huvitaks, mis osas ta eksis. Ise kahjuks vaatama ei jõudnud.
    Selleks, et aru saada, mille vastu kohtunik eksis, oli mitmeid...seda oleks ise pidanud nägema
    Aga kõige selgemalt ehk võib välja tuua olukorra (kuigi oli olukordi teisigi), kus vaatas pealt, kuidas karistuslöögi jaoks sillutati mõnusalt ümbrust käega...Ja no Kudu väidab, et ta AUSÕNA seda ei teadnud, siis...need pole ju tänavusest hooajast kehtivad reeglid
    • The player taking the kick may make a small mound of sand with
    his feet or the ball to raise the position of the ball.

Meie mängu puhul aga algas juba olukord enne, kui mäng oli lahti vilistatud....see sama kohtunik siis peaosas
    Teatas meile kenasti, et meie peame särgid vahetama, kuna me vastasseisus esimene pool (selle oli fifa 3-päevaselt koolituselt selgeks õppinud vist-õige tegutsemine temalt)! Aga kui teatasime talle, et esiliigas pole nõutud heledat ja tumedat, vaid üks vorm, siis nõudis, et me oma vestid selga paneksime...mida meil loomulikult pole...ütles, et peab olema, ja kui pole, siis peame leidma kuskilt, kasvõi Kari käest...et tema tahab mänguga pihta hakata...minu teada see ikka korraldajate poolele jääb!
    Ja lisaks muudele situatsioonidele mängu jooksul, suutis ta vastaste kasuks lugeda küljevõrgust läbi lennanud nurgalöögi...väravaks...ja isegi ei suvatsenud vaatama tulla, kui üritasime selgitada, et pall läbis küljevõrgu, et tehku korda, ja andku siis korduslöök...aga seda oli palju soovitud!
    Ühesõnaga, mees, kes oli läbinud 3-päevase fifa kohtunike koolituse, oli selgeks saanud täpselt niipalju, et lahtilöökide puhul suutis vilistada, ja nõuda korduslahtilööki, kui pall polnud ette poole liikunud....teistel puhkudel aga reageeris sõna lühendile hõu-hõu....
    trey says:

ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Oct 2002

Algupärane

See nn küljevõrgust löödud värav oli tegelikult ikkagi reeglitepäraselt löödud värav ning selles situatsioonis saate ikkagi ainult oma väravavahti süüdistada

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Lepiksin väitega, kui pealtvaatajad poleks kinnitanud antud olukorda
    Aga mõistan su vastuväidet
    Tsitaat Algselt postitas Blake Vaata postitust
    See nn küljevõrgust löödud värav oli tegelikult ikkagi reeglitepäraselt löödud värav ning selles situatsioonis saate ikkagi ainult oma väravavahti süüdistada
    Viimati muudetud roque jr poolt : 13.06.11 at 17:34 Põhjus: Täpsustus
    trey says:

Kustuv täht
    Liitus foorumiga
    Aug 2010

Algupärane

Mul selline küsimus, vaatan esliiga etapi pilte, Auguri eest mängisid A.Siska ja Minlibajev, kas nad võivad siis mõlemas liigas mängida(MLis ja ELis) igal etapil? Eelmine aasta nagu kuulsin,et duublimängijad ei või mõlemas liigas mängida

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Idee järgi Duubelmeeskonna eest võib mängida 2 ML meeskonna mängijat ja ML-is duubelmeeskonna 3 mängijat..aga kui etapid kokku langevad, siis kahe meeskonna vahet pendeldada ei tohi....oli vist nii
    Tsitaat Algselt postitas Juanito Vaata postitust
    Mul selline küsimus, vaatan esliiga etapi pilte, Auguri eest mängisid A.Siska ja Minlibajev, kas nad võivad siis mõlemas liigas mängida(MLis ja ELis) igal etapil? Eelmine aasta nagu kuulsin,et duublimängijad ei või mõlemas liigas mängida
    trey says:

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Hei Korraldajad!
    Kas oleks lootust, et koos iga etapi väravaarvestustega, on ka nähtaval kaartide saajad?
    Küll on juhendis kirjas, et klubid/meeskonnad ise peavad seda jälgima, aga...nagu jalkaliidu mängude puhul, oleks väga hea topeltkinnitus ülevaatest oma meeste kaartide üle...kui muidugi Esiliigas kaarte vaadatakse-jälgitakse
    trey says:

Supermees
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Hei Korraldajad!
    Kas oleks lootust, et koos iga etapi väravaarvestustega, on ka nähtaval kaartide saajad?
    Küll on juhendis kirjas, et klubid/meeskonnad ise peavad seda jälgima, aga...nagu jalkaliidu mängude puhul, oleks väga hea topeltkinnitus ülevaatest oma meeste kaartide üle...kui muidugi Esiliigas kaarte vaadatakse-jälgitakse
    kui ma nüüd ei eksi, siis esiliigas on kaardid etapi põhiselt ehk järgmisele etapile kaasa ei tule. nii, et peab jälgima ainult etapil saadud kaarte, liiga korraldajad jälgivad kogu hooaja jooksul kaardisaajaid, et valida ka fair play meeskond välja. nii olen ma aru saanud vähemalt.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Ma jälle siin loen Esiliiga juhendist, millele mind suunab rannajalka kodulehekülg, et:
    4. Mängija kandmata karistus kandub edasi järgmisesse etappi või hooaega olenemata
    võistkonnast, kus mängija mängib.

Ma nüüd segaduses...

Tsitaat Algselt postitas Kristo7 Vaata postitust
    kui ma nüüd ei eksi, siis esiliigas on kaardid etapi põhiselt ehk järgmisele etapile kaasa ei tule. nii, et peab jälgima ainult etapil saadud kaarte, liiga korraldajad jälgivad kogu hooaja jooksul kaardisaajaid, et valida ka fair play meeskond välja. nii olen ma aru saanud vähemalt.
    trey says:

Reservmängija Kasutaja eidzio avatar
    Liitus foorumiga
    May 2007

Algupärane

Meie mängu puhul aga algas juba olukord enne, kui mäng oli lahti vilistatud....see sama kohtunik siis peaosas
    Teatas meile kenasti, et meie peame särgid vahetama, kuna me vastasseisus esimene pool (selle oli fifa 3-päevaselt koolituselt selgeks õppinud vist-õige tegutsemine temalt)! Aga kui teatasime talle, et esiliigas pole nõutud heledat ja tumedat, vaid üks vorm, siis nõudis, et me oma vestid selga paneksime...mida meil loomulikult pole...ütles, et peab olema, ja kui pole, siis peame leidma kuskilt, kasvõi Kari käest...et tema tahab mänguga pihta hakata...minu teada see ikka korraldajate poolele jääb!
    Kuid olgem nüüd täpsed ja lugegem käesoleva aasta esiliiga juhendit. Ja kohtunik lähtuski juhendist. Artikkel nr 23 p.4.
    See, et kasutatakse veste, ongi lihtsalt kirjutamata kokkulepe ja tegelikkuses nii ongi, et kohtunik ei pea mängijatele neid selga panema. Katsu nüüd võtta võrdlus murujalgpalliga (kodumeeskond vahetab). Ehk siis võib võistkonna esindaja samuti võtta vestid korraldaja käest, kui ta juba näeb, et vastasvõistkond on sama tooni särgiga.
    Sama lugu on murujalgpallis näiteks mänguprotokolli lisana oleva registreerimislehe täitmisega. Enamus võistkondi on harjunud, et tavaliselt nad saavad selle kohtuniku käest. Kuid tegelikkuses on juhendis kirjas, et nad peavad täidetud registreerimislehe esitama kohtunikule vastavalt siis liigast teatud ajaks enne mängu. Lihtne ütlus, inimene on harjumuse ori.
    Kohtunikku ei saa liigitada korraldajaks. Kohtunik on EJL poolt määratud mängudele kohtunikuks ja korraldusliku poole pealt tegelebki korraldusmeeskond.
    Kui on refereerimise kohalt probleeme, siis see on tõesti kohtuniku töö, kuid kõik muu on korraldusmeeskonna pärusmaa.
    aGo

Supermees
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ma jälle siin loen Esiliiga juhendist, millele mind suunab rannajalka kodulehekülg, et:
    4. Mängija kandmata karistus kandub edasi järgmisesse etappi või hooaega olenemata

Ma nüüd segaduses...
    vbl olen lihtsalt valesti aru saanud ei vaidle üldse, lihtsalt kui sa saad etapi finaalis kollase ja järgmise etapi esimeses mängus kollase, siis ma ei ole kindel et sa pead järgmise mängu vahele jätma, loomulikult võib korraldajatelt üle küsida selle.

Liitus foorumiga
    May 2007

Algupärane

Ma nüüd segaduses...
    Suund on õige, kuid tõlgendus vale.
    Kahjuks või õnneks on nii, et karistus kandub edasi. Hoiatus ehk kollane kaart ja eemaldus ehk punane kaart ei ole tähendusega karistus. Karistus tähendab seda, kui näiteks eemalduse tõttu või mitme kollase eest peab mängija jätma järgmise mängu vahele. Kui see juhtub olema järgmisel etapil, siis karistuse saanud mängijal tuleb see vahele jätta.
    Nii lihtne see ongi... Kahjuks...
    Ehk sain vähe selgust tuua...
    aGo

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eidzio Vaata postitust
    Suund on õige, kuid tõlgendus vale.
    Kahjuks või õnneks on nii, et karistus kandub edasi. Hoiatus ehk kollane kaart ja eemaldus ehk punane kaart ei ole tähendusega karistus. Karistus tähendab seda, kui näiteks eemalduse tõttu või mitme kollase eest peab mängija jätma järgmise mängu vahele. Kui see juhtub olema järgmisel etapil, siis karistuse saanud mängijal tuleb see vahele jätta.
    Nii lihtne see ongi... Kahjuks...
    Ehk sain vähe selgust tuua...
    Ago!
    Et siis, kui mängija saab poolfinaalmängus ühe kollase, ja finaalmängus teise kollase, näiteks, siis ikkagi järgmise etapi esimese mängu peab vahele jätma?
    trey says:

Liitus foorumiga
    May 2007

Algupärane

Ago!
    Et siis, kui mängija saab poolfinaalmängus ühe kollase, ja finaalmängus teise kollase, näiteks, siis ikkagi järgmise etapi esimese mängu peab vahele jätma?
    Kahe hoiatuse eest on ette nähtud karistusena järgmise mängu vahelejätmine. Ja nii ongi, just.
    Aga kui karistust polnud, siis üksik kollane järgmisse etappi juhendi järgi lipsata ei saa.

Edu...
    aGo

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Kui meeskonna mängud piirduvad veerandfinaaliga, ja selleks ajaks on keegi 3-st mängust 2-l saanud kollase kaarti, siis meeskonna jaoks etapp lõppenud, kas ka siis laieneb karistus järgmise etapi esimese mängu vahelejätmisele, nagu mingi loogika ütleb?
    trey says:

Supermees
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kui meeskonna mängud piirduvad veerandfinaaliga, ja selleks ajaks on keegi 3-st mängust 2-l saanud kollase kaarti, siis meeskonna jaoks etapp lõppenud, kas ka siis laieneb karistus järgmise etapi esimese mängu vahelejätmisele, nagu mingi loogika ütleb?
    heh....sul see oht olemas???

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kristo7 Vaata postitust
    heh....sul see oht olemas???
    Heh, ei..küll aga tahaks asjadest õigesti aru saada, ja sellistest situatsioonidest hoiduda...seepärast olekski pro, kui oleks ülevaade ka kaartidest..etapi ajal väga adrenaliinilaksu all ei tule meeldegi neid märkida oma meeste omasid
    trey says:

Liitus foorumiga
    May 2007

Algupärane

Juhendit järgides see nii peaks olema jah.
    aGo

Algupärane

rohkem väravaid, vähem juttu
    www.ehrakennus.ee
    Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud