Lehekülg 87, kokku 104 EsimeneEsimene ... 377783848586878889909197 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 721 kuni 1 740, kokku 2073
    Reservmängija Kasutaja eidzio avatar
    Liitus foorumiga
    May 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas roque jr Vaata postitust
    Kas ma sain õigesti aru, et sel aastal pole meistriliigas enam oluline isegi mitte see, et särgil ja pükstel olev number peaks klappima...ehk olema siis vastavalt 12 ja 12 või 7 ja 7, mitte aga 12 ja 7 või 7 ja 12?
    Eelmisel hooajal vist sellekohane nõue oli
    Tsitaat Algselt postitas eidzio Vaata postitust
    Kellest siis jutt käib?
    Ago..mina küsin,, sina vastaa,kui tead vastust minu küsimusele..
    Mina kedagi välja tooma ei hakka,see ikka kohtunike rida kohtunike esindajana peaxid ju vastust mu küsimusele teadma
    Seepärast küsisingi konkreetselt, et sülge niisama ei pritsitaks. Probleemid,valukohad tuleb kiirelt ära lahendada, et need edasi suuremaks ei paisuks. Ja konkreetsus aitab paremini edasi minna, kui mängida mälu- või äraarvamismänge.
    Aga kui silmas on peetud Marko Kiigajaan’i mänguvormi, siis tasub visata pilk mängupäeval tehtud fotodele ja ikka kindel olla, et särgi ja pükste number ei ühti…
    Edu…
    aGo

Amatöör
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Hei mehed! ma ei saa aru, kuidas te jaksate nokkida kogu aeg miskite asjade üle Mulgi on mõningaid küsimusi, kuigi tean reeglitest ja reglemendist nii mõndagi, kuid kui mul tekkivad arusaamatused, siis vestlen neid väljakul kohtunikega, mitte kuskil avameelselt foorumites ei tea miks selle tee valinud olete. Natukene saab võrrelda, seda sõjaväes kogetuga, kui mõned "targemad mehed" küsisid kõva häälega jaoülema käest, et vabandage kas ma seda laulu tohin peast laulda (teistel olid paberid ees) Einoo hallo!!!!!! Natukene sarnane olukord on hetkel. Mina ei hakka ju uurima, kas esiliigas mängib keegi punase või musta alusvormiga. Mul ei ole lihtsalt selleks aega. Ärge pommitage neid kohtunikke koguaeg, nad saavad niikuinii mängu jooksul kõvasti vatti ja vigadest ju õpivad kõik! EKS?

Kuidas sinu meelest on?? Kasutaja vpiigo avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Minu meelest selles ongi probleem et nad ju ei õpi... Üks kohtunik(Petrov on vist ta nimi) ei saa siiamaani aru mis tähendab et karistulöögile ei tohi väravavaht lähemale kui 5 meetrit pallist liikuda-ja seda juba mitu aastat-seleta või mitte. Ja peavadki vatti saama äkki siis lööb selgeks selle pildi eest ja hakkavad korralikult vilistama ja kaarte andma kui mingid lambad täiesti valimatult ropendavad.....

Algupärane

Kui ei saa selgeks, tuleb amet maha panna!!! Kui ei sobi lihtsalt!!!!
    www.ehrakennus.ee
    Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jul 2009

Algupärane

Mul on üks küsimus. Esimene etapp Pizza ja Smarteni vahelises veerandfinaalis vist. Oli karistuslöök u 10 meetri pealt. Ründaja tõstis rahulikult palli üle väravavahi ning väravavaht oli täielikult olukorrast väljas ning kuna pall otse sisse ei läinud siis läks sama ründaja pallile järgi ning lõi tühja värava ära.Vahepeal keegi teine palli ei puutunud. Värav luges kuid kas see poleks mitte sama kui ta endale rahulikult palli ette mängiks, siis võiks ju lahtilöögi ka endale ette tõsta nt.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Orre Vaata postitust
    Mul on üks küsimus. Esimene etapp Pizza ja Smarteni vahelises veerandfinaalis vist. Oli karistuslöök u 10 meetri pealt. Ründaja tõstis rahulikult palli üle väravavahi ning väravavaht oli täielikult olukorrast väljas ning kuna pall otse sisse ei läinud siis läks sama ründaja pallile järgi ning lõi tühja värava ära.Vahepeal keegi teine palli ei puutunud. Värav luges kuid kas see poleks mitte sama kui ta endale rahulikult palli ette mängiks, siis võiks ju lahtilöögi ka endale ette tõsta nt.
    Väravat ei loetud...lõpuks....kui hr. kohtunikule oli selgeks tehtud, meenutatud talle, mida ta FiFa kolmepäevaselt koolituselt õppinud oli....Karistuslööki lüües ei tohi lööja enne palli puutuda, kui see pole puudutanud mistahes teist mängijat, või pole siis vastavalt kas väravas, üle küljejoone, otsajoone...või kus iganes....
    trey says:

ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marx1234 Vaata postitust
    Hei mehed! ma ei saa aru, kuidas te jaksate nokkida kogu aeg miskite asjade üle Mulgi on mõningaid küsimusi, kuigi tean reeglitest ja reglemendist nii mõndagi, kuid kui mul tekkivad arusaamatused, siis vestlen neid väljakul kohtunikega, mitte kuskil avameelselt foorumites ei tea miks selle tee valinud olete. Natukene saab võrrelda, seda sõjaväes kogetuga, kui mõned "targemad mehed" küsisid kõva häälega jaoülema käest, et vabandage kas ma seda laulu tohin peast laulda (teistel olid paberid ees)Einoo hallo!!!!!! Natukene sarnane olukord on hetkel. Mina ei hakka ju uurima, kas esiliigas mängib keegi punase või musta alusvormiga. Mul ei ole lihtsalt selleks aega. Ärge pommitage neid kohtunikke koguaeg, nad saavad niikuinii mängu jooksul kõvasti vatti ja vigadest ju õpivad kõik! EKS?
    Kix, mõned asjad lihtsalt ei tule mängu ajal silme ette...ja kuna minu see vormi küsimuse teema ei olnud selline koheselt sekkumist vajav asi, kuna ma ei olnud asjas kindel, siis tulin, peale mänge, rahulikult adre maha laetuna, ja tahtsin siin targemate meeste käest küsida....polnud mõte kellelegi antud hetkel ära panna, vaid ise selgusele jõuda, et siis järgmine kord ära panna...kui selleks põhjust on...
    See on ju tubli, kui sina peast laule teadsid sõjaväes, ja teised laulsid paberilt, või oli see vastupidi (jäi selgusetuks)...
    Ja noh...miks peavad mängijad rohkem reegleid teadma, kui vilemehed? Meie oleme etturid väljakul, kes juhinduvad vilemehe (kuninga) korraldustest....vahe on selles, et meie maksame teenuse eest, nemad aga saavad oma töö eest tasu...ehk et..nad tulevad sinna tööd tegema, ja no ei tea eriti töökohti, kus peale kolme eksimust veel inimene tööl hoitakse...
    Küll aga...vähem vestlemisi kohtunikuga väljakul, siis muutub mäng kiiremaks, ja põnevamaks...siis teie heitlusi veel põnevam vaadata
    trey says:

Amatöör Kasutaja StenS avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Kix, no ei tea eriti töökohti, kus peale kolme eksimust veel inimene tööl hoitakse...
    Küll aga...vähem vestlemisi kohtunikuga väljakul, siis muutub mäng kiiremaks, ja põnevamaks...siis teie heitlusi veel põnevam vaadata
    jalgpalluri amet on üks selliseid, kus peale kolme või viite eksimust säilitad endiselt töökoha;D

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas StenS Vaata postitust
    jalgpalluri amet on üks selliseid, kus peale kolme või viite eksimust säilitad endiselt töökoha;D

Tegelt?
    www.ehrakennus.ee
    Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

Riigireetur Kasutaja PraS avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Kix, mõned asjad lihtsalt ei tule mängu ajal silme ette...ja kuna minu see vormi küsimuse teema ei olnud selline koheselt sekkumist vajav asi, kuna ma ei olnud asjas kindel, siis tulin, peale mänge, rahulikult adre maha laetuna, ja tahtsin siin targemate meeste käest küsida....polnud mõte kellelegi antud hetkel ära panna, vaid ise selgusele jõuda, et siis järgmine kord ära panna...kui selleks põhjust on...
    See on ju tubli, kui sina peast laule teadsid sõjaväes, ja teised laulsid paberilt, või oli see vastupidi (jäi selgusetuks)...
    Ja noh...miks peavad mängijad rohkem reegleid teadma, kui vilemehed? Meie oleme etturid väljakul, kes juhinduvad vilemehe (kuninga) korraldustest....vahe on selles, et meie maksame teenuse eest, nemad aga saavad oma töö eest tasu...ehk et..nad tulevad sinna tööd tegema, ja no ei tea eriti töökohti, kus peale kolme eksimust veel inimene tööl hoitakse...
    teie mängudes on kõige rohkem möla ja villa. keskenduga mängule rohkem.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas PraS Vaata postitust
    teie mängudes on kõige rohkem möla ja villa. keskenduga mängule rohkem.
    Hmmm...huvitav väide...kui sa pead kaitse ja ründeliini vahelist rääkimist mölaks, siis tõesti...aga jah, tubli, et valgustasid
    trey says:

Amatöör Kasutaja tiriam avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

Juuli kuust tuleb üks õige rannajalgpalli kuu Rohkem infot: http://www.rannajalgpall.ee/web/

Kustuv täht
    Liitus foorumiga
    Aug 2010

Algupärane

Rannatennis on ikka väga kahtlane mäng

Amatöör Kasutaja tiriam avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Juanito Vaata postitust
    Rannatennis on ikka väga kahtlane mäng
    miks??

tundub päris chill ju, 30+ kraadi, päike ja vaikselt kõksid seal palli ja loodad, et vastase serviga otse kümpi ei saa

Supermees
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Juba sellel laupäeval Pärnu rannas stardib "rannaspordi kuu" rannajalgpalliga http://www.rannajalgpall.ee/web/ (Y)

Kustuv täht
    Liitus foorumiga
    Aug 2010

Algupärane

Kes osalevad CROCS Champions cupil? Seni on ainult teada, et Soome ja Läti meister.

Algupärane

osalevad Unibet/Nõmme Kalju, GFT/Beach, S.C.Real/Triobet, Ipanema, Valicecar, FC Üksjalgvärav, Beach Boys, Beregy United.
    Natukene arusaamatuks jääb küll turniirisüsteem kui vaadata ajakava.
    Kari või Kristofer järsku selgitate veidi?

Nõmme BSC OlyBet
    www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
    www.youtube.com/c/NõmmeBSC

MIND Media Live Streaming services
    www.mind.ee

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Ühelt poolt, kuna neli tühja auku ajaplaanis, võiks eeldada, et 8 meeskonda paarides, kus kaotaja langeb, nagu karikasüsteemi järgi...samas...väljak nr.1 ajakava justkui hõljuks kuskil kosmoses veel...aga jah, asjakohased inimesed targemad
    trey says:

Supermees
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

259447_10150223701764565_139257784564_7086890_843889_o.jpg

mängud ikkagi kolmel väljakul tegelikult kui vajutada väikse pildi peale siis näeb suuremalt ka....mina ei oska siin neid pilte lisada

Ühelt poolt, kuna neli tühja auku ajaplaanis, võiks eeldada, et 8 meeskonda paarides, kus kaotaja langeb, nagu karikasüsteemi järgi...samas...väljak nr.1 ajakava justkui hõljuks kuskil kosmoses veel...aga jah, asjakohased inimesed targemad

Algupärane

ok, see on nüüd loogilisem jah. tänud!
    Nõmme BSC OlyBet
    www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
    www.youtube.com/c/NõmmeBSC

MIND Media Live Streaming services
    www.mind.ee

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid