320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Rannajalgpalli Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja üldse, kui kõik nii halvasti on siis minuteada on osalemine üritustest vabatahtlik, ära stressa ennast sii[/U][/I][/B]s

    Parimat,
    Kari[/QUOTE]

    Selle viimase lausega andis Härra Kask ilmselgelt mõista et tal täiesti ükskõik mis me temast arvame ja mõtleme-tema ajab oma rida edasi-kahju vaadata kuidas üks arenev asi nii ära solgitakse.[/QUOTE]

    Sa võid asju tõlgendada ju kuidas sa tahad, see on rohkem sinu probleem. Oma arvamused tuleb loomulikult välja öelda, täiesti õige! Ma tahtsin pigem sellega öelda, et vaata suurt pilti, sa näed ainult probleeme, mida keegi pole väitnudki, et ei ole. Kui sa julguse kokkuvõtad lõpuks ja kohtuma julged tulla, siis võin ma sulle teha kiire ülevaate meie naabritest ja rannajalgpalli arengutest üldse Euroopas. Mul on väga heameel, et inimestele asjad korda lähevad, loomulikult saab asju parandada ja tuua mõneaasta taguse auhinnalaua jm tagasi, kõik on võimalik mõistusehääl

    Parimat,
    Kari
    Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

    www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
    https://twitter.com/BeachSoccer_EE
    https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

    www.rannajalgpall.ee
    http://rannajalgpall.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas Kari Vaata postitust
      Ja üldse, kui kõik nii halvasti on siis minuteada on osalemine üritustest vabatahtlik, ära stressa ennast sii[/U][/I][/B]s

      Parimat,
      Kari
      Selle viimase lausega andis Härra Kask ilmselgelt mõista et tal täiesti ükskõik mis me temast arvame ja mõtleme-tema ajab oma rida edasi-kahju vaadata kuidas üks arenev asi nii ära solgitakse.[/QUOTE]

      Sa võid asju tõlgendada ju kuidas sa tahad, see on rohkem sinu probleem. Oma arvamused tuleb loomulikult välja öelda, täiesti õige! Ma tahtsin pigem sellega öelda, et vaata suurt pilti, sa näed ainult probleeme, mida keegi pole väitnudki, et ei ole. Kui sa julguse kokkuvõtad lõpuks ja kohtuma julged tulla, siis võin ma sulle teha kiire ülevaate meie naabritest ja rannajalgpalli arengutest üldse Euroopas. Mul on väga heameel, et inimestele asjad korda lähevad, loomulikult saab asju parandada ja tuua mõneaasta taguse auhinnalaua jm tagasi, kõik on võimalik mõistusehääl

      Parimat,
      Kari[/QUOTE]

      Ma vaatangi suurt pilti. Ja suur pilt näitab lagunemise märke-positiivse poole pealt hetkel suudan seda välja tuua et meistriliiga tase on yhtlustunud ja mängud oluliselt huvitavamad-Selles sinu teeneid ju oluliselt ei ole. Korraldusliku poole pealt edasiminekut kui sellist ju ei ole -pigem vastupidi.
      Kordan veelkord et ei oma mingit huvi sinuga kohtuda-veel vähem tahaks ma seal kohtumisel kuulda ülevatest euroopa arengutest rannajalgpallis-meil omal siin probleeme piisavalt mille yle diskusioonist sina(Kari Andri Kask) järjepidevalt keeldud. Hea on tõdeda et sa saad aru et asju on vaja parandada-keeg ei eeldagi et majandustõusu aegne auhinna laud ka hetkel oleks olemas AGA et üldse midagi ei ole ja meistrliiga satsidel on ainult osalemise rõõm on ka natuke nigel.
      Kui kõik on võimalik siis tegutse ja näita oma tegudega et sa hooli ja suudad ja tahad nagu mõned aastad tagasi.

      Kommentaar


        Kari, ju oled kiita ka saanud...ei saa öelda, et ainult kriitikat kuulma oled pidanud, aga...kahjuks on need kiitmised olnud sellised, et..."tubli, Kari, lõpuks ometi"-stiilis....enamjaolt!
        Ja tõesti, ma isegi ei leia niiväga põhjust, milleks kiita!
        Kiidavad just need ehk, kellele on soosing osaks saanud
        Mõistusehääle EJL-i kaudu asjade uurimine paistab tõesti olevat üks hea idee...ehk seal ei saa vastust oma küsimusele sellises stiilis näiteks:

        23-03-10, 14:43 #843
        marti88
        Kungfu oravad on mulle
        Liitumiskuupäev: May 2005
        Postitused: 496
        --------------------------------------------------------------------------------
        Kas esiliigas on meeskonnad kõik juba osavõtutasu ära maksnud ,et meie meeskond nimekirjast ära kadus ? :O

        Kari
        Proff
        Liitumiskuupäev: Feb 2008
        Postitused: 509
        --------------------------------------------------------------------------------
        Kutsume kõik LIITUMA Eesti rannajalgpalli Facebooki lehega SIIT

        Kutsu oma sõbrad ka liituma, sest sellel lehel alates mai kuust võimalik võita lahedaid beach asju ja lisaks Esiliiga ja Meistriliiga uudised ja videoklipid lähevad kõik siia ülesse! Eesti stiilseim jalgpalliliiga alustab juba 12.juuni! http://www.audiomeedia.ee/RJ/Rannajalgpall2.mp3
        __________________
        ainult liiv võib sind päästa


        Mängima on oodatud kõik, kes soovivad nautida head mängu, lüüa palju väravaid ja nautida kos oma võistkonnaga emotsionaalset mängu!
        trey says:

        ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

        Kommentaar


          Viimaste postitustega oli päris palju lugemist
          Eesti Karikavõistlused on tallinnas siis?
          www.ehrakennus.ee
          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

          Kommentaar


            Algselt postitas mõistusehääl Vaata postitust
            Kui sa niipalju tead, mis sa küsid siis enam aga jään siiski endajuurde ja heameelega kohtuks ja vastaks kõigile lisaküsimustele. Kari tuleb igalepoole kohale aga tundub, et sina ei julge tulla? Kui julged foorumis sõnavõtta anonüümselt, siis julge ka kohtuda, anna teada koht ja aeg olen kohal! Kohtumisel saab vastata tavaküsimustele ja lisaküsimustele ja minu teiste tegemiste kohta saab küsida ja palju muud, pärast saad siin foorumis teha ju kokkuvõtte, sul jutt ju jookseb! Ja üldse, kui kõik nii halvasti on siis minuteada on osalemine üritustest vabatahtlik, ära stressa ennast siis

            Parimat,
            Kari
            Kuna mul puudub igasugune tahtmine kohtuda härra Kariga siis tuleb kahjuks lugeda see teema siin lõppenuks ja asju ajada juba edasi läbi ejl-i. Selline monopoolsus ja yksi tegemine(yldjuhul tegemata jätmine või viimasel minutil tegemine) Ei tule meie rannajalgpallile kasuks ja ei soosi arengut. Viimane aeg oleks kaasta sinna organisatsiooni inimesi juurde. Vastasel juhul on rannajalkaliiga varsti nagu fc flora-igalepoole võlgu ja yksi.
            P.S. Talve cupi idee ei olnud mitte Härra Kari Andri Kase väljamõeldis vaid just selle ettevõtliku inimese oma-mille Härra Kask üle võttis ja ära lörtsis.
            Rannajalka pärast mures olev Mõistusehääl.[/QUOTE]

            Ehh, normaalne tegelane oled... Leppige aeg kokku ja rääkige suud puhtaks. Huumorimees.

            Kommentaar


              Tavapärase eestlase komme on ainult kritiseerida, vahepeal tasuks mõelda ka selle peale kui kiirelt on rannajalgpall arenenud Eestis kui võrrelda meie lähi naabreid. Tööd on tehtud väga kõvasti, seda näitab ka meistrivõistlustel osalejate arv + koondise käekäik. Võta julgus kokku, ettepanekud paberile kirja ja jäta foorum keelepeksust tühjaks (nõme on lugeda, kus terve maailm on halb ja üks uus ning tundmatu meesterahvas seda päästma asub). Üksteise seisukohtade õigustamine toob vaid halva maigu kogu ettevõtmisele juurde. Teiseks on EJL suuremalt jaolt nõu andev organ, mistõttu võib oma ettepanekut sinna saates pikalt ootama jääda. Ainult Rannajalgpalli Liidu tasandil saab tegemisi paremaks muuta. Üleüldse tundub, et hr Mõistusehääl on südameasjaks võtnud kellegi teise seisukoha enda nime alla ja proovib kõigest väest nüüd materdada. Ole hea mees, võta oma julgus ja foorumijutu oskus kokku ning saa Kariga kokku.
              Tänud tähelepanu eest!

              Kommentaar


                Algselt postitas Qips Vaata postitust
                Tavapärase eestlase komme on ainult kritiseerida, vahepeal tasuks mõelda ka selle peale kui kiirelt on rannajalgpall arenenud Eestis kui võrrelda meie lähi naabreid. Tööd on tehtud väga kõvasti, seda näitab ka meistrivõistlustel osalejate arv + koondise käekäik. Võta julgus kokku, ettepanekud paberile kirja ja jäta foorum keelepeksust tühjaks (nõme on lugeda, kus terve maailm on halb ja üks uus ning tundmatu meesterahvas seda päästma asub). Üksteise seisukohtade õigustamine toob vaid halva maigu kogu ettevõtmisele juurde. Teiseks on EJL suuremalt jaolt nõu andev organ, mistõttu võib oma ettepanekut sinna saates pikalt ootama jääda. Ainult Rannajalgpalli Liidu tasandil saab tegemisi paremaks muuta. Üleüldse tundub, et hr Mõistusehääl on südameasjaks võtnud kellegi teise seisukoha enda nime alla ja proovib kõigest väest nüüd materdada. Ole hea mees, võta oma julgus ja foorumijutu oskus kokku ning saa Kariga kokku.
                Tänud tähelepanu eest!
                Esiteks on kahjuks paljut mida kritiseerida muidu ma siia ei oleks tekkinud. See et meie rannajalgpall areneb tohutu kiirusega on igati tore vaadata-aga ei ole tore vaadata et üks mees oma tegevustusega seda yritab pidurdada-Minul on ettepanekud ilusti paberil kirjas ja olen neid valmis ka esitama aga ennem ootaks väikest kuid olulist välja ytlemist rannajalka juhtide poolt kasvõi nendes 5 küsimuses mis ma eelnevalt olen siin esitanud. Rannajalka liidu eesotsas on yks mees kellega ongi ju kahjuks probleem nii et ei näe erilist põhjust neid ettepanekuid sinna esitada. Ei ole ma kellegi teise mõtteid siin esitamas vaid enda isiklikke tähelepanekuid. Materdamisest on asi kaugel kuna kõik vead ja ebakohad on kahjuks valusalt esile kerkinud selle hooajaga. Kordan viimast korda ja edaspidi seda teemat ei puuduta-ei oma mingisugust tahtmist kohtuda härra Kariga kuna see jutt mis sealt tuleb ja lubadused kahjuks ju nendeks jäävadki. Kui Kari vastab ära nendele küsimustele ja ja suudab ennast hooaja lõpuks kokku võtta on siin minu ilkumine(nagu teie seda nimetate) igati korda läinud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mõistusehääl Vaata postitust
                  Esiteks on kahjuks paljut mida kritiseerida muidu ma siia ei oleks tekkinud. See et meie rannajalgpall areneb tohutu kiirusega on igati tore vaadata-aga ei ole tore vaadata et üks mees oma tegevustusega seda yritab pidurdada-Minul on ettepanekud ilusti paberil kirjas ja olen neid valmis ka esitama aga ennem ootaks väikest kuid olulist välja ytlemist rannajalka juhtide poolt kasvõi nendes 5 küsimuses mis ma eelnevalt olen siin esitanud. Kordan viimast korda ja edaspidi seda teemat ei puuduta-ei oma mingisugust tahtmist kohtuda härra Kariga kuna see jutt mis sealt tuleb ja lubadused kahjuks ju nendeks jäävadki. Kui Kari vastab ära nendele küsimustele ja ja suudab ennast hooaja lõpuks kokku võtta on siin minu ilkumine(nagu teie seda nimetate) igati korda läinud.
                  Tule juba kapist välja sõber ja näita kuidas asju aetakse. Rääkisin ka jalkaliidus, et ühel anonüümsel poisil on palju ettepanekuid ja, kui sa veel ei tea, siis Eestis on futsali-ja rannajalgpalli komisjon, kuhu heameelga kutsuks su erikülalisena esinema, ilma irooniata. Nagu ütlesid, oleme ju 1 pere ja 1 eesmärk, et, mis sa siin salatsed, püüame ikka hooaja lõpuks kõik kitsaskohad lahti arutada. Usun, et väike tuulutamine reaalses maailmas, väljaspool foorumit tuleb sulle kasuks! Üks tähelepanek, et kuigi sa ise võibolla ei pane neid asju tähele aga sinupoolt on tulnud paar päris head ideed, mis võivad käiku minna, et seele eest tänud!

                  Parimat,
                  Kari

                  Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

                  www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
                  https://twitter.com/BeachSoccer_EE
                  https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

                  www.rannajalgpall.ee
                  http://rannajalgpall.ee

                  Kommentaar


                    ära ülbeks ka mine
                    www.ehrakennus.ee
                    Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kari Vaata postitust
                      Tule juba kapist välja sõber ja näita kuidas asju aetakse. Rääkisin ka jalkaliidus, et ühel anonüümsel poisil on palju ettepanekuid ja, kui sa veel ei tea, siis Eestis on futsali-ja rannajalgpalli komisjon, kuhu heameelga kutsuks su erikülalisena esinema, ilma irooniata. Nagu ütlesid, oleme ju 1 pere ja 1 eesmärk, et, mis sa siin salatsed, püüame ikka hooaja lõpuks kõik kitsaskohad lahti arutada. Usun, et väike tuulutamine reaalses maailmas, väljaspool foorumit tuleb sulle kasuks! Üks tähelepanek, et kuigi sa ise võibolla ei pane neid asju tähele aga sinupoolt on tulnud paar päris head ideed, mis võivad käiku minna, et seele eest tänud!

                      Parimat,
                      Kari

                      www.rannajalgpall.ee
                      Ära sa Kari päris käiku minemisest räägi...eelmisedki head ideed, mis sa ise välja hõikasid, jäid käiku minemata!Liiga lihtsalt lubad, liiga ebareaalselt teostad!!See on nagu haavale soola raputamine...see viimane lause sul
                      Last edited by roque jr; 10.08.10, 22:43. Põhjus: On põhjus
                      trey says:

                      ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                      Kommentaar


                        kaks sama meest väravaküti tabeli eesotsas, teist aastat järjest (Siska ja Envar)! stabiilsus seekord veel pikalt eest ära teistelt!
                        www.ehrakennus.ee
                        Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ELauter Vaata postitust
                          kaks sama meest väravaküti tabeli eesotsas, teist aastat järjest (Siska ja Envar)! stabiilsus seekord veel pikalt eest ära teistelt!
                          Selline stabiilsus on muidugi tore, ja nüüd veelgi pikemalt eest teistel ära, aga....kas see tähendab seda, et mida pikemalt eest ära, seda rohkem kannatab meeskondlik tulemus?....eelmine hooaeg oldi veidi vähem eest ära, ja tulemused olid paremad...Valice omad oma meeskondliku tööga on päris korralikult kaarte seganud..väravalööjad enamjaolt 16-30 vahepeal, paar meest veidi eespool, mõni taga pool...hea meeskondlik töö!

                          Sama võiks välja tuua ka Saue poolelt...esimene nende mees alles 25-ndal real, aga meeskondlik tulemus viis nad Karikavõistlustele!Well Done!
                          trey says:

                          ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                          Kommentaar


                            kaitse vormist väljas lihtsalt Vaja väravamasinaid juurde otsida! Üks väga hea mees on juba soolas tagarindele Karikatel võib uusi mängijaid kasutada, kui mängija pole mänginud see hooaeg üheski tiimis???
                            www.ehrakennus.ee
                            Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ELauter Vaata postitust
                              kaitse vormist väljas lihtsalt Vaja väravamasinaid juurde otsida! Üks väga hea mees on juba soolas tagarindele Karikatel võib uusi mängijaid kasutada, kui mängija pole mänginud see hooaeg üheski tiimis???
                              Varem, mälu järgi, võis kasutada ainult hooaja jooksul kasutatud mehi..nüüd võibolla uued tuuled, kuid välja küll ei loe
                              trey says:

                              ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                              Kommentaar


                                Kuulge mehed, kui teil on palju häid ideeid ja muid ettepanekuid ja olete suured jumalad siis pange ise oma rannavuti liiga kokku ja siis saame näha kui head olete. Foorumis olete ju te kõikvõimsad ja parimad siis tahaks teie poolt ka näha midagi.
                                Kari on KÕIGEST inimene mitte masin.
                                Jah, tõesti on rannajalgpalli kodukas ja mõned muud asjad viibinud aga vähemalt rannajalgpalli liiga eksisteerib mis peaks olema põhiline. Ja kas tõesti on teil on vaja neid väravalööjaid ja muid tabeleid? Hooaja lõpetamisel saate kõik teada. Ongi pisike põnevus teile.
                                Palun tulge oma väiksest roosast maailmast välja ja nuusutage õhku siis saate ise ka aru et inimestel on vaja muuga ka tegeleda kui teie janti lugeda ja siis joosta kohe neid teoks tegema. Mitte midagi ei saa ju uisapäisa teha. Oleks see parem kui te peaksite ise mängude aegu ja kohti orgunnima?
                                See et raha Kari taskusse läheb, mõelge peaga kui ta oleks kõik rahad oma tasku pannud , oleks ta veel siin ja käiks igal etappil kohal jne?
                                Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

                                Kommentaar

                                Working...
                                X