320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Rannajalgpalli Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tra mis moodi see betoon sinna m2ngima sai homme????????kolm esimest klubi pidid ju ?????meistrika omad............

    Kommentaar


      Algselt postitas martin86 Vaata postitust
      tra mis moodi see betoon sinna m2ngima sai homme????????kolm esimest klubi pidid ju ?????meistrika omad............
      Tere!
      Loe eelmisi poste Härra Kari poolt. Sai FC Reali asemel. Mis põhjustel ei ole kirjutatud. Jubedalt tahaks nüüd lahmida et raha ajab asjad korda- aga ma pakun et tegelikus on veits teine. Kari äkki kommenteerid mis põhjustel FC Real sellisest võimalusest loobus??

      Kommentaar


        nooo jhh ,ma just lootsin reali ise seal n2ha.

        Kommentaar


          Algselt postitas don Vaata postitust
          kle tõesti, mis sul viga on?
          sul on iga asjaga ja vastusega mingi probleem, mitte miski ei sobi ja kõik on valesti. sa oled hullem kui mõni eit. mul on täielikult kopp ees juba sinu vingumisest siin foorumis. jah asju saab vbl paremini teha aga no mida see vingumine sulle annab? kas sa tõesti oled nii naiivne, et loodad, et selle peale midagi toimuma hakkab?

          ja teiseks, kui sind tõesti kõik häirib selle korralduse juures, siis mine mängi kossu v midagi kus on parem korraldus.

          oota, mul tuli geniaalne idee, korralda ISE MIDAGI!


          ja ära hakka siin midagi paukuma, rohkem mul pole midagi öelda.
          Mingi tuuleiil vilises kõrvus...nagu ütles herr Kask...keelata ei tohi....nii ütlen ka mina...lootma peab, seda ei saa keelata!
          Oota, mul tuli geniaalne mõte...ma juba korraldan midagi....aga vastavalt võimetele!!!
          trey says:

          ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

          Kommentaar


            jube teema solkimine käib, selleks tuleb teha uus teema PROBLEEEMID!!!
            www.ehrakennus.ee
            Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

            Kommentaar


              Vingumine

              Foorumis vingumine ei anna Teile mitte midagi, kasutage juhust ja saage Kariga kokku ja pakkuge välja ideed kuidas probleeme lahendada. Ma usun, et Kari on sellega nõus ja on Teil parem tuju, kui leitakse ühiselt lahendus probleemidele...

              Kommentaar


                Olen nõus, et probleeme on esinenud korralduse poole pealt, aga lihtsalt ei jõua enam seda kriitikat lugeda, mis tuleb inimese kohta, kes praktliselt üksi veab kogu üritust...

                Kommentaar


                  Pannakse üle juba selle kriitika asjaga (kellegil otsene viha?). See nüüd küll kaasa ei aita rannajalku arendamisele
                  www.ehrakennus.ee
                  Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                  Kommentaar


                    LIVE SCORE EESTI-ŠVEITSI klubide karikavõistlustelt www.rannajalgpall.ee
                    Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

                    www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
                    https://twitter.com/BeachSoccer_EE
                    https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

                    www.rannajalgpall.ee
                    http://rannajalgpall.ee

                    Kommentaar


                      Karika paaridest teab keegi juba midagi???

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ralf85 Vaata postitust
                        Karika paaridest teab keegi juba midagi???
                        Nagu ma Karist aru sain, siis loosimine toimub homme Reius.
                        aGo

                        Kommentaar


                          Karika paaridest teab keegi juba midagi???
                          winners never quit, quiters never win!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eidzio Vaata postitust
                            Nagu ma Karist aru sain, siis loosimine toimub homme Reius.
                            Huvitav kas loosimine toimub Kari köögis täna 23.30!!??

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ralf85 Vaata postitust
                              Huvitav kas loosimine toimub Kari köögis täna 23.30!!??
                              Mis sa vingud siin...minul keelati ära, ma nüüd käisin kirikus, ja hakkasin taara-uskseks...Karil on ka raske, seega KANNATUST!
                              trey says:

                              ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                                Mis sa vingud siin...minul keelati ära, ma nüüd käisin kirikus, ja hakkasin taara-uskseks...Karil on ka raske, seega KANNATUST!
                                Usud nyydsest ainult täis taarasse?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X