320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saudi-Araabia - Eesti teleülekanne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saudi-Araabia - Eesti teleülekanne

    Nii.

    Võttes arvesse, et Eesti TV ei ole suuteline sellest mängust ülekannet tegema, siis on olukord nüüd selline, et minu arvates peaksid inimesed hakkama natuke grupeeruma.

    Faktid on sellised, et seda mängu on 80% tõenäosusega taevakanalitelt näha ning tulenevalt sellest tuleb oodata vaid telekava, et asi päris kindel oleks.

    Kanalid, millest üks arvatavasti seda kohtumist näitavad on: Saudi 1 ja 2 ninh Emirates Dubai Sports. Kui vaja võin siia üles panna ka feeded.

    Asi selline, et arvatavasti tahavad kõik seda mängu ikkagi näha ning sellest tulenevalt peaksid nüüd need isikud, kellel on võimalik neid mänge näha, ka teistele teada andma.

    Võin juba ise öelda, et mina näen ning olen valmis Tartu piirkonda (noh - see tavapärane seltskond, kes ennast juba teab) oma koju kutsuma, kuigi üle kümne inimese eriti ära ei mahu.

    Oleks tore, kui teisi sellise lahke südamega inimesi oleks veelgi
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Minu juurde Tallinnas mahub oma 15 inimest,kes tahab saab vaatama tulla.
    Kui ainult saaks teada mis kanal üle kannab,endal näitab oma 1000 kanalit.

    Kommentaar


      #3
      Jokker, hea meelega oleks tulemas! Mis kell see mäng meie aja järgi on üldsegi?
      Jalgpallihaigla patsient #172
      Diagnoos: raskekujuline futboliit

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by Martin

        Nii.

        Võttes arvesse, et Eesti TV ei ole suuteline sellest mängust ülekannet tegema, siis on olukord nüüd selline, et minu arvates peaksid inimesed hakkama natuke grupeeruma.

        Faktid on sellised, et seda mängu on 80% tõenäosusega taevakanalitelt näha ning tulenevalt sellest tuleb oodata vaid telekava, et asi päris kindel oleks.

        Kanalid, millest üks arvatavasti seda kohtumist näitavad on: Saudi 1 ja 2 ninh Emirates Dubai Sports. Kui vaja võin siia üles panna ka feeded.

        Asi selline, et arvatavasti tahavad kõik seda mängu ikkagi näha ning sellest tulenevalt peaksid nüüd need isikud, kellel on võimalik neid mänge näha, ka teistele teada andma.

        Võin juba ise öelda, et mina näen ning olen valmis Tartu piirkonda (noh - see tavapärane seltskond, kes ennast juba teab) oma koju kutsuma, kuigi üle kümne inimese eriti ära ei mahu.

        Oleks tore, kui teisi sellise lahke südamega inimesi oleks veelgi
        Kas sa võtad mängu teippi ka? Hea meelega leaneaks seeda, kui ma kunagi siit Saaremaalt Tartu tagasi kolin!
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          #5
          Ehk keegi ütleb ka mis kell see mäng on? Üritasin nagu selgust saada (võib-olla otsisin liiga vähe), aga ei õnnestunud.
          ¡No Pasarán!

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by Jokker

            Minu juurde Tallinnas mahub oma 15 inimest,kes tahab saab vaatama tulla.
            Kui ainult saaks teada mis kanal üle kannab,endal näitab oma 1000 kanalit.
            Suurepärane võimalus tuttavaks saada , kuna ma vaatan et siin eriti palju teisi sooviavaldajai pole siis ehk saaks veel 2 kohta peale minu kinni panna? - need oleksid ka foorumis eksisteeriv Ott ja siis loodetavasti meie tulevane väravavaht fc soccernetis - daniel (dann)
            See kiri siin on all

            Kommentaar


              #7
              Üle kannavad Saudi 1, Saudi 2, Emirates Dubai Sports

              (toim: mitte, et ma seda oma esimeses postituses ei maininud...eeeee Peale selle ei kanna nad kõik korraga üle, vaid arvatavasti ainult üks neist.)

              Smutov peaks kohe feeded ka ülesse panema
              See kiri siin on all

              Kommentaar


                #8
                Vibu oleks ka muidu tulija, aga pole midagi teha... Lubasin juba paar kuud tagasi ühe aastalõpuballil kaasa lüüa ja näitsik tapaks ka maha... Aga edu teile! (ja võtke minu terviseks ka üks väike õlle.....irw)
                keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                Kommentaar


                  #9
                  Mäng jääb ära - seega topic closed.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar

                  Working...
                  X