320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondis EM 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Täpselt minu mõtted, mis eelkõneleja esle tõi. Lehmann ja Gomez on oma kohale esimesed valikud - oskste poolest on vv kohale palju võrdseid - siiski Jens pole vajalikul ajal alt vedanud - Saksa turniiriaegsed laagrid on legendaarsed, et vorm ajastada. Ja Gomez on selge ründeduo lüli ja Kevin K on selles valikus kaugel neljandal kohal.

    Kommentaar


      #17
      Sõprusmäng Valgevenega tõi viigi 2-2 ... seda pean mina siis väga heaks endeks. Saksamaa peab eksima ettevalmistusmängudes - see on teada tõde.

      Kommentaar


        #18
        Ja see ka veel, et Saksamaa ei ole just sõprusmängude meeskond.
        Saksamaa jaoks on kõik kohad peale tiitli ebaõnnestumine ning tiitli ootuses muutsin EM ajaks ka avatari.
        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
        I don’t care what you think of me!
        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
          Sõprusmäng Valgevenega tõi viigi 2-2 ... seda pean mina siis väga heaks endeks. Saksamaa peab eksima ettevalmistusmängudes - see on teada tõde.
          Ma Eesti - Gruusia vaheajal natuke vaatasin Saksa ja Valgevene kohtumist ka.
          Sakslased tundusid siis valitsema mängu ja Klose lõi suht vara selle esimese kolli ka venkude võrku.
          Siis panin tagasi ETV peale

          Kommentaar


            #20
            Jones, Marin ja Helmes jäävad siis koju, ilmselt Trochowski, Odonkor ja Neuville pääsesid - väga napilt, nagu ütleb Löw ise.
            http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

            Kommentaar


              #21
              Koosseis Poola vastu siis järgmine:

              Lehmann
              Lahm, Metzelder, Mertesacker, Jansen
              Fritz, Frings, Ballack, Podolski
              Klose, Gomez

              Kommentaar


                #22
                Ära tuli. Ma usun, et jagate mu arvamust, et mureks pole põhjust. Põhi on hea ja on ka parandamise ruumi.

                Kommentaar


                  #23
                  2-0 on ilus algus turniirile, kuid sellist sära nagu MM avamängus siiski polnud. Kõik on hea ja võib-olla isegi kindlam mäng kui MM-l üldse oli, kuid sellist Klinsmanni KIRGE polnud mängus.
                  ........................................
                  Kõik alla tiitli on jama.
                  On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                  I don’t care what you think of me!
                  Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                  Kommentaar


                    #24
                    Igatpidi rutiinne võit sakslastelt senini ülekaalukalt kõige igavamas partiis. Löw mõistis jätta Schweini pingile ja Podolski tänas usalduse eest. Katastrofaalselt viletsa Poola vastu Poldi sai ka kaitsemängus hakkama, kuid mingisuguseid suuremaid järeldusi enne Horvaatia -mängu veel teha ei saa. Klose oli ründes pettumus, Gomez seevastu suur pettumus, seega võimalik et järgmises mängus kindlustatakse keskvälja ja tuuakse eesliini teravust Lukasi kaudu.

                    Kommentaar


                      #25
                      Mnjah, ma tahaks loota, et Poola oli nii kehv vastase pärast. Eks aeg näitb - esimesed mängud on alati suurvõistlustel natuke petlikud.
                      Lisaks ma arvan, et Löw tunnetas ära, et see on nõrgem vastane ja pani ääred kõvasti ründama. Kindlasti nt kui minil põhjusel tuleks mängida veerandfinaali Portugali vastu, siis oleks keskväli palju kaitsvam ja Podolski keskväljale ei mahuks. Aga talle tuleb au anda - jaksas äärel olla küll.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                        Igatpidi rutiinne võit sakslastelt senini ülekaalukalt kõige igavamas partiis. Löw mõistis jätta Schweini pingile ja Podolski tänas usalduse eest. Katastrofaalselt viletsa Poola vastu Poldi sai ka kaitsemängus hakkama, kuid mingisuguseid suuremaid järeldusi enne Horvaatia -mängu veel teha ei saa. Klose oli ründes pettumus, Gomez seevastu suur pettumus, seega võimalik et järgmises mängus kindlustatakse keskvälja ja tuuakse eesliini teravust Lukasi kaudu.
                        Kuidas Klose pettumus oli?
                        Sellepärast ,et väravat ei löönud?
                        Kaks väga kenat söötu andis värava alla, millest Podolski värava lõi ja Gomez napilt löömata jättis.

                        Kommentaar


                          #27
                          Ütleks ka, et Klose olnuks teine valik mängu parima mängija tiitlile.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            #28
                            Klose oli tõesti hea eile, täna täitus Mirol siis 30.aastat

                            Kommentaar


                              #29
                              noh see Klose löögiüritus, millele järgnes Podolski värav, see oli juba nagu meie oma ründaja etteaste Viikmäe?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                noh see Klose löögiüritus, millele järgnes Podolski värav, see oli juba nagu meie oma ründaja etteaste Viikmäe?
                                miroslav viikmäe indeed!
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X