320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondis EM 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Muidugi asi võis selles ka olla, et nurgalöögijärgne olukord.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
      Samas au tuleb anda - esimene värav oli thing of beauty!
      Kui seal on mingi dopingukontroll, siis soovitaks neil Bastit kontrollida - pole see mees tevrve hooaja jooksul kordagi Bayerni eest nii jooksnud.
      Heh, hea märkus. Ehk Bayerni eest ei olegi tarvis niimoodi joosta, st. väravad tulevad niigi.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas KID Vaata postitust
        Muidugi asi võis selles ka olla, et nurgalöögijärgne olukord.
        Ja täpselt nii ta oligi. Poldi ikka alustas ründavalt, aga hiljem jäi üha rohkem äärele.

        Kommentaar


          #49
          Järgmine vastane on poolfinaalis Türgi. Kuna mitmed türklased on vigastatud ja ka kaartidega väljas pluss veel see, et mängiti 120 minutit, siis mul on selline tunne Saksamaa võtab siit kindla võidu.

          Kommentaar


            #50
            KID, ära unusta, et Türgi tuleb emotsiooni pealt! Kuid kas see on piisav ... seda näeb varsti
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas KID Vaata postitust
              Järgmine vastane on poolfinaalis Türgi. Kuna mitmed türklased on vigastatud ja ka kaartidega väljas pluss veel see, et mängiti 120 minutit, siis mul on selline tunne Saksamaa võtab siit kindla võidu.
              Nagu seekord EMil nähtud ei selles midagi kindlat mis puudutab Türgi üle võidu saamist
              If you're in the penalty area and don't know what to do with the ball, put it in the net and we'll discuss the options later.

              Kommentaar


                #52
                Läbi VIP-looži häguse akna võis pärast portugallaste hilist väravat näha, kuidas Löw -- kaasmaalaste üllatuseks ja mõne mehe pahameeleks -- sigareti läitis. Kohtumise viimased minutid venisid kui tatt ja kapisuitsetaja reaktsioon pinevale mänguseisule näitasid veelkord, kuivõrd sakslased väljalangemist pelgasid.

                Löw oli üpris vara kuulutanud sihiks pääseda EM-i finaali. Jogil oli samas põhjust olla enesekindel. Koduse suurturniiri järel üllatuslikult pukki ülendatud švaab (avalikkuse soosik oli toona veel veatu mainega Hitzfeld) vaigistas kiiresti pläralõuad ja Klinsi-aegne eufooria kandus kuni Tšehhi saunani valiksarja lõppjärgus. Pärast horvaatide õppetundi oli jalgpalliliidu esimees Zwanziger aga sunnitud juba kinnitama, et peatreener säilitab oma ametikoha 2010. aasta MM-ini.

                Austria-õuduse järel oli Löw nurka aetud, kuid kummalisel kombel sundisid just kolm näilist kirstunaela -- juhendamiskeeld, Fringsi roidemurd ja Schweinsteigeri võlakoorem -- treeneristaapi langetama julgeid, kuid lõppkokkuvõteks otsustavateks osutunud otsuseid. Taktikaline võti oli Hitzlspergeri ja klubihooaja tippvormi kinnitanud Rolfesi tandem kaitseliini ees. See võimaldas Ballacki ettepoole nihituda ja taas ebakindlust üles näidanud keskkaitsepaari (paraku ka Mertesackeri seni nõrgim mäng) ninaesist kindlustada ja apsakaid siluda. Abitreener Hansi Flick, kelle osatäitmist peetakse sarnaseks Löwi omaga Klinsmanni all, tegi aga mängu käigus "100-protsendiliselt õiged otsused".

                Türgi vastu pidavat Frings jälle rivis olema ja jääb üle põnevusega oodata seekordseid valikuid. Ilmselgelt on aga nii meeskonnalt kui saksa avalikkuselt langenud surve ja poolfinaali oodatakse türklaste imeseeriast hoolimata juba pingevabalt.
                http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                Kommentaar


                  #53
                  Nu ka mina olen enesekindel,et Saksamaa suudab ennast vaatamata Türgi visadusele ennast finaali murda,aga eks kolmap õhtu oleme targemad.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    #54
                    Ma ei tea, kas sellel tõepõhi on all, aga kuulsin, et türklased olevat mõelnud selle peale, et kasutada oma kolmandat väravavahti ründajana.

                    Kommentaar


                      #55
                      Nagu TVMK II, kus Ilja Kassjantšuk Daniil Savitski mängimise korral ründes tegutseb

                      Kommentaar


                        #56
                        Finaali me pääsesime,aga mängupilti on vaja 99%parandada,kui tahame EM võita.

                        Go Germany!!!
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          #57
                          Kui suudame asja kuival hoida ja ühe standardist ära lüüa, kõik kompu kah :P
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                            Finaali me pääsesime,aga mängupilti on vaja 99%parandada,kui tahame EM võita.

                            Go Germany!!!

                            Ei, mängupilt Portugali vastu olli OK, pole palju vaja parandada.m Ära vaata mänge mida ei saa aluseks võtta.

                            Kommentaar


                              #59
                              Vist peaks ikka kahe ründaja peale tagasi minema, siis võibolla paistaks Ballack ka rohkem silma.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas KID Vaata postitust
                                Vist peaks ikka kahe ründaja peale tagasi minema, siis võibolla paistaks Ballack ka rohkem silma.
                                Ei, vastupidi, sama mängujoonis peaks olema..Frings Hitziega taga ja Ballack nr 10 ja Poldi ning Schweini äärtel. Hispaania kiired ja tehnilised poolkaitsjad jäävad suure Ballacki jaoks liiga väledaks - ta saab toetada ülevalt ja kaitsjaid ja eriti Sennat surve all hoida. Võibolla tuleb ka Klose päris madalale - Marchena pole suurem asi mängu avaja, Puyol ehk on parem, aga pigem ikkagi keskenduda keskvälja valvamisele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X