320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2008 Drive To Finals - NBA Playoff fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    2008 Drive To Finals - NBA Playoff fantasy

    NBA teema all siis reklaamiti seda välja, ning liitusin ka. Algus üleootuste hea
    peale 3ndat nädalat 565 punkti koos ja overall rank 283
    kuidas teistel kasutajatel muidu läheb ka? Eesti liigas registreerus kokku 50 osalejat
    kuidas Te ise endale mängijaid valite? Expert picke ka vaatate? mis eesmärgid on ka?

    Слава Україні! Героям слава!

    #2
    Tänase seisuga 538 punkti ja 2497. koht. Ennustan, mis satsid välja kukuvad ja valin neist mängijaid. Viimasest neljast expert pickist on mul kolm kattunud ja ma ei ole neid valinud "tarkade onude" järgi. Kui nad homseks veel Okur`i ka võtavad... Aga noh kõrben koos nendega. Dwighti eest 20 PRA on ikka magedalt väike. Muidu esimesene ring õnnestus nii läbida, et edasi saanud tiimidest polnud valitud ühtegi mängijat. Panused on nüüd New Orleansi, LA, Bostoni ja Detroidi peal. Kaks kõige riskantsemat ehk Hornets-Spurs ja Pistons-Magic edenevad mulle soodsalt.

    Eesti liigasse jäin registreerumisega hiljaks

    Kommentaar


      #3
      435 punkti. üle oma varju ei hüppa.

      Kommentaar


        #4
        Alustasin ka aga keegi võiks mingi täpsemalt rääkida kuidas seal asjad töötavad ja nii

        Kommentaar


          #5
          465 punkti (+ 26 vm eelmise nädala esmaspäeva ja Iversoni eest, mida mulle pole siiani ilmunud miskipärast. ja ei ilmu siis ka nähtavasti).. ehk siis 6 punkti vaja SDK-ga tasa teha, siis hakkame rääkima...

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas KaSpAr 2 Vaata postitust
            Alustasin ka aga keegi võiks mingi täpsemalt rääkida kuidas seal asjad töötavad ja nii
            kui alles alustasid, siis sel aastal sa väga enam särada ei jõua. aga järgmiseks aastaks soovitan kohe alguses kõik täkud ära kasutada ja siis poole pealt nagu muuseas lõpetada. saad tipus olla ja värki.

            Kommentaar


              #7
              nüüd ei teagi kellele rohkem panustada
              kas San Antonio või New Orleansi mängumeestele
              kuigi NO 2-0 juhtimas ei julgeks eriti SA maha kanda
              endal ühtegi SA meest ei ole valitud, kuid NO on võetud juba West ja CP3
              peaks äkki SA täkud ära valima?
              ootan 3nda mängu ära
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                #8
                Ma panin panuse tänasele mängule muidugi Koubi peale ja tuli 48 punkti kokku ausalt öeldes pean veel õppima ei ole veel sellele mängule pihta saanud

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas KaSpAr 2 Vaata postitust
                  Ma panin panuse tänasele mängule muidugi Koubi peale ja tuli 48 punkti kokku ausalt öeldes pean veel õppima ei ole veel sellele mängule pihta saanud
                  Väga tubbli..Ütleme kohe, et kui sa praegu alustasid on su elu lihtne.

                  Mida aga sa pead nüüd endale püüdma selgeks teha on see, kui järgmine hooaeg alustad, siis pole asi nii lihtne. Kui loed egotrippi juttu eespool ja kinnistad fakti, et igat mängijat saab valida ainult korra(no more Kobe for You this year), siis peaksid ka aru saama, mis ja kuidas, et päris alguses pole tark kohe Kobe ja Lebronniga laiama hakata. Millest sa veel aru pole saanud? Et need punktid on mängus tehtud söötude, lauapallide ja visatud punktide summa? Muud nagu polegi seal...

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    Väga tubbli..Ütleme kohe, et kui sa praegu alustasid on su elu lihtne.

                    Mida aga sa pead nüüd endale püüdma selgeks teha on see, kui järgmine hooaeg alustad, siis pole asi nii lihtne. Kui loed egotrippi juttu eespool ja kinnistad fakti, et igat mängijat saab valida ainult korra(no more Kobe for You this year), siis peaksid ka aru saama, mis ja kuidas, et päris alguses pole tark kohe Kobe ja Lebronniga laiama hakata. Millest sa veel aru pole saanud? Et need punktid on mängus tehtud söötude, lauapallide ja visatud punktide summa? Muud nagu polegi seal...

                    Seda võiks ka veel lisada, et ka sel aastal on Sul üht-tesit püüda. Ehkki Sul ei ole võimlaik terve playoffi konkurentsis kaasa rääkida, siis seda paremad on Sul võimalused iganädalases konkurentsis. (8) Weekly Prizes/(1) Weekly Prize Per Week: (1) Neverflat Basketball by Spalding (ARV=$39.99 each).
                    Et siis ma alustaks järgmisest näedalast uue hooga

                    Kommentaar


                      #11
                      Aga mis moodi on võimalik et mõned saavad ühe panustamisega mingi 80+ punkte?

                      Kommentaar


                        #12
                        pole nagu võimalik
                        40 punkti, 20 lauda ja 20 söötu?
                        ebareaalne
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          #13
                          Või siis laob keegi 80 silma? 80 punkti päevas saada on jah veits ulme, kuid võib juhtuda. Korra kolme aasta jooksul või nii...

                          Eksperdid valivad jätkuvalt minuga samu mängijaid. MIKS?

                          Vähemalt ei saa nad homseks Deron Williamsit võtta.

                          Kommentaar


                            #14
                            Ma arvan, et sa vaatad mingit nädala kogusummat ...Elu näitab, et 60-e ületamine on juba tõsine ettevõtmine ka tippudele...

                            Kommentaar


                              #15
                              kõva 8 punkti delonte westi eest ja kindlana tundunud esikoht läks hetkel kaduma
                              ajab ikka närvi küll
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X