Lehekülg 4, kokku 14 EsimeneEsimene 12345678 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 272
    Abee Kasutaja Aramis avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Eile oli supermäng ja olen kindel, et praegu algav saab ka seda olema.

Asjahuviline Kasutaja reio avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

Lõime omavärav ja mängisime üldse kehvalt minu arust... lõpus natukene e. hakkasime liigutama ja surusime... loodame et favre teeb kurja häält ja paneb mehed jalgu liigutama teiseks poolajaks

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Lõpp hea, kõik hea. Läks nii nagu pidi.
    Borussia on väärt olema kõrgemal seltskonnas ja kui nad ka Reusi rahaks teevad, siis see ei pruugi olla halb mõte, sest samale kohale oli juba see hooaeg päris head mängu näitav noormängija Hermann.

Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

JEEEEEEEEEEEEEEEEI!! Hakkama saime!!! Mis ma siin kogu aeg rääkisin, et meie jääme püsima Favre on supertööd teinud igatahes... Suudaks terve järgmise hooaja sama hästi mängida, nagu viimased kümmekond mängu sellest hooajast... Järgmine hooaeg näeme!!

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

müstika on see, et kui kiiresti nendel saksa klubidel pärast tähtsaid mänge õlled ja muu alkohol kätte satuvad

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    müstika on see, et kui kiiresti nendel saksa klubidel pärast tähtsaid mänge õlled ja muu alkohol kätte satuvad
    Ega sakslased ilma õlleta ikkagi ei saa
    Tsitaat Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

Meie selle suve esimesed täiendused on siis Lukas Rupp ja Matthias Zimmermann, noored sakslased, mõlemad KSC-st ja mõlemad ka Saksa noortekoondiste liikmed.

Meeskonnaliige Kasutaja R.Madridista avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Kurat, vaatasin reedest mängu Wolkswagenite vastu ning võin öelda, et BM mängis väga Barca stiilis jalgpalli ja ma mõtlen seda tõsiselt. Mängijad tundsid nii enesekindlalt end. Samas Wolfsburg mängis väga kahvatult. Eriti meeldis mulle Bobadilla ja Reus. Arango on ka hea. Üritan kindlasti veel nende mänge vaadata ning hoian neile pöialt. Väga sümpaatne meeskond.

Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

Peab tunnistama, et hooaeg on tõesti hästi alanud ja mis puutub mängu huntide vastu, siis vaatasin seda alates 30.minutist ja siis mängis meie meeskond tõesti väga ilusat jalgpalli. Eurospordi kommentaator võrdles meid juba Barca ja ManUga Aga hooaeg on veel noor ja Favre ütles ka, et huntidel on suht uus tiim ja kokku mängimata, sellest ka suures augud kaitses, meil aga pool aastat kokku mänginud meeskond. Loodame, et hea vorm jätkub ja ehk õnnestub järgmine hooaeg üle pika aja jälle euroopas mängida

Eesti koondislane Kasutaja jürks avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Reus särab, võõrsil 1:2 võit Hertha üle, temalt siis 2 väravat.
    http://footyroom.com/hertha-berlin-1...dbach-2011-11/

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Eelmise mängu võitsid ka 2:1 ning huvitav ka see, et Reus lõi seal ka mõlemad värvad. Ega ma ei imestaks kui Reus varsti koondises regulaarselt käima hakkab.
    "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

Eesti koondislane Kasutaja kaitz avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas R.Madritista Vaata postitust
    Eelmise mängu võitsid ka 2:1 ning huvitav ka see, et Reus lõi seal ka mõlemad värvad. Ega ma ei imestaks kui Reus varsti koondises regulaarselt käima hakkab.
    Nu ta on präägu ka nyyd viimasel ajal regulaarselt olnud
    Olen see kes olen

Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

Ta võiks vabalt koondises ka regulaarselt mänguaega saada. Mulle meeldib ta isegi rohkem kui meie teiene Marko, kes praegu Bremenis mängib. e

Mis puutub meie üleüldisesse käekäiku, siis pärast Favre tulekut ja ter Stegeni väravasuule asumist on meile vaid ühes ametlikus mängus löödud rohkem kui 1 värav. Päris huvitav statistika iseenesest

Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

Hea uudis tänasest päevast on see, et ter Stegen pikendas klubiga lepingut 2015. aastani.

Pihtas, põhjas, surnud! Kasutaja piimamees avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Ilus, niimoodi jätkates saab juba CLi peale mõelda

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Jah, see sats ei tohiks hetkel kedagi karta. Ja vastased, kes tulevad on ka korralik pähkel.

Algupärane

Reus küll üle suve teil ei püsi vast ning siis saate Bremenilt nii et koliseb! Staaride hoidmine on raske, kui sa pole superhüperklubi. Kui Bach Cl-i saaks, siis võiks juba nati mõtlema hakata.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Rahu,rahu nüüd. Praegu mängitakse tõesti suurepäraselt, kuid Bundesligas oleme ennegi näinud, mis võib suurepärasele sügisvoorule järgneda. CL-ist on veel väga vara rääkida ikkagi

Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

Pärast laupäevast võitu siis 8 kuud oleme kodus võitmatud, eks näis kas kahe nädala pärsat dortumdni vastu see ilus seeria saab jätku või mitte. Too mäng peaks ära näitama ka seda, kui kõvad me siiski oleme. Arvan, et reedene derby Kölni vastu lõppeb meie võiduga, aga eks reede õhtul oleme targemad. Aga ma arvan, et CL-i peale võib mõelda küll, midagi ei ole võimatu ja kui me CL-i saame, siis ma olen kindel, et preagune võistkond jääb kokku, Reus vaevalt Bayernisse läheb, eriti veel, kui pole üldse kindel, et ta seal algkooseisus mängu pääseb, pigem ta kasutab võimalust meie võistkonnas end teistele euroopa hiidudele näidata. Elame-näeme, pole ju pool hooaegagi veel läbi.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

ai se eu te pego Reus !
    "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud