Lehekülg 5, kokku 14 EsimeneEsimene 123456789 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 272
    Asjahuviline Kasutaja reio avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

Nonii, vähemalt päevaks oleme siis tabelis esimesed Täna oli ilus mäng, lõime omad ära, endale ei lasnudl ühtegi lüüa.. tegelikult ei olnud Kölnil ühtegi 100%-list võimaustki. Eks fännid said ka asjast aimu, juba 70. minuti kanti hakati staadionilt lahkuma, 85.minutil oli staadionist üle poole juba tühi... Sellist asja pole ma veel enne näinud Järgmine nädal siis Dortmund, tuleb kõva lahing

Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

Ei oleks uskunud, et selline asi eesti meediasse jõuab, aga võta näpust: http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=62357588

Eesti koondislane Kasutaja jürks avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

0-1 kaotus liiga viimasele Augsburgile, Reus ei mänginud, selle tõttu kukuvad nad tabelis paar kohta, kahju just et selliselt tiimilt jäi 3 punni võtmata.

- Kasutaja Brick avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Täna kaotas Mönchengladbach võõrsil 1:0 Augsburgile. Viimast 30' minutit, mida nägin oli M'Gladbachi rünnak üpriski nõrk. Rünnakul puudus loovus. Reusi eemalolekut oli täna kõvasti tunda mängus. Usun, et ega need esimesed 60' min ka väga paremad ei olnud M'Gladbachi poolt.

Kas nüüd siis on lõppenud selle Bundesliga komeedi tähetund?

Meeskonnaliige Kasutaja R.Madridista avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Ei usu, et tähetund on läbi. Mäng oli kahvatu, sest Gladbachil polnud Reusi, kes suudaks ise otsutada ja paar meest korraga kohvile saata. Herrmann üritas seda, aga tema mängutase pole Reusiga sama.
    "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Vähemalt on Augsburg sümpaatne sats,kellele kaotada,elate üle!

Riigireetur Kasutaja PraS avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Lucien Favre satsid pole kunagi loovusega hiilanud.

u fo Kasutaja AaviK avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas R.Madridista Vaata postitust
    Ei usu, et tähetund on läbi. Mäng oli kahvatu, sest Gladbachil polnud Reusi, kes suudaks ise otsutada ja paar meest korraga kohvile saata. Herrmann üritas seda, aga tema mängutase pole Reusiga sama.
    väidad siis, et M'Gladbach on ühemehevõistkond?

Eesti koondislane Kasutaja kaitz avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
    Täna kaotas Mönchengladbach võõrsil 1:0 Augsburgile. Viimast 30' minutit, mida nägin oli M'Gladbachi rünnak üpriski nõrk. Rünnakul puudus loovus. Reusi eemalolekut oli täna kõvasti tunda mängus. Usun, et ega need esimesed 60' min ka väga paremad ei olnud M'Gladbachi poolt.

Kas nüüd siis on lõppenud selle Bundesliga komeedi tähetund?
    Nu Reus oli puudu ka mängust Dortmundiga ja egas siis siiski jalgpall on võistkonna mäng,ärge seda unustage.
    Olen see kes olen

Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

Nonii, pool hooaega on siis seljataga. Peab tunnistama, et see esimene pool on küll läinud üle ootuste hästi. Bundesligas on kogutud 10 võitu, 3 viiki, 4 kaotust ehk 33 punkti ja sellega ollakse neljandal kohal. Eelmine aasta olime samas faasis 10 punktiga viimasel kohal. Huvitav on fakt, et see aasta oleme 17 mänguga löönud 25 väravat, eelmine aasta lõime neid sama arvu mängude juures ühe võrra rohkem. Kaitse ongi meie edu ehk kõige suurem põhjus. Mul tuleb kohe meelde, kuidas Reus eelmise hooaja lõpus mingis intervjuus ütles, et taga tuleb null hoida, rünnakul suudame me alati midagi korda saata. Favre juhendamisel oleme lasknud endale 34 mängus lüüa vaid korra(sic!) enam kui ühe värava, seda see hooaeg kodus Leverkuseni vastu, kui mängisime 2:2 viiki. Siiski aga ei tasu veel pilvedesse tõusta ja taldrikutega lehvitada(mida meie fännid juba vähemalt korra tribüünidel teinud on), vaid tuleb jätkata rasket tööd ja võitlust. Dante ütles pärast sügisringi viimast liigamängu, et me võitleme endiselt väljalangemise eest, sest meil ei ole püsima jäämiseks vajalikku 40 punkti koos. Eks ta nii ole ka.

Karikas oleme suutnud ka üle 7 aasta jälle veerandfinaali murda. Viimati alistasime teatavasti 3:1 Schalke. Huvitav fakt on see, et Gladbach on Schalket karikasarjas kahel korral võitnud ja pärast seda ka karikavõitjaks tulnud. Miks mitte ka see aasta ? Arvan, et potensiaali on meil selleks. Järgmises ringis kohtume Berliinis Herthaga, tuleb kindlasti kõva lahing. Võitu ihkavad mõlemad klubid.

Reus. Mis ma oskan öelda, talvel ta küll kuhugi ei lähe, 100%. Ta ise on öelnud, et naudib Gladbachis mängimist. Ei usu, et enne suve me tast ilma jääme. Suvi on aga pikk ja siis võib kõike juhtuda. Kui me CL-i ei pääse, siis ilmselt ta läheb ka kuhugi, kui me pääseme CL-i, usun, et temaga tehakse uus leping ja see 17,5M väljaostu klausel kaotatakse sealt ära. Eile näitas mees, et närvikava on tal vähemalt korras. Kui Jones talle meelga haige jala peale astus, siis mees kommenteeris seda olukorda pärast mängu, et tema keskendub mängimisele, mitte mingitele tühiasjadele.

Hetkel aga rohkem ei oskagi kosta. Loodame, et teine pool hooajast tuleb sama kõva. Ehk siis liigas vähemalt 33 puntki ja karikas kolm võitu

Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

Nonii, viimastel päevadel on palju juhtunud, teen väikese kokkuvõtte.

1) Reus läheb suvel Dortmundi. Kahjuks nii on, midaig pole parata. Eks talle tuleb asendus leida, ma arvan, et 17,5M €(peaks olema summa, mis Reusi ees saadakse, aga pead ei anna) on piisavalt suur raha, et kedagi leida.

2) Teiseks lahkujaks suvel on keskpoolkaitsja Roman Neustädter, kelle leping saab suvel läbi ja mida ta ei pikenda. Mees on see aasta kindlalt algkoosseisu kuulunud ja igati soliidseid partiisi esitanud. Vanust ka mehel alles 23. Lepingu pikendamine jäi raha taha - mees tahtis rohkem palka saada, kui klubi oli võimeline pakkuma.

3) On ka tulijaid. Wolfsburgilt hangiti laenulepingu alusel 2013. aasta lõpuni Cigerci. Mehel vanust 19 aastat ja soovi korral võime ta endale päriseks ka osta Keskväljale oli meil kedagi vaja, loodame, et saab ka mänguaega, huntide fännid oskavad meest ehk paremini iseloomustada.

4) Rääkides laneudest, siis ManUst laenatud Joshua King on olnud pidevalt vigastatud ja pole seetõttu ka võimalust ennast näidata saanud. Hetkel üritatakse ManUga kokkuleppele jõuda, et mehe laen katkestada.

5) Rääkides veel Reusist, siis Sport Bild valis ta bundesliga sügisringi parimaks mängijaks.

Hetkel vist kõik.

Eesti koondislane Kasutaja kaitz avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

hea kontrate realiseerimis võistkond + kompaktne kaitseliin teenitud 3:1 võit meie üle,edu edaspidiseks,sympaatne võistkond ja näeme kuhu sygiseks maandute
    Olen see kes olen

Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

Võiks näiteks Meistrite liigasse maanduda Aga jah, meil oli täna realiseerimine tunduvalt parem kui bayernil ja igati teenitud 3:1 võit.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Kellele ei meeldiks Mönchengladback?! AWESOME!
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Eesti koondislane Kasutaja Ibanez avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Väga hea mäng ja näitasite kenasti preilidele koha kätte.
    Õnnitlused ka siit poolt.
    Maailmameistrid!!

Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Tõepoolest, ülimalt sümpaatne sats. Suure ajalooga ja Bayerni järel arvukuselt teisel kohal Bundesliga tiitlite poolest. Võib olla on see uue tõusu alguseks tõeliste liiga suurte tegijate sekka, meenutades veel aegu kui Udo Lattek treeneripingil oli ja praegune Bayerni treener Jupp Heynckes Die Fohleni särgis väravaid kõmmutas.

PS. Teil on Bundesliga üks vingemaid klubihümne koos Kaiserslauterni ja Schalke omadega.
    Wij komen terug met de cup in de hands

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Müts maha ja maani kummardus minu poolt. Väga südi mäng absoluutselt igas liinis. Täna selgelt parem meeskond ! Õnnitlused.

Kahe mängu kokkuvõttes siis seisuks 4:1...

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

õnitlused klouniklubile koha kätte näitamise eest!

Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

Natukene huvitavaid fakte ka. Nimelt, viimati võitsime Bayernit kaks korda ühel hooajal vist 1966/1967, pead ei anna, aga see oli väga ammu. Lisaks oli tänasele mängule soov saada 425-l ajakirjanikul, rohkem kui kunagi varem. Lisaks on klubi juhid lubanud, et Reusi eest teenitud 17M investeeritakse uutesse mängijatesse, täitsa huvitav, keda suvel jahtima hakatakse.

Aga rääkides veel mängust ja meie võistkonnast, siis minu jaoks on see hooaeg kõige suurem üllataja ehk olnud Herrmann. Eelmine hooaeg ta mulle väga ei meeldinud, aga see hooaeg on mees teinud suure arenguhüppe ja paremal äärel väga hästi hakkama saanud. Täna lõi külma närviga kaks ilusat väravat. Lisaks tahaks veel näha, kas Löwil on piisavalt julgeust, et ter Stegen koondisesse kutsuda, mees on minu arust koha seal ära teeninud küll.

Mis puutub meie hümni, siis see on tõesti supper. Mul on kuskil plaadil video, kus ma seda ka filminud olen staadionil olles. Üritan selle üles leida ja youtube üles panna, saate ise pilgu peale visata, mis staadionil toimub sel ajal. Kusjuures, too video on veel 2. bundesliga aegne, Hoffenheimi vastu mängust. Või no, eks youtubes ole kindlasti neid videosi palju, soovitan pilgu peale heita.

Eesti koondislane Kasutaja petteri avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Super töö Gladbach!! Väga ilusat jalgpalli mängite, edu! loodan, et saate CLi ära küll

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud