320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mönchengladbach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Jah, see sats ei tohiks hetkel kedagi karta. Ja vastased, kes tulevad on ka korralik pähkel.

    Kommentaar


      #77
      Reus küll üle suve teil ei püsi vast ning siis saate Bremenilt nii et koliseb! Staaride hoidmine on raske, kui sa pole superhüperklubi. Kui Bach Cl-i saaks, siis võiks juba nati mõtlema hakata.
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        #78
        Rahu,rahu nüüd. Praegu mängitakse tõesti suurepäraselt, kuid Bundesligas oleme ennegi näinud, mis võib suurepärasele sügisvoorule järgneda. CL-ist on veel väga vara rääkida ikkagi

        Kommentaar


          #79
          Pärast laupäevast võitu siis 8 kuud oleme kodus võitmatud, eks näis kas kahe nädala pärsat dortumdni vastu see ilus seeria saab jätku või mitte. Too mäng peaks ära näitama ka seda, kui kõvad me siiski oleme. Arvan, et reedene derby Kölni vastu lõppeb meie võiduga, aga eks reede õhtul oleme targemad. Aga ma arvan, et CL-i peale võib mõelda küll, midagi ei ole võimatu ja kui me CL-i saame, siis ma olen kindel, et preagune võistkond jääb kokku, Reus vaevalt Bayernisse läheb, eriti veel, kui pole üldse kindel, et ta seal algkooseisus mängu pääseb, pigem ta kasutab võimalust meie võistkonnas end teistele euroopa hiidudele näidata. Elame-näeme, pole ju pool hooaegagi veel läbi.

          Kommentaar


            #80
            ai se eu te pego Reus !
            "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

            Kommentaar


              #81
              Nonii, vähemalt päevaks oleme siis tabelis esimesed Täna oli ilus mäng, lõime omad ära, endale ei lasnudl ühtegi lüüa.. tegelikult ei olnud Kölnil ühtegi 100%-list võimaustki. Eks fännid said ka asjast aimu, juba 70. minuti kanti hakati staadionilt lahkuma, 85.minutil oli staadionist üle poole juba tühi... Sellist asja pole ma veel enne näinud Järgmine nädal siis Dortmund, tuleb kõva lahing

              Kommentaar


                #82
                Ei oleks uskunud, et selline asi eesti meediasse jõuab, aga võta näpust: http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=62357588

                Kommentaar


                  #83
                  0-1 kaotus liiga viimasele Augsburgile, Reus ei mänginud, selle tõttu kukuvad nad tabelis paar kohta, kahju just et selliselt tiimilt jäi 3 punni võtmata.

                  Kommentaar


                    #84
                    Täna kaotas Mönchengladbach võõrsil 1:0 Augsburgile. Viimast 30' minutit, mida nägin oli M'Gladbachi rünnak üpriski nõrk. Rünnakul puudus loovus. Reusi eemalolekut oli täna kõvasti tunda mängus. Usun, et ega need esimesed 60' min ka väga paremad ei olnud M'Gladbachi poolt.

                    Kas nüüd siis on lõppenud selle Bundesliga komeedi tähetund?

                    Kommentaar


                      #85
                      Ei usu, et tähetund on läbi. Mäng oli kahvatu, sest Gladbachil polnud Reusi, kes suudaks ise otsutada ja paar meest korraga kohvile saata. Herrmann üritas seda, aga tema mängutase pole Reusiga sama.
                      "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                      Kommentaar


                        #86
                        Vähemalt on Augsburg sümpaatne sats,kellele kaotada,elate üle!
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          #87
                          Lucien Favre satsid pole kunagi loovusega hiilanud.

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas R.Madridista Vaata postitust
                            Ei usu, et tähetund on läbi. Mäng oli kahvatu, sest Gladbachil polnud Reusi, kes suudaks ise otsutada ja paar meest korraga kohvile saata. Herrmann üritas seda, aga tema mängutase pole Reusiga sama.
                            väidad siis, et M'Gladbach on ühemehevõistkond?

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                              Täna kaotas Mönchengladbach võõrsil 1:0 Augsburgile. Viimast 30' minutit, mida nägin oli M'Gladbachi rünnak üpriski nõrk. Rünnakul puudus loovus. Reusi eemalolekut oli täna kõvasti tunda mängus. Usun, et ega need esimesed 60' min ka väga paremad ei olnud M'Gladbachi poolt.

                              Kas nüüd siis on lõppenud selle Bundesliga komeedi tähetund?
                              Nu Reus oli puudu ka mängust Dortmundiga ja egas siis siiski jalgpall on võistkonna mäng,ärge seda unustage.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                #90
                                Nonii, pool hooaega on siis seljataga. Peab tunnistama, et see esimene pool on küll läinud üle ootuste hästi. Bundesligas on kogutud 10 võitu, 3 viiki, 4 kaotust ehk 33 punkti ja sellega ollakse neljandal kohal. Eelmine aasta olime samas faasis 10 punktiga viimasel kohal. Huvitav on fakt, et see aasta oleme 17 mänguga löönud 25 väravat, eelmine aasta lõime neid sama arvu mängude juures ühe võrra rohkem. Kaitse ongi meie edu ehk kõige suurem põhjus. Mul tuleb kohe meelde, kuidas Reus eelmise hooaja lõpus mingis intervjuus ütles, et taga tuleb null hoida, rünnakul suudame me alati midagi korda saata. Favre juhendamisel oleme lasknud endale 34 mängus lüüa vaid korra(sic!) enam kui ühe värava, seda see hooaeg kodus Leverkuseni vastu, kui mängisime 2:2 viiki. Siiski aga ei tasu veel pilvedesse tõusta ja taldrikutega lehvitada(mida meie fännid juba vähemalt korra tribüünidel teinud on), vaid tuleb jätkata rasket tööd ja võitlust. Dante ütles pärast sügisringi viimast liigamängu, et me võitleme endiselt väljalangemise eest, sest meil ei ole püsima jäämiseks vajalikku 40 punkti koos. Eks ta nii ole ka.

                                Karikas oleme suutnud ka üle 7 aasta jälle veerandfinaali murda. Viimati alistasime teatavasti 3:1 Schalke. Huvitav fakt on see, et Gladbach on Schalket karikasarjas kahel korral võitnud ja pärast seda ka karikavõitjaks tulnud. Miks mitte ka see aasta ? Arvan, et potensiaali on meil selleks. Järgmises ringis kohtume Berliinis Herthaga, tuleb kindlasti kõva lahing. Võitu ihkavad mõlemad klubid.

                                Reus. Mis ma oskan öelda, talvel ta küll kuhugi ei lähe, 100%. Ta ise on öelnud, et naudib Gladbachis mängimist. Ei usu, et enne suve me tast ilma jääme. Suvi on aga pikk ja siis võib kõike juhtuda. Kui me CL-i ei pääse, siis ilmselt ta läheb ka kuhugi, kui me pääseme CL-i, usun, et temaga tehakse uus leping ja see 17,5M väljaostu klausel kaotatakse sealt ära. Eile näitas mees, et närvikava on tal vähemalt korras. Kui Jones talle meelga haige jala peale astus, siis mees kommenteeris seda olukorda pärast mängu, et tema keskendub mängimisele, mitte mingitele tühiasjadele.

                                Hetkel aga rohkem ei oskagi kosta. Loodame, et teine pool hooajast tuleb sama kõva. Ehk siis liigas vähemalt 33 puntki ja karikas kolm võitu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X