320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mönchengladbach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Eile oli supermäng ja olen kindel, et praegu algav saab ka seda olema.

    Kommentaar


      #62
      Lõime omavärav ja mängisime üldse kehvalt minu arust... lõpus natukene e. hakkasime liigutama ja surusime... loodame et favre teeb kurja häält ja paneb mehed jalgu liigutama teiseks poolajaks

      Kommentaar


        #63
        Lõpp hea, kõik hea. Läks nii nagu pidi.
        Borussia on väärt olema kõrgemal seltskonnas ja kui nad ka Reusi rahaks teevad, siis see ei pruugi olla halb mõte, sest samale kohale oli juba see hooaeg päris head mängu näitav noormängija Hermann.

        Kommentaar


          #64
          JEEEEEEEEEEEEEEEEI!! Hakkama saime!!! Mis ma siin kogu aeg rääkisin, et meie jääme püsima Favre on supertööd teinud igatahes... Suudaks terve järgmise hooaja sama hästi mängida, nagu viimased kümmekond mängu sellest hooajast... Järgmine hooaeg näeme!!

          Kommentaar


            #65
            müstika on see, et kui kiiresti nendel saksa klubidel pärast tähtsaid mänge õlled ja muu alkohol kätte satuvad

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              müstika on see, et kui kiiresti nendel saksa klubidel pärast tähtsaid mänge õlled ja muu alkohol kätte satuvad
              Ega sakslased ilma õlleta ikkagi ei saa
              Algselt postitas fitti
              Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

              Kommentaar


                #67
                Meie selle suve esimesed täiendused on siis Lukas Rupp ja Matthias Zimmermann, noored sakslased, mõlemad KSC-st ja mõlemad ka Saksa noortekoondiste liikmed.

                Kommentaar


                  #68
                  Kurat, vaatasin reedest mängu Wolkswagenite vastu ning võin öelda, et BM mängis väga Barca stiilis jalgpalli ja ma mõtlen seda tõsiselt. Mängijad tundsid nii enesekindlalt end. Samas Wolfsburg mängis väga kahvatult. Eriti meeldis mulle Bobadilla ja Reus. Arango on ka hea. Üritan kindlasti veel nende mänge vaadata ning hoian neile pöialt. Väga sümpaatne meeskond.
                  "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                  Kommentaar


                    #69
                    Peab tunnistama, et hooaeg on tõesti hästi alanud ja mis puutub mängu huntide vastu, siis vaatasin seda alates 30.minutist ja siis mängis meie meeskond tõesti väga ilusat jalgpalli. Eurospordi kommentaator võrdles meid juba Barca ja ManUga Aga hooaeg on veel noor ja Favre ütles ka, et huntidel on suht uus tiim ja kokku mängimata, sellest ka suures augud kaitses, meil aga pool aastat kokku mänginud meeskond. Loodame, et hea vorm jätkub ja ehk õnnestub järgmine hooaeg üle pika aja jälle euroopas mängida

                    Kommentaar


                      #70
                      Reus särab, võõrsil 1:2 võit Hertha üle, temalt siis 2 väravat.
                      Complete overview of Hertha Berlin vs Borussia M'gladbach (1. Bundesliga) including video replays, lineups, stats and fan opinion.

                      Kommentaar


                        #71
                        Eelmise mängu võitsid ka 2:1 ning huvitav ka see, et Reus lõi seal ka mõlemad värvad. Ega ma ei imestaks kui Reus varsti koondises regulaarselt käima hakkab.
                        "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas R.Madritista Vaata postitust
                          Eelmise mängu võitsid ka 2:1 ning huvitav ka see, et Reus lõi seal ka mõlemad värvad. Ega ma ei imestaks kui Reus varsti koondises regulaarselt käima hakkab.
                          Nu ta on präägu ka nyyd viimasel ajal regulaarselt olnud
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            #73
                            Ta võiks vabalt koondises ka regulaarselt mänguaega saada. Mulle meeldib ta isegi rohkem kui meie teiene Marko, kes praegu Bremenis mängib. e

                            Mis puutub meie üleüldisesse käekäiku, siis pärast Favre tulekut ja ter Stegeni väravasuule asumist on meile vaid ühes ametlikus mängus löödud rohkem kui 1 värav. Päris huvitav statistika iseenesest

                            Kommentaar


                              #74
                              Hea uudis tänasest päevast on see, et ter Stegen pikendas klubiga lepingut 2015. aastani.

                              Kommentaar


                                #75
                                Ilus, niimoodi jätkates saab juba CLi peale mõelda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X