320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mönchengladbach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    de jong suht varjus olnud või mina pole lihtsalt terava silmaga. aga noh, kiievi ideye seal ees on küll kõva poiss. tunne on, et siin mängus näeb vähemalt 2hte väravat veel.

    Kommentaar


      Imelik, et kuskilt varem pole tulnud uudist Maksym Kovali kohta (tegemist siis Dinamo Kievi väravavahiga), kui keegi teab siis kas ta juba eelmisest hooajast asendanud esikinnast või see on esimene?

      Kommentaar


        Päris huvitav kollane tuli nö daivi eest ca 87 minutil gladbachi mehele. Telekaamera järgi tundus küll selge viga olevat.
        Kahju, et selline seis. Pigem sooviks sakslasi alagrupifaasis näha kui Dünamo Kiievi mehi.

        Kommentaar


          Algselt postitas noorfänn Vaata postitust
          Imelik, et kuskilt varem pole tulnud uudist Maksym Kovali kohta (tegemist siis Dinamo Kievi väravavahiga), kui keegi teab siis kas ta juba eelmisest hooajast asendanud esikinnast või see on esimene?
          Ukraina koondise põhiväravavaht (Dynamos samuti) on vigastatud.

          Päästa annab siit midagi küll, kuid esmalt tuleb Bundesliga avavoor ära mängida, vaatab, mis saab.

          Kommentaar


            Seis on ikka üsna nigel. Nagu Gladbachi esitus selles mänguski. Eks nagu kommentaatorid ütlesid - liiga vara tuli see mäng, kokkumäng veel lonkab. Pärast viigiväravat ei saanud BuL tiim enam suurt millegiga hakkama, lõpus korraks said surve peale, aga Koval oli väga kindel postide vahel.

            Sisuliselt lõi hoopis Gladbachi meeskond kolm väravat - esimese vastaste kolli oleks der Stegen ära võtnud, kui poleks seda üliõnnetut rikošetti tulnud ja no de Jong avas ka oma väravatearve. Paraku lendas esimene pall omade võrku ainult...

            Kommentaar


              Ma praegu ei näe kuidagi seda et Gladbach suudaks Kiievis 3 vastuseta väravat lüüa. Selgelt oli näha rünnakutel Reusi puudumist ja kaitseliinis Dante puudumist. Muidugi loodan vastupidist.

              Kommentaar


                nu kaks suudeti lüüa ja paraku ka koduv6istkond suutis ühe seega njh...
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Pole CL materjal kahjuks.
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    De Jong on väga kehvas vormis või lihtsalt ülehaibitud mängija.

                    Kommentaar


                      Tahtsin ka tulla uurima, et kas hollandlane on juba suutnud millegi positiivsega silma paista Gladbachis. Karikamängu ja Hoffenheimiga mängu pole näinud, aga Kiievi vastu teda küll näha polnud.

                      Kommentaar


                        De Jong oli minu silmis kõvasti parem kui Hanke (või kes iganes ta oli), sellel tüübil ei tulnud midagi välja lihtsalt.
                        Söödud olid tervel meeskonnal üsna rabedad ning jäi mulje nagu mingit preseasonit pole neil olnudki. Sellegipoolest suruti Kiievit kõvasti. Kahju, lootsin teid alagrupifaasis näha ikka.

                        Kommentaar


                          See mäng ajas närvi. Minu arvates oli Mönchengladbachi probleem selles, et ei suudetud kaitsest rünnakusse piisavalt kiiresti minna ja võeti koguaeg hoog maha. Pidevalt oli tunne, et nüüd tuleb korralik kiire kontra aga ei, jälle keegi söötis tagasi. Ausaltöeldes olid nii Hanke kui DeJong eile suhteliselt kehvad, osaliselt ilmselt oli probleem selles, et normaalseid tsenderdusi, millele DeJong oleks võińud oma pea vahele pista oli liiga vähe ja mehed käisid palli trahvikastist väljas küsimas koguaeg. Eilse mängu põhjal peab ütlema, et võitu ei vääritud.

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            Ter Stegenit tahtnuks CL-is tegusid tegemas näha...
                            Hea mulje jättis Arango, kes eelmisel hooajal Reus'i varju jäi, aga nüüd liidrirolli üle on võtnud.
                            De Jong ja Xhaka paistavad veel alles mänguplaani sisse elavat, rabelevad kõvasti, ent mitte (veel) tulemuslikult.
                            Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                              See mäng ajas närvi. Minu arvates oli Mönchengladbachi probleem selles, et ei suudetud kaitsest rünnakusse piisavalt kiiresti minna ja võeti koguaeg hoog maha. Pidevalt oli tunne, et nüüd tuleb korralik kiire kontra aga ei, jälle keegi söötis tagasi. Ausaltöeldes olid nii Hanke kui DeJong eile suhteliselt kehvad, osaliselt ilmselt oli probleem selles, et normaalseid tsenderdusi, millele DeJong oleks võińud oma pea vahele pista oli liiga vähe ja mehed käisid palli trahvikastist väljas küsimas koguaeg. Eilse mängu põhjal peab ütlema, et võitu ei vääritud.

                              Lisaks veel juurde, et minu hinnangul oli suhteliselt kehv ka teine uus täiendus Xhaka, kes eksis söötudega ja võttis vastu valesid otsuseid( just põhiliselt teisel poolajal).Samuti võib selle kaitsest rünnakusse mitte piisava kiirusega palli viimise ka, osaliselt tema kraesse ajada.Üldiselt oli siiski põnev mäng ja Gladbach vääris võitu, kuid mitte sellist võitu, mis viinuks CL-i.

                              Asi mis tasuks mainimist, oli Härra Kohtuniku idiootne tegevus üleminutitel.Esmalt Dynamole kergekäeliselt antud karistuslöök ning seejärel mängu lõpetamine pea minut varem, kui oleks pidanud.Nimelt oli kohtunik määranud 3 minutit üleaega, mille sees Dynamo tegi "ülikiire vahetuse". Šotlane lõpetas aga mängu, kui oli mängitud 2 minutit ja 50 sekundit.Gladbachi pooldajana ajas selline asi ikka tõsiselt närvi.
                              Müün jalkasärke!:
                              http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

                              Kommentaar


                                Luuk de Jong sai õnneks oma esimese värava ära kirja, kuigi kõksas palli lihtsalt värava eest sisse. No ei lähe hästi, kuigi 4 punkti 9st.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X