320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mönchengladbach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Nonii, viimastel päevadel on palju juhtunud, teen väikese kokkuvõtte.

    1) Reus läheb suvel Dortmundi. Kahjuks nii on, midaig pole parata. Eks talle tuleb asendus leida, ma arvan, et 17,5M €(peaks olema summa, mis Reusi ees saadakse, aga pead ei anna) on piisavalt suur raha, et kedagi leida.

    2) Teiseks lahkujaks suvel on keskpoolkaitsja Roman Neustädter, kelle leping saab suvel läbi ja mida ta ei pikenda. Mees on see aasta kindlalt algkoosseisu kuulunud ja igati soliidseid partiisi esitanud. Vanust ka mehel alles 23. Lepingu pikendamine jäi raha taha - mees tahtis rohkem palka saada, kui klubi oli võimeline pakkuma.

    3) On ka tulijaid. Wolfsburgilt hangiti laenulepingu alusel 2013. aasta lõpuni Cigerci. Mehel vanust 19 aastat ja soovi korral võime ta endale päriseks ka osta Keskväljale oli meil kedagi vaja, loodame, et saab ka mänguaega, huntide fännid oskavad meest ehk paremini iseloomustada.

    4) Rääkides laneudest, siis ManUst laenatud Joshua King on olnud pidevalt vigastatud ja pole seetõttu ka võimalust ennast näidata saanud. Hetkel üritatakse ManUga kokkuleppele jõuda, et mehe laen katkestada.

    5) Rääkides veel Reusist, siis Sport Bild valis ta bundesliga sügisringi parimaks mängijaks.

    Hetkel vist kõik.

    Kommentaar


      #92
      hea kontrate realiseerimis võistkond + kompaktne kaitseliin teenitud 3:1 võit meie üle,edu edaspidiseks,sympaatne võistkond ja näeme kuhu sygiseks maandute
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        #93
        Võiks näiteks Meistrite liigasse maanduda Aga jah, meil oli täna realiseerimine tunduvalt parem kui bayernil ja igati teenitud 3:1 võit.

        Kommentaar


          #94
          Kellele ei meeldiks Mönchengladback?! AWESOME!
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #95
            Väga hea mäng ja näitasite kenasti preilidele koha kätte.
            Õnnitlused ka siit poolt.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              #96
              Tõepoolest, ülimalt sümpaatne sats. Suure ajalooga ja Bayerni järel arvukuselt teisel kohal Bundesliga tiitlite poolest. Võib olla on see uue tõusu alguseks tõeliste liiga suurte tegijate sekka, meenutades veel aegu kui Udo Lattek treeneripingil oli ja praegune Bayerni treener Jupp Heynckes Die Fohleni särgis väravaid kõmmutas.

              PS. Teil on Bundesliga üks vingemaid klubihümne koos Kaiserslauterni ja Schalke omadega.
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                #97
                Müts maha ja maani kummardus minu poolt. Väga südi mäng absoluutselt igas liinis. Täna selgelt parem meeskond ! Õnnitlused.

                Kahe mängu kokkuvõttes siis seisuks 4:1...

                Kommentaar


                  #98
                  õnitlused klouniklubile koha kätte näitamise eest!
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    #99
                    Natukene huvitavaid fakte ka. Nimelt, viimati võitsime Bayernit kaks korda ühel hooajal vist 1966/1967, pead ei anna, aga see oli väga ammu. Lisaks oli tänasele mängule soov saada 425-l ajakirjanikul, rohkem kui kunagi varem. Lisaks on klubi juhid lubanud, et Reusi eest teenitud 17M investeeritakse uutesse mängijatesse, täitsa huvitav, keda suvel jahtima hakatakse.

                    Aga rääkides veel mängust ja meie võistkonnast, siis minu jaoks on see hooaeg kõige suurem üllataja ehk olnud Herrmann. Eelmine hooaeg ta mulle väga ei meeldinud, aga see hooaeg on mees teinud suure arenguhüppe ja paremal äärel väga hästi hakkama saanud. Täna lõi külma närviga kaks ilusat väravat. Lisaks tahaks veel näha, kas Löwil on piisavalt julgeust, et ter Stegen koondisesse kutsuda, mees on minu arust koha seal ära teeninud küll.

                    Mis puutub meie hümni, siis see on tõesti supper. Mul on kuskil plaadil video, kus ma seda ka filminud olen staadionil olles. Üritan selle üles leida ja youtube üles panna, saate ise pilgu peale visata, mis staadionil toimub sel ajal. Kusjuures, too video on veel 2. bundesliga aegne, Hoffenheimi vastu mängust. Või no, eks youtubes ole kindlasti neid videosi palju, soovitan pilgu peale heita.

                    Kommentaar


                      Super töö Gladbach!! Väga ilusat jalgpalli mängite, edu! loodan, et saate CLi ära küll

                      Kommentaar


                        Pole midagi öelda, teevad super hooaja, jäävad staaridest ilma ja voila... Kardan, et see kurb tõde, kuid mine sa hullu tea
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                          õnitlused klouniklubile koha kätte näitamise eest!
                          Ära palun süsti enam ennast
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Huvitav tulemus. Tubli töö. Kas FCB juba mõttes keskendub Meistrite Liigale või mis täpselt, aga mitte peale eilset. Kahjuks pidin eile sellest saatest ilma jääma, aga liigatabeli tarbeks hiilgav lõppresultaat,.

                            Kommentaar


                              Pole ammu siia kirjutanud. Vahepeal on meil igatahes hästi läinud, pärast 0-0 viiki Wolfsburgiga oleme saanud võidu-võidu järgi. Viimati alistus Kaiserslautern, keda me nende kodus ei olnud 8-s viimases mängus võitnud. Arangolt traumtor. Negatiivse poole pealt ehk seda, et mitmed mehed on erinvatel põhjustel mängukõlbmatud. Stranzl, Hanke, Marx ja Herrmann, kes sai viimases mängus rangluumurru ja peab 6 nädalat mänguplatsilt eemal olema. Väikseid probleeme on olnud ka Reusil, aga see mees naljalt pingile ei jää. Suutis ta pea terve mängu varbaluumurruga(mõraga) Kölni vastu möödunud aasta lõpus mängida. Reedel tuleb meile HSV külla. Kerge ei saa olema, aga kui me veel võimatust(loe: meistritiitlist) unistada tahame, tuleb see mäng kindlasti võita.

                              Kommentaar


                                NV-l saime siis üle aasta ajase vaheaja järel kodus jälle peksa. Samuti oli see esimene kord, kui me Favre käe all eduseisust kaotasime ja üldse teine kord, kui meile rohkem kui 1 värav mängus löödi. See selleks. Siiski ajab üks asi närvi, nimelt see, kuidas meile väravaid lüüakse: selleks on siis kas karistuslöögid, nurgalöögid, rikošetist või karistusalast väljaspoolt mingi imelöök. Ei mäleta, millal keegi reaalselt suutis meile kastist värava lüüa mänguolukorrast. Mis seal ikka, hetkel 4. kohal ja 11 puntki eespool 5. kohast. CL-si peaks saama, ise asi, kas alagruppi või kvalifikatsiooniringi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X