320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2008 - alagrupp C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Varsti viskab keegi ehk terve listi ülesse, aga Trezegol ei mahtunud jälle Domenechi valitud koondisesse. Minu jaoks tuli üllatusena, et Mexes mahtus.

    Kommentaar


      #17
      Esialgne Prantsusmaa koosseis:

      Väravavahid: Gregory Coupet (Olympique Lyon), Sebastien Frey (Fiorentina), Mickael Landreau (Paris St Germain), Steve Mandanda (Olympique Marseille).

      Kaitsjad: Eric Abidal (Barcelona), Jean-Alain Boumsong (Lyon), Francois Clerc (Lyon), Sebastien Squillaci (Lyon), William Gallas (Arsenal), Julien Escude (Sevilla), Patrice Evra (Manchester United), Philippe Mexes (AS Roma), Willy Sagnol (Bayern München), Lilian Thuram (Barcelona).

      Poolkaitsjad: Alou Diarra (Girondins Bordeaux), Lassana Diarra (Portsmouth), Mathieu Flamini (AC Milan), Claude Makelele (Chelsea), Jeremy Toulalan (Lyon), Patrick Vieira (Inter Milan).

      Ründajad: Nicolas Anelka (Chelsea), Hatem Ben Arfa (Lyon), Karim Benzema (Lyon), Sidney Govou (Lyon), Djibril Cisse (Marseille), Samir Nasri (Marseille), Bafetimbi Gomis (St Etienne), Thierry Henry (Barcelona), Florent Malouda (Chelsea), Franck Ribery (Bayern München).

      Kommentaar


        #18
        võimas, mis muud. Igal positsioonil sellised kunnid et anna abi.

        Kommentaar


          #19
          Ega suuri üllatusi ei ole peale Trezegueti.
          Trezegueti oleks võinud ikka kooseisu arvata, on ta ju päris korraliku hooaja Juventuse eest teinud. (20 väravat). Kas või siis Anelka asemel oleks võinud Davidi nimekirjagi arvata. Anelka pole minu arust millegi erilisega hakkama saanud see hooaeg.

          Esiväravavahine võiks proovida Freyd või Mandandat. Mõlemad on oma klubide eest väga häid esitusi teinud see hooaeg.
          Coupet on nats vana juba ja võiks üldse koju jääda.

          7 nime jäävad siis sellest nimekirjast välja.

          Kommentaar


            #20
            huvi pärast küsin, et mitu korda sa oled Anelkat mängimas näinud see hooaeg?

            Kommentaar


              #21
              Clichy ei saanudki. Minu arust mängis see hooaeg paremini, kui Abidal ja Evra.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                huvi pärast küsin, et mitu korda sa oled Anelkat mängimas näinud see hooaeg?
                Kümmekond.
                Päris kindel ei ole aga Chelseas on ta vist rohkem pinki nühkinud.
                Edit: Ma ei väidagi ,et Anelka halvasti mängiks. Lihtsalt minu arvates vääriks koondise kohta rohkem Trezeguet , kui näiteks Anelka või isegi Ben Arfa.

                Clichy koha pealt olen nõus.

                Kommentaar


                  #23
                  Kui keegi üldse maha jätta siis Henry

                  Kommentaar


                    #24
                    Ma usun, et Henry vana kalana suudab tiimikaaslased palju paremini käima tõmmata, kui mingid Bafetimbi Gomised.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Clichy ei saanudki. Minu arust mängis see hooaeg paremini, kui Abidal ja Evra.
                      Evra?

                      OMG
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                        Ma usun, et Henry vana kalana suudab tiimikaaslased palju paremini käima tõmmata, kui mingid Bafetimbi Gomised.
                        No ma eelistaks Gomist Ben Arfale, kes Lyonis enamasti pinki nühib.

                        Kommentaar


                          #27
                          Põhjus, miks Domenech kutsus koondisse esialgu 30 nime on, et mängijate füüsilist vormi - samas ka tervist ja sooritustaset - ei või kindkaks teha nägemata mängijaid, ja sedakaudu kaasa tahetakse võtta ainult täisvormis olevad pallurid.

                          Kui mingisuguseid paralleelsusi praeguse ja 10 aasta taguse Prantsusmaaga tõmmata, siis märkimisväärne on see, et ka tollane Les Bleusi juhendaja Aimé Jacquet valis esialgsesse koondisesse 29 pallurit, kelle seast lõpuks nopiti välja 6 nime, kaasa-arvatud üks väravavaht. Jacquet sai tollal täiskoorma võrra kriitikat pähe, ainuüksi seetõttu, millised nimed oli tollasest meeskonnast välja jätnud. Neist tuntuim oli, ja on veelgi, tippvormis olnud Anelka. Ja lõpp ongi ajalugu...

                          Hoopis vastupidine näide meenub 2002 aasta MM-i valikutest, kui Lemerre valis kohe tiimi tutvumata eelnevalt mängijate tegeliku vormiga. Sellega kaasnes see, et pidi Aasias hakkama saama poolsantidega, imestades samaaegselt, kuidas on võimalik, et sellest varem ei teatud.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            võimas, mis muud. Igal positsioonil sellised kunnid et anna abi.
                            Keskkaitse on sellise tippmeeskonna kohta ikka üsna nõrk ja haavatav koht. Muidu tundub olevat jah päris kõva ja tasemel tiim. Eks ole näha, kas Benzema ja Nasri suudavad just selle turniirirga tõusta 1. järgu tähtedeks.

                            Kommentaar


                              #29
                              Mexes, Gallas ei ole nõrk. Suurepärane on...Thuram on pisut aeglane aga kogend nigga

                              Kommentaar


                                #30
                                Ehh ennem ei märganudki ,et Sagnat ka pole. :/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X