320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Foorumlaste iseloomustus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Orginally posted by yeg

    yheksa
    Naisisik, kes tunneb hästi naiste-, eesti- ja itaalia vutti. Arukas ja vaidlev. Sõbralik kuid kui vaja siis ikka ütleb . Liialt kriitiline, korralik inimene.
    Ma teiste kohta ei hakka mittemidagi ütlema onju :-)

    Enda juurest võtaks maha selle itaalia vuti tundmise, muidu on täitsa hea. (kustkohast see arusaam, et ma itaalia vutti tunnen?)
    Tubli poiss!

    Kommentaar


      #17
      Orginally posted by yheksa

      Orginally posted by yeg

      yheksa
      Naisisik, kes tunneb hästi naiste-, eesti- ja itaalia vutti. Arukas ja vaidlev. Sõbralik kuid kui vaja siis ikka ütleb . Liialt kriitiline, korralik inimene.
      Ma teiste kohta ei hakka mittemidagi ütlema onju :-)

      Enda juurest võtaks maha selle itaalia vuti tundmise, muidu on täitsa hea. (kustkohast see arusaam, et ma itaalia vutti tunnen?)
      Tubli poiss!
      Ilmselt jäi midagi valesti meelde, ajasin miskit netuga segi
      See kiri siin on all

      Kommentaar


        #18
        ja nüüd...

        Niisiis otsustasin ka mina - LINCOLN panna kirja mõned lühiiseloomustused mõnedest fännidest, kes mulle esimesena pähe tulid…

        ACE- tegelikult tõsimeelne Eesti koondise austaja, kes oma pideva sebimise tõttu igale mängule kahjuks ei jõua. Temaga on koos meeldiv juua ja rääkida, sest nii mitmeski asjas langesid meie arvamused kokku (eriti just naiste osas). Viimasel ajal pole temast ei-kippu-ega-kõppu kuulnud.

        AiFo- temperamentne, hingestatud, ustav, kultuurne fänn, kellega pole just eriti palju aega koos veedetud, kuid sellest vähesest on täielikult piisanud. Sümpaatne tegelane. Sunderlandi austaja.

        Antz Antzon-tartlane, kellega tutvusime Kasahstani mängu ajal. Tal on uskumatult huvitav müts. Samuti on ta meeldiv joomakaaslane…

        Aojalgpall- temaga saime lähemalt tuttavaks Eesti- Kasahstani mängu eel, kui sai meeldivalt vesteldud. Rahulik, vaoshoitud, ettevõtlik fänn.

        Cornwall- mnjah. Temaga olid meie suhted vahepeal väga teravad, kuid nüüd üritan oma arvamust temast muuta.

        Eestieest-oioioi. Ma arvan, et võib öelda, et ta on SOCCERNETi negatiivne kangelane. Enamus tema postitustest on ilma mingisuguse mõtteta. Kuid andgem talle aega, ma usun, et ta muutub. Endal pole tema vastu midagi.

        Erxx- väga meeldiv, huvitav isiksus. Rahulik ja väga vaoshoitud. Tema jutus on alati mingi iva sees ja seda tasub kindlasti kuulata. Väga sümpaatne.

        Eveli(n)- naisfänn mitte naisvänn. Temaga tutvusime Kasahstani mängu ajal nii, et eriti ei oska teda iseloomustada. Jättis hea mulje. Tegi ka kurja häält staadioni turvameeste peale.

        Eston- pole kohanud, kuid oma vennakesega moodustavad uskumatu tandemi. Viimasel ajal on vist kimpus bännide ja asjadega- aga mida aeg edasi seda normaalsemaks on muutunud.

        Gaskoff- ka temaga tutvusime Kasahstani mängu ajal. Jättis väga sümpaatse, rahuliku, korraliku, positiivse fänni mulje.

        Joss- Eesti koondise tulihingeline toetaja, kellega on nii mõnedki korrad meeldivalt aega veedetud. Kohe meenub õhtu pärast Portugal-Eesti mängu, kui Senaatori juurde olid kogunenud mitmed fännid.

        Jyrka- SOCCERNETI kolm musketäri on kindlasti: Jyrka, Eestieest ja Eston. Viimasel ajal vist samuti kimpus bännide ja keeldudega.

        Jorgan- kuigi ma teda nägupidi hästi ei mäleta(teadagi miks), siis oli temaga ülimalt hea koos viina ja õlut juua. Seda peab kordama…

        Kaarel of Berg- Tutvusime unustamatu mängu Eesti- Iiri ajal. Eriti teda ei mäleta, kuid meenud, et tegemist on VÄGA targa fänniga. Temaga vaidlusesse laskumine on mõttetu, eriti Inglise jalgpalli osas. Mäletan, et ta laskis mul küsida 5 küsimust Inglise jalgpalli kohta ja ta vastas need kõik ära, kuigi olin valinud VÄGA rasked küsimused. NUFC andunud fänn.

        Kadri- mitte segamini ajada Kataga, kellel on teadupoolest sama nimi. Väga meeldiv inimene, kellele võib kõike rääkida.

        Kata- paremat klassiõde oleks vist raskem tahtagi, kuid… Suvised konfliktid said lahendatud ja Katast on saanud Eesti koondise fänn. Sõbralik, kena, hoolitsev, pisut ülbe, igati sümpaatne tüdruk.

        Kojamees- Eesti fänninduse tugitalasid. Kindlasti Eestis tuntuim fänn. Mida me teeksime ilma tema lauludeta? MITTE MIDAGI! Aitäh Sulle…

        Kosk- Sinuga oleme nii mõnigi kord meeldivalt koos õllega aega veetnud. Ainulaadne, pisut(!) ülbe, egoistlik, vankumatu, parajalt hullumeelne, enesekindel tüüp. Nendele, kellega ta lähemalt tuttav ei ole, võib väga teravat ütelda.

        Kyps-tema kohta ei ole lihtsalt sõnu. USKUMATULT meeldiv inimene ja rohkem ei ütle ma tema kohta midagi.

        LuaLua-unustamatu õhtu pärast Eesti-Iiri mängu, kus sai põhimõtteliselt kõike tehtud… Üliaktiivne, elav, seltsiv, aruka jutuga tegelane. Tema uskumatuid lugusid on kindlasti paljud kuulnud.

        Martin- tundub tagasihoidlik ja liialt vaoshoitud, kuigi ta seda päriselus vist küll ei ole. Üks esimesi tuttavaid fänniringkondades üldse. Mõnikord ajab inimesi ka üpriski närvi. Muidu meeldiv ja sümpaatne fänn.

        Miq- kui ma õigesti mäletan tutvusime temaga Eesti-Hollandi mängul, kui ta oma trummiga pärast mängu uljalt mööda Vanalinna tänavaid tatsas. Talle meeldib vaielda. Ustav Eesti koondise ja ManU toetaja. Sõbralik, arukas indiviid.

        Netukas- ei kommenteeri. “You can´t change me, you can´t change me…”(AVH, RS)

        PaPa- Minu jaoks Eesti fännide isa. Elutark, kogenud, parajalt ülbe, kalk, vankumatu, täielik autoriteet.

        Piret-samad sõnad, mis Eveli(ni) kohta.

        Rootsi Kunn- samuti autoriteet fänniringkonnas. Alati abivalmis, sõbralik, vastutulelik fänn.

        Senaator- minu üks parimaid sõpru fännide hulgas. Teda on mõttetu iseloomustada, sest teda teavad nii-kui-nii kõik Eesti koondise fännid. Kordumatu isiksus.

        Lincoln


        Jalgpallihaigla liige NR. 69

        Kommentaar


          #19
          Originally posted by yeg
          m1ck
          Trennpoiss, ülinoor ja selle kohta väga hea fänn koondisele ja manule, seltsiv, arukas. Vahest langeb vanematelt tuleva ülbuse ohvriks aga ei heitu, ei anna kunagi alla. Veendunud Manu tiitlivõidus
          Minu arust täiesti loogiline, et koondise fänn , ega ma ei hakka ootama, kuni vanemaks saan, et siis alles(Jalgpallihaiglasse siiski veel ei astu). Muidu: loomulikult hea fänn ja loomulikult veendunud Manu tiitlivõidus(!!!!!)!
          ...kusjuures on ka öeldud(foorumirahvas veel vist mitte...), et olen väga optimistlik ja alati lõbus

          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by wiiner
            Darren
            väga hea huumorisoonega Soccerneti jututoa asutaja.. :P
            asjalik ja tark ning oma-arvamust-välja-ütlev tore inimene
            Nagu näha, on ta seda huumorisoont ka selle teema all juba rakendada jõudnud

            Ainuke tüüp (vist), keda ma siit tunnen. Mängisime mõnda aega ühes meeskonnas. Jalkaplatsil on ta siuke isetseja tüüpi, saab kahest mehest läbi, aga kolmandast enam mitte. Ja finishing oli viimati 0%, kardab palli lüüa, äkki viimane saab veel haiget

            Nalja oskab visata, koos joonud ei ole, ei tea kas poiss kannabki

            Võib-olla ma natuke liialdasin siin, aga noh, tema teeks (juba tegigi) minu iseloomustamisel sama kui mitte rohkemgi. Ok-ok, tegelt on päris hea mängija :P
            Jalgpallihaigla patsient #172
            Diagnoos: raskekujuline futboliit

            Kommentaar


              #21
              Nojah nõustun, aga samas mina ju polnud see, kes sai 6 kuud tagasi karjääri lõpetanud üliraske varbavigastuse

              Kommentaar


                #22
                Yeg- aitäh et mulle ka hinde panid
                kui senini hinnatakse tegelaskujusid üksteise tundmise taustal, siis ise jaotaks iseloomud, mittetundmsie baasil alljärgnevalt.
                Safc´i kamp, eelkõige aifo ja kosk- sellised lõbusad, piisavalt ulakad sellid:P
                Nufc- vastupidiselt tasakaalukad- Berg, jaan, veel mõned
                ManU fänne-iseloomustab eelkõige noorus ja kohati muhe lapsikus, muidugi ei ole see iseloom kõigile ManU fännidele omane, siiski osadele.
                Liverpool- kandilised, hulktahulised fännid- MAnn??
                teised inglise klubi fännid- ala eston eestieest, "mulamehed",
                Itaalia klubi fännid- Maarek, Aojalgpall, teised, osad on tulised.
                Saksa fännid- nendele suurimaks kiituseks võib öelda, et fännid on täpselt samasugused nagu nende armastatud rahvusliiga meeskonadade mängujoonisedki(siis totaalne, rahulik)

                Eesti fännid, Papa, Kojamees, Roostsikunn, veel teised. Head mehed, sõna headus otseses tähenduses.

                PS. hinnang on antud pühas veendumuses, et kellegiga siin käijatest ei ole sihilikult aega koos veetnud

                Kommentaar


                  #23
                  Kirjeldage mind kaa noored Eesti vutihuvilsed

                  Kommentaar


                    #24
                    eestieest - kui sa muidu aru ei saa siis mavõin otse öelda sa oled ikka üks täieline tropp,pole tükk aega sellist teist idikat kohanud.

                    Kommentaar


                      #25
                      PAPA Sa võtsid sõnad suust.

                      Jalgpallihaigla liige NR. 69

                      Kommentaar


                        #26
                        Mõtlesin kah pisut kirjutada aga kirjutama hakates mõtlesin ümber - mis ma siin ikka kritiseerin või kirjeldan, nagunii enamus üksteiste teab ja kes veel mitte, need parandage see viga ära.

                        Ainult niipalju tahtsin ütleda, et Oku on loll. Ja muidugi on ta suur hiina koolkonna jalgpalli fänn. :P

                        Üldine hinnang soccerneti seltskonnale minu poolt on aga
                        Howay the lads!

                        Kommentaar


                          #27
                          noniih! aiFogi pani yhtkomateist kirja. umbkaudu 40 tegelast sai ära märgitud, miski 5-6 rafast jäi nimekirjast välja, paraku ei tule mitte kohe meelde, kes need olla v6iksid... vabandan. v6ibolla tundub m6nele alljärgnev jutt tiba moosine, aga no mis sa ikka inimese pihta sitasti ytled, kui saab ka hästi öelda... te olete toredad!!!

                          pRmt!
                          aif.

                          aff
                          affi tean-tunnen suht-puht vähe, nagu enamust siit sellest seltskonnast, kuid juba praegu tean, et affiga v6ib luurele minna hästi positiivne tyyp on ta, 6pib arstiks – järelikult kasulik veel kah!

                          anz anzon
                          ehhh... mis saa geoloogist ikka räägid... pohhuist on tyyp, siuke hääsydamlik pohhuist

                          aojalgpall
                          kutt on ok! foorumis kirjutab head juttu, palli mängib hästi – mis seal ikka! peale k6ige muu veel gaskoffi ja jorgani s6ber

                          aramis
                          isiklikult aramist ei tunne, aga tema poolt foorumis kirjutatut on alati hea lugeda – siuke tasakaalukas jutt ja huupi ei lahmi.

                          artur
                          väidetavasti noor tegelane, väidetavasti tartust... loodetavasti kuulub sellesse nn. "järelkasvu", esialgu ei saa tegelasest hästi sotti...

                          chobram
                          suvel ajas vahepeal hästi haiget juttu ja irvitas miskipärast koguaeg... viimasel ajal maha rahunenud... ehk saab asja...

                          ckytep
                          ei saa mina päris hästi aru sellest vennast (a noh ma ei saa pooltest maailma asjadest aru)

                          cornwall
                          maha rahunenud ja teinekord ajab ike m6istlikku juttu kah juba! positiivne tyyp tundub olevat tegelt

                          darren
                          hästi omapärase huumorimeelega ja terava ytlemisega, suht-puht laia silmaringiga tegelane, jutukas kergelt "isakese" staatuses

                          eestieest
                          omaenese ihusilmaga olen fella't 1 korra näinud, reaali j6uluturniiril – ausaltöelda jättis endast parema pildi kui ma kartsin minevikus oli mis oli, praeguseks on steet "normaliseerunud" steet on noor, pange tähele – poisist saab veel asja! minu s6na selle peale...

                          21. jaanuar'02... mulle tundub, et minu erksad meeled petsid mind j6ulumeeleolus... eeestieest on lihtsalt yks tyyp, kel meeldib meie seltskonnas möliseda... kahju... mulle ta meeldis...

                          5.veebruar'02. ehh... krt, sest mehest aru saab...:P lahe tyyp tundub olevat ike...

                          erxx
                          sympaatne kuju... heatahtlik, rahulik, räägib pea ainult puhast kulda, kui tarvis teeb 6lut välja... reeglina ei p6e – on abivalmis. ainult et... abstraktsest luulest ei taha erxx hästi aru saada ... ja, kui sitastiytlemiseks juba läks, siis on ta yks igavene... bemmivend!!! voh!
                          (inimesed-inimesed, ärge nyyd valesti aru saage... erxx on lahe, täiega positiivne tyyp!!!)

                          gaskoff
                          oi! vot see poiss mulle meeldib! gazza on siuke lahe tyyp (nagu yeg ytles – suurepärane fänn) – k6igele lisaks veel fyysikas, matemaatikas ja keemias tubli! eks tehke järgi!

                          greenday
                          kui abi vaja, siis aitab ja ei p6e! hää pallur...

                          indrek
                          sunderland afc'le eestis teadaolevalt k6ige kauem pöialthoidnud tegelane... juhuslikult ka aiFo s6ber ja muidu tubli jalkafänn... indrek on kuradima elutark... ja aiFole indrek meeldib... nagu kosk juba mainis, ka napsi on temaga tore v6tta...

                          jaan
                          eesti radikaalseim cartoonarmy pooldaja, hingega asja juures. paraku vaatab vist kohati asju liialt mustavalgetriibuliselt... aga jaani suhtumine asjadesse on igati kadestamistvääriv... vaidlemine selle geordiega on omaette elamus – tema argumendid ajavad iga mackemi t6siselt elu yle järele m6tlema (aga mis seal salata, minevik soosib meid)

                          jaaniga on seotud ka minu elu yks kirkamaid hetki --- olympia hotellis koos niall quinni, kevin kilbane' ja shay giveniga... ok, see selleks. rääkides jaanist tuleb miskipärast meelde ainult positiivne, ehkki see geordie on mind viimase 3 aasta jooksul yksnes prygiga loopinud... ehhhh... aga eesti koondise fännina seal kaugel amerikamaal... ega see kerge ole... -- pRmt!

                          jansa
                          no comments! myts maha selle mehe ees!

                          jorgan
                          ehhh... gaskoffi s6ber ja ydini positiivne! ehkki tahaks sitasti öelda... ei leia sobivaid s6nu... koos jorganiga oleme elanud kaasa eesti koondise suurepärastele kaotustele...

                          jyriöö
                          hääääästi positiivne tegelane! paraku kohtume yksnes suhtpuht suvalistel ajahetkedel täiesti suvalistes kohtades, mist6ttu praegast rohkem ei kirjutle... samas, k6ik muu rafas, kes te jyriööga kusagil napsu v6tma satute, teadke, et pole tarvis karta oma isiklike asjade pärast -- jyriöö on hää inime' ja täiesti usaldusväärne ning temaga on m6nus juttu puhuda :P

                          p.s. a reyna koha pealt oled sa kyll täiesti valel arusaamal!

                          jyrka
                          laheda huumorisoonega spämmija, krt, ei saa aru ma miks ta nii teeb

                          nihh! samas on tyyp näidanud seda, et eesti koondise fännid tema meelest yks ahvikari, kellele v6ib sitta pähe loopida niikaua kuni nad lämbuvad!... sa eksid jyrka... me oleme tegevad...

                          kaarel (berg)
                          hull mees! bergi teadmised briti jalgpallist ajavad lilled nutma ja koerad tagasi puu otsa – sellist meest eestis ilmselt teist ei leidu. cm'i friik ja jalgpallis suht tegija (aint sööta ei viitsi), ydini positiivne tyyp, ehkki nufc'ule kaasatundja... ja selliseid mehi läheb nufc'ul varsti tarvis...

                          kata
                          kata on aiFo päikesekiir nii positiivset tytarlast annab maamuna pealt otsida – ta on hea ja armas ja... katast ma olen siin-seal juba 11 kirjutanud – mis seal ikka...

                          kata, sa oled tubli ja... sulle saab rääkida asju, mida ma isegi oma kassile ei räägi... aitäh!

                          kojamees
                          kojamees, tänud selle eest, et viitsid rabeleda selle va' fännivärgi eest. mis puutub avalikku s6nav6ttu (a'la kahvel), siis sa oled asendamatu!!! vaieldamatult eesti jalgpallifännide k6ige esinduslikum tegelane! trahhh!!!!

                          kolmteist
                          kirjas6nas pisut arusaamatu tyyp. samas on 13 eesti koondise fännina 102% vajalik tegelane ja minu s6na selle peale!!! ('01 balti turniiril käinud rafas tunneb 13' ka yhe jooksuläinud tytarlapse kaudu, mis moodustab sellesuvise fännikultuuri yhe mittevähetähtsa osa) ok!

                          kosk
                          selge on see, et koskist saanuks tubli geoloog (ta mängib jalgpalli, on suur ja tugev ning ei karda hunti)... paraku tahtis saatus teistpidi... kosk on lahe tegelane teatud hulga 6llede juures... alates 34. 6llest muutub poiss agressiivseks, nii et vaadake te mul ette, kes te koskile 6lut joodate.... aga muidu --- ha'way lad. i love you!!!

                          kyps
                          kyps oli aiFo jalgpalli a ja o... kui kyps käis leedus jalgpalli vaatamas, oli aiFo raudteematkal ja viskas raudtetammi pealt oma elu l6busaimad saltod eesti v6idu puhul... kui kyps oli raffariideseelikus shotlastega seisu rebimas, oli aiFo praksis ja uuris kivide omavahelisi suhteid... kyps on tore tegelane... ilma kypsita te aiFot ei tunneks... nii kurb v6i kui tore see just kellelegi ei tundu...

                          lell
                          hmmm... lelu kohta v6ib arvata niipalju, et loll ta päris kindlasti ei ole... samas tegeleb lell suuremaltjaolt ajast sellega, et ajab rafast närvi... lihtsalt niisama, oma l6buks... selllest ma ei olegi aru saanud, miks ta niimoodi teeb...

                          lincoln
                          ehhh... paar s6na juttu rääkinud, tihedam kokkupuude puudub... kyps teab rääkida, et lincoln on peris lahe tegelane... aiFo usub kypsi! seevastu foorumis ajab lincoln vahel ikka sellist umbluud välja, et ta ei saa vist ise kah enam aru, mida ta täpselt öelda tahtis... siuke s6nameister ja salalik on see mees... vaikib... jalkalehest ja alekoki tydrukutest...

                          lualua
                          ok, mis puutub aiFo ja lua suhet, siis ei häiri mind yldse see, et lua käib suviti n********s sad james shite' ääres magamas ja miskeid 1860' v6imisiganes matche jälgimas, mis vahel ka koba peale v6idetakse... ehhh... mikihiire karikas ikkagi...

                          aga lua on minu vend ja teda ma austan – ta ostab mulle 6lut, suppi ja beel6i aisti... seliseid s6pru palju ei ole ja lua on lahe – t6eline s6ber, trahh!!!

                          m1ck
                          niih! väidetavalt noor tyyp! trahh! mickuga siuke suhe, et... minu 6nnistus tema tegudele! maailm tundub tal paigas olevat (nii enam vähem...), ehkki vahepeal on tyyp mul s*** keema ajanud jutukas, on yldmulje fella'st enam kui positiivne!!! just go for it! ja... ... ... ehhh! kindel järelkasv koondisele!!! väljendasin end piisavalt selgesti? daraaah!!!

                          maarek
                          maarek kirjutab tarka juttu ja ennustab 6igete bändide poolt! rohkem ei ytle...

                          martin (aka MartinS, Smutov)
                          ehhh... smuti, sinust kirjandit ei kirjuta... seega olen vait...(öelda oleks nii m6ndagi)

                          martin007
                          hmm... jutukas vahest näen... suhtlustasandil suhe puudulik...

                          miq aka Miikael
                          ehhh... miikael... krt, sinuga vaieldes läheb enne jumalapäike looja... aga fännina pysid sa kindlalt MINU LEMMIKUTES!

                          p.s. kurb et trummi maha myysid...

                          netukas
                          netukas arvas, et aiFo on PAHA... ehk enam ei arva nii? igatahes... aitäh, et jutuka p6hit6ed selgeks tegid... ainult et... netu, sa oled NIIIIIIIIII vaikne – tee rohkem häält!

                          p.s. inime', kes sa arvasid, et aiFo nimel oleks hea netut s6imata, mine sygavalt p*****... ja täna mind, et ma sulle miskit p6nevat needust pääle ei pane, ehkki selles on aiFo meister... tänan, see oli k6ik...

                          okuzuna
                          ehhh.. man i love you... otsige maailmast veel yks inime', kes aiFo pihta nii ilusti ytleb kui oku ja te saate 6 rubla päris raha...

                          papa
                          papa, minu jaoks oled sa ennast t6estanud... naiste ja noorte pihta oled ehk liialt terav, aga samas oled esimene mees neidsamu tegelasi kaitsmas, kui jamaks läheb... njaaaa, paluks m6elda selle peale, te k6ik, kes te papat kritiseerite... kas oleme ikka K6IK k6vad mehed ja naised, et oma satusekaaslastele elu 6igetel hetkedel appi tulla-minna...?!

                          pyhadekypsis
                          vaata, käts, sinuga on nyyd siuke lugu, et sina oled mulle suht-puht armas ja minu arvamust sinu pihta saaks muuta vaid see, kui sa jumalteabmisp6hjusel skunke kummardama hakkaksid... aga seniks – ha'way the lads!
                          p.s. sellega saigi k6ik öeldud, muide...

                          rootsi kunn
                          ehhh... tom... krt, sinu toetus minu (loe: täiesti v6hiv66ra) pihta balti turniiril oli see, mis mind sinust lugu pidama pani. rohkem s6nu polegi vaja... ehk?

                          senaator
                          uskumatu!!! ehh, senaator on lihtsalt uskumatu... kes sen'i ei tea, sel tasuks juba puht tema pärast poola tulla maikuus, sest siis algab ilmselt jälle igihaljas v6itlus aiFo vs senaator vs trumm bussis... eks näis mis seekord saab selleaastase balti turniiri v6itjaks tuli igatahes senaator... k6rvuti läti jalgpallimeeskonna ja läti politseiga... trahhh!!!

                          vibu
                          hmmm... andku vibu mulle nyyd andeks, aga aiFol on temast paraku rohkem siuke lubajamehe mulje jäänud... kui foorumis miskit mängueelset-järgset kokku-lahkusaamist arutatakse, on vibu pahatihti tubli kaasarääkija olnud, kuid pärast mittekohaleilmumist vabandab vibu ennast jälle millegagi välja... vabandamine näitab seda, et vibu on yhtepidi ikkagi aumees, kuid teistpidi... ma saan aru, et v6ru-värska-obinitsa-v6mmorski-luhamaa kant on kaugel ja et töökohustuste juurest ei saa alati tulema, kuid... ok, k6igele vaatamata on vibu foorumi loomulik osa ja loodetavasti saab sind kunagi ka irl näha

                          welshwizard
                          krt, kadunud oled, kulla mees... tule koju, ema ootab...

                          wiiner
                          ei ole s6nu, et seda meest ära kiita... kulla wiiner, isegi kui sa s*** pallur oled, ei leia sa yhtegi halba s6na oma pallimisoskuste pihta aiFo suust – arvan, et sa oled midagi ebainimlikku (midagi jumalikku) ja et soccernet oli sinu esmasyndinud poeg, keda sa ka edaspidigi toetad...

                          p.s. aiFo arvab et sa oled HEA pallur... näide pallimisoskuse pihta oli suht-puht juhuslik...

                          yeg
                          ehhh... mees, kes ennast balti turniiril oksekunnina jäädvustas, jättis endast pyhal j6ulu6htul nimeta baaris ja sellele järgnenud reaali j6uluturniiril hoopis lahedama mulje ja aiFol tekkis pärast sellesinase teema läbilugemist suht-puht tugev respect yegi pihta, mis jätab mulje selliseks, et yeg on lahe tyyp!!! kui näeme siis joome --- daraah!! pRmt!

                          yheksa
                          1. yheksa on aiFo döber
                          2. aiFo on yheksa döber
                          3. aiFo arvab eelneva suhtluse p6hjal, et yheksa on liialt kriitiline
                          4. aiFo arvab eelneva suhtluse p6hjal, et döber on liialt halval arvamusel eesti koondise fännidest.
                          5. aiFo yritab döberi sellist suhtumist muuta
                          6. aiFo on k6rvalistest allikatest kuulnud, et döber pidada tore inime olema...
                          7. aiFo usub...




                          Jalgpallihaigla liige
                          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                          Kommentaar


                            #28
                            otsustasin enda jaoks teha 1 kokkuvõtte... see siin kaua ei ole ma lihtsalt copy'n ta kuhugi aga seniks võite lugeda

                            YEG

                            eestieest
                            Soccerneti keskkonna skandaalsemaid tegelasi, pubekas, arenev inimene nagu me kõik . Endine megaspämmija. Villa fänn oma venna estoni (samuti endine suurspämmija) eeskujul. Fänn ta tõesti on - nimetabaar lausa kokku oli kukkumas kui veljekesed villa väravate (olid need siis ise löödud või saadud) peale kisa tegid derby mängus. Käis trenniski korra, olevat normaalne mängija. Igaljuhul oma stiiliga

                            LINCOLN

                            Eestieest-oioioi. Ma arvan, et võib öelda, et ta on SOCCERNETi negatiivne kangelane. Enamus tema postitustest on ilma mingisuguse mõtteta. Kuid andgem talle aega, ma usun, et ta muutub. Endal pole tema vastu midagi.

                            AIFO

                            eestieest
                            omaenese ihusilmaga olen fella't 1 korra näinud, reaali j6uluturniiril – ausaltöelda jättis endast parema pildi kui ma kartsin minevikus oli mis oli, praeguseks on steet "normaliseerunud" steet on noor, pange tähele – poisist saab veel asja! minu s6na selle peale...

                            ja 1 lõbus kommentaar PAPAlt (thank you , you made my day)

                            eestieest - kui sa muidu aru ei saa siis mavõin otse öelda sa oled ikka üks täieline tropp,pole tükk aega sellist teist idikat kohanud.




                            Pärtel Tomberg

                            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                            http://www.isepankur.ee
                            info@isepankur.ee

                            Kommentaar


                              #29
                              Niisiis

                              Aifo - olen lausa korra näinud seda kodanikku. Inimene nagu iga teinegi, kaks kätt ja kaks jalga. Jutukas suhtleb täitsa vabalt, ekstsessidesse ei kaldu, prognoos: tulevik võib olla helge. Kuuldavasti pidi Sunderlandi fänn olema, mistõttu peab suur osa inimesi tema vaidlusi Bergi ja teiste Newcastle fännidega jutukas taluma

                              Aramis - temaga olen juba mitmeid aastaid tuttav. Mängib ise jalgpalli ja on suur Bayerni ja Saksa jalgpalli fänn. Mõistlik inime iseenesest. Prognoos: kui ta ikside kasutamise oma postitustes ära jätaks, siis on tulevikus valguskiirt näha küll.

                              Artur - jutuka ja portaaliadminn, tõlgib üllatavalt hästi ja lollide küsimistega ei hiilga. Prognoos: so far so good

                              Cornwall - temast on niivõrd palju räägitud, et midagi lisada vist oleks üleliigne. Prognoos: tulevik peitub kindlasti mobiiliäris, kuna ta on ekspert mobiiliakude lühiajalise laadimise koha pealt (kes teab, see teab toim.), mistõttu tulevik on helge.

                              Eestieest - Mina tema postitusi eriti ei viitsind foorumis lugeda, mistõttu eriti palju paha pole öelda, vaikselt hakkab välja kooruma, et võibolla on tore inimene? Prognoos: puudub

                              Erxx - Mr.Rahulik, kuigi kurjad keeled räägivad, et ta pidi varsti oma bemari korda saama, niiet manitsen kaasliiklejaid ettevaatlikusele. Jutukas on sama rahulik, kui päriselus, isegi siis, kui koos mõne teise tegelasega purjakil olekus arvuti taga istub. Prognoos: kadunud leid liikluspolitsei ridade jaoks

                              Jyrka - kes sisi Jyrkat ei teaks. Temas peitub äärmiselt palju hingesoojust ja toredust, sealhulgas äärmine omadus närvidele käia ning niivõrd peen huumor ja iroonia, et seda keegi ei mõista. Prognoos: liiga noor veel, et ma oma prognoosiga ta tulevase elu ära rikuksin

                              Kaarel Berg - tema on vist Eesti suurim Newcastle fänn. Bergiga vaielda ei tasu, eriti statistika osas, kuna ta võib sulle pool tundi peast rääkida 1934. aasta liigakarikast, esimsest ringist viimaseni. Jalgpalli mängimise koha pealt on väga tubli. Prognoos: Marko Kaljuveer?

                              Kata: on tüdruk. Prognoos: ei julge anda, kuna omab suurt ja tugevat venda

                              Kolmteist - temaga olen ma jutukas mitut puhku vaielnud aga tundub, et tegemist on siiski toreda inimesega. Prognoos: järgmine palun!

                              Kosk - on suur ja tugev, kuuldavasti oskab mõningal määral jalgpalli mängida :P. Prognoos: Õ L U

                              LuaLua - Lua on huvitav isend. Ta on niivõrd keeruline ja mitmekülgne isend, et tekib raskusi isegi kirjeldamisega. Jutukas vähemalt pakuvad tema kirjeldused kõiksugu pidudest ja muudest juhtumistest tema elus väga palju nalja.
                              Prognoos: kui kasiinokurat võitu temast ei saa, siis omab suurt tulevikku

                              MartinS - smutov on tark, smutov on tubli, smutov on haritud, smutov on tugev, smutov on ilus, smutov on hea, mõistagi pugemise mõttes Tegelikult ei ole ta suurt midagi väärt, kuigi keegi rääkis, et ajakirjanikuna on mõnesmõttes pädev
                              Prognoos: ajakirjanikuna tulevik puudub, soovitaks tõsisemalt tegelema hakata aiandusega, milles tal on tõesti talenti!

                              Netukas - kuuldavasti pidi talle Tanel Padar meeldima, see ütleb kõik. Ps. proovige talle öelda, et Cannavaro on s*** mängija. Prognoos: kasvab suureks, läheb mehele, saab lapsi ja kogu moos

                              Senaator - ükskord nägin teda kainena....Väga tore inimene, kellega vist on juhtunud niivõrd palju imelikke ja naljakaid asju, et nendest saaks mitu raamatut kirjutada.
                              Prognoos: mõne aasta pärast jätab joomise ja naised ning ebamoraalse eluviisi ja hakkab pastoriks. Amen

                              Welshwizard - RIP fõber :P
                              prognoos: kui ta pea blondeerimise lõpetaks, siis saaks temast põhimõtteliselt asja

                              Wiiner - tema on yks ytlemata tore inimene, oskab igast põnevaid asju, kuid tal on yks SUUR viga, millest me siinkohal ei räägi (kes teab, see teab toim.). Kuuldavasti mängib jalgpalli suhteliselt rahuldaval tasemel :P
                              Prognoos: esimene soccerneti tegelane Eesti koondises?

                              yeg - Mr. Maitahakaitsesmängida, tegelikult peitub temas samuti täiesti talutav noor isand, kes pidevalt hoiab ennast vaos, vähemalt jutukas ega ei allu isegi minu provokatiivsetele nokkimistele
                              Prognoos: kui ta kaitses mängiks, siis tal oleks suur tulevik

                              yheksa - on tore. Esindab naiste jalgpalli meie foorumis ja jutukas. Siiamaani pole tema puhul amoraalseid ja diskrediteerivaid tegusi täheldatud, välja arvatud see, et Aifo tema döber on
                              prognoos: tubli on ja tublimaks saab!


                              Siinkohal pean mainima, et kõiki tuttavaid ja sõpru siinkohal kirjeldada ei viitsinud, mistõttu võib teha sellise põneva tähelepaneku, et mõningad toredad inimesed jäid kirjeldamata. Minu kirjatükk on mõeldud puht pugejalikel ja provokatiivsetel eesmärkidel esitamiseks, mistõttu võite täitsa vabalt ennast solvatuna või meelitatuna tunda :P. Kommentaar ei ole kaitstud rahvusvaheliste kopiraidilepingutega, võite seda kasutada oma kodukatel, populaarteaduslikes ajakirjades avaldamiseks ja mujal.
                              Parimat.




                              Kommentaar


                                #30
                                ma olen ise kaa oma huumorisoone yle uhke

                                Kommentaar

                                Working...
                                X