320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kaalma vs. Pareiko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Nagu juba vanas foorumis sai märgitud, on Pareikol üks suur puudus: äärmine ebakindlus väljajooksudel ja kõrgete pallide võtmisel. Niipalju kui teda vene kanalitel näidatud on, siis esimese tsenderduse puhul kaotab ta nagu täiesti pea ja kaotab igasuguse koordinatsiooni. Nii pikk ja jõuline väravavaht peaks selliseid palle lõdva randmega võtma. Ja väljajooksudel on ta ka kuidagi ebalev, nagu kardaks haiget saada. Kaalma vähemalt ei karda.
    Mul on liiv ja sul on savi.

    Kommentaar


      #17
      Peale sauna Hollandis tuleb tõsiselt mõtelda väravavahi vahetusele. Paar reflekstõrjet olid Kaalmal väga head, kuid Tibu on liiga lühike ja paksuke sellisel tasemel mängimiseks. Peale Zendeni ja van Bommeli teise värava oleks võinud võibolla õigeaegse väljajooksuga ära hoida ka Cocu värava. Ma ei arva, et Eesti oleks mängu võitnud või viigistanud, oleks olnud väravas keegi teine, räägin ainult väravavahi tööst. Väljakumängijad olid kõik (va Oper, Zelinski) alla igasugust arvestust. Kaalma asemel võiks lõpuks tõesti proovida Pareikot. Algul loomulikult mõnes sõprusmängus või vähemtähtsas kohtumises, kuigi olgem ausad, Poomi ei asenda keegi.
      Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

      http://www.jkpiraaja.ee/

      Kommentaar


        #18
        Kaalma ikka tubli küll ma olen tast mingi 10 aastat noorem kuid 2 cm lühem ja kilosi ka kõvasti vähem
        Pärtel Tomberg

        isePankur.ee - Inimeselt inimesele
        http://www.isepankur.ee
        info@isepankur.ee

        Kommentaar


          #19
          Kui pikk Kaalma üldse on ja kui palju ta kaalub?
          C’mon Man United!!!

          Kommentaar


            #20
            Martin Kaalma - 184 cm, 90 kg
            Pärtel Tomberg

            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
            http://www.isepankur.ee
            info@isepankur.ee

            Kommentaar


              #21
              azzaa!
              Ta on tõesti ülekaaluline!
              C’mon Man United!!!

              Kommentaar


                #22
                Orginally posted by Edson

                Peale sauna Hollandis tuleb tõsiselt mõtelda väravavahi vahetusele. Paar reflekstõrjet olid Kaalmal väga head, kuid Tibu on liiga lühike ja paksuke sellisel tasemel mängimiseks. Peale Zendeni ja van Bommeli teise värava oleks võinud võibolla õigeaegse väljajooksuga ära hoida ka Cocu värava. Ma ei arva, et Eesti oleks mängu võitnud või viigistanud, oleks olnud väravas keegi teine, räägin ainult väravavahi tööst. Väljakumängijad olid kõik (va Oper, Zelinski) alla igasugust arvestust. Kaalma asemel võiks lõpuks tõesti proovida Pareikot. Algul loomulikult mõnes sõprusmängus või vähemtähtsas kohtumises, kuigi olgem ausad, Poomi ei asenda keegi.
                Mida head need Oper ja Zelinski siis ka tegid , nende amet on väravaid lüüa aga nagu näha nad sellega hakkama ei saanud õigemini paar korda kui nad kuhugi värava lähedale jõudsid andis Zelinski liiga kõva või pika söödu ja pall lendas auti , selliseid sööte ja tsenderdusi oskab meil ainult Oper
                Pärtel Tomberg

                isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                http://www.isepankur.ee
                info@isepankur.ee

                Kommentaar


                  #23
                  Tundub sedamoodi, et Arno ei taha põhimõtteliselt Pareikot koondisesse võtta. Kahju küll. Minu meelest pole tal häda midagi.
                  Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                  Kommentaar


                    #24
                    kaalma kaalul poleks häda midagi kui ta teeks kontoritööd

                    aga tema pikkune sportlane peaks kaaluma umbes 10 kilo vähem kui ta just poksiga ei tegele

                    Kommentaar


                      #25
                      Kaalma?

                      ma tahan öelda teile ainult üht Kaalma armastajad. Sööge S****a. Ajast mil kaalma on väravas olnud, on sellest koondisele ainult halba sündinud. Ahjaa Sina kes sa rääkisid Pareiko ebakindlusest kõrgetel pallidel!! Oled sa näinud kunagi Kaalmad tsenderdust püüdmas või nurgalöögil väravajoonelt lahkumas. Õige vastus - Ei ole. Kui ma Kaalmat veel koondise väravas näen, siis olen nõus ma kuskilt staadionikatuselt teda kuuliga kostitamas. Pareiko igal 120-l juhul!
                      Martin Kaalma EESTI HOKIKOONDISESSE!
                      ROSSONERI!!!!!

                      Kommentaar


                        #26
                        to ishmael

                        ära mölise mõtetult. eesti-hollandi mängus oli tibu-poiss ka tsenderduste püüdmisel üsna tubli. ka küprose mängu kohta kehtib sama. järelikult sinu vastus oli vale.

                        Kommentaar


                          #27
                          Juhtusin Venemaal Pareiko mängu jälgima,tubli mis ma üelda oskan öelda.Kohalikud kriitikud olid nõutud-miks ei mängi sellise tasemega väravavaht nugu Pareiko Esti koonduses.ma ei öska midagi ka sellele vastata .Kaalmast on ta parem.
                          kyhr

                          Kommentaar


                            #28
                            Orginally posted by priity

                            ära mölise mõtetult. eesti-hollandi mängus oli tibu-poiss ka tsenderduste püüdmisel üsna tubli. ka küprose mängu kohta kehtib sama. järelikult sinu vastus oli vale.
                            ütlen sulle seda et ta ei püüdnid ühtegi tsenderdust enamusetele vaevalt ulatus ja lõi need rusikaga kaugemale või auti aga mingeid korralikke püüdmisi ta ei teinud

                            Ja ta löök on ka ilgelt s**t vaevalt poole keskringini küündib
                            Pärtel Tomberg

                            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                            http://www.isepankur.ee
                            info@isepankur.ee

                            Kommentaar


                              #29
                              tsenderdusel ja tsenderdusel on muidugi vahe. niipalju kui mäletan oli eesti-hollandi mängus tibu vähemalt nendel tsenderdustel mida ta püüdma läks julge ja kindel. nagu polekski kohe päris tibu olnud.

                              Kommentaar


                                #30
                                Kordan veelkord!!

                                Kaalma ei ole TIBU. Kaalma on MUNA.
                                Munast Tibuni on veel tükk maad areneda ning kahtlen, et meie "lugupeetud väravavaht" sellesse arengufaasi kunagi üldse jõuab!

                                Martin Kaalma EESTI HOKIKOONDISESSE!
                                ROSSONERI!!!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X