320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Töö

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas chac Vaata postitust
    Arvan siiski et Eesti Vabariiki meie vanaisad ei loonud naljapärast. Kui see seadus millekski kasulikuks hea on - a la kaitseb rasedaid naisi vms - siis nii tulnuks seda ka presenteerida. Niiviisi jaburalt naljana esitades - mingit austust ei teki omaenda riigi vastu.

    Kommentaar


      http://www.kuldnebors.ee/search/too-...ring=koristaja Kui kellegi emal on talu ja vajab endale, ee, noh, abilist, siis siin on liiga hea pakkumine!

      Kommentaar


        Oppadii, andis seda teemat alles kaevata -> ilmselgelt majanduses head ajad .

        Aga hakkas endal üks ideeke arenema ja mõtlesin, et ehk siin kellelgi mõni väärt kogemus jagada või ideele tagasisidet anda ->
        Seis praegu selline, et endise tööandjaga lõpetasin lepingu aasta lõpus ja võtsin aja maha. Pole kusagile poole vajadust olnud joosta, ega kiirustada. Olen nüüd veidi kuulutusi vaadanud ja võimalusi kaalunud, aga otseselt miski hirmus kõvasti "ei kliki".

        Samas mul mingeid kohustusi ei ole ja miski kinni ei hoia hetkel Tallinnas v mõnes muus Eesti nurgas ja hakkasin mõtlema, et miks mitte ennast vahelduseks kusagil välismaal proovile panna. Kuna erialaks on finants, siis erialase töö otsimine ja leidmine eeldaks:
        a) pikemaajalist plaani (normaalselt teenima hakkamiseks vaja ronida enne + tutvuda kohalike sektoritavadega mis võivad olla üsna spetsiifilised)
        b) suuremat pingutust (nii mõistliku töö leidmisel kui ka bürokraatia poolelt tõenäoliselt)

        Samas olen füüsilist tööd kunagi ka teinud, inglise keel on väga-väga heal tasemel olemas. Rikastes ühiskondades (nagu olen aru saanud) siis keegi väga ise midagi füüsilist teha ei taha. Et kui kõik aspektid kokku panna siis võiks täitsa kusagil välismaal oma aega, kohusetunnet ja füüsilise töö võimekust raha vastu vahetada.

        On kellelgi kogemusi/mõtteid?
        Ideaalcase oleks muidugi see kui võimalik otse kohalikku firmasse tööle minna. Kui vahel mingi Tiit ja Teet töövahendus, siis läheb sealt vahelt (ilmselt korralik) vaheltkasu + tasu laekumise osas suuremaid küsimusi...

        Kommentaar


          välismaale minna kui töökoht ees ootamas. Kui tööandja ise eestlane juhtu olema, siis lihtne pole. Siinseal ikka neid kuulutusi üleval, aga ülelaskmist ka üksjagu.
          Mingi kontoritöö skoorimine veel keerulisem kui keelt ei oska. Põmst kas väga spetsiifilist asja teadma või joppama. Linkedini kaudu kuulutusi muidugi tuleb sinna ja tänna, a konkurents kõva.

          Lisaks siia veel bürokraatia mis nutma ajab. Mul läks kolm head kuud teise euroliidu riigi residendiks saamisega, mille ajal palka ei saanud. Lööb suht valusalt kui üür iga kuu kõrgem kui eesti keskmine. Kui töölepingut migratsiooniametis ette lehvitada ei ole siis võivad rahus üle lasta. Kui tööleping tähtajaline, võidakse samuti rahus üle lasta.

          Kommentaar


            Kui on soovi varem pensionile jääda, siis tasub siit nimekirjast midagi valida
            MÕNED SOODUSPENSIONI ANDVAD AMETID

            Klišeesöövitaja
            Korrutaja
            Kütja
            Nahasiluja
            Paagutaja
            Pinnariisuja
            Rasvasulataja
            Tablettija
            Traaditõmbaja
            Tubakakobestaja
            Vagrankatööline
            Värvihõõruja

            Äärevalvur

            Kommentaar




              Eesti jalgpalliliidu töökuulutusi pole paslik siin jagada.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar

              Working...
              X