320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Töö

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Einoh, mul oleks vabalt tööd pakkuda. Sõber John just helistas, et tal oleks abi vaja. Lihtne värk, vaja paar pakki Aafrikast Amsterdami toimetada. Kõik tehakse ette ära, sinu ülesandeks on vaid õigetel aegadel õiges kohas olla ja lennukitest mitte maha jääda. Tasu on korralik, lisaks saad veel mõned päevad Aafrika liivastel randadel peesitada.
    sigpic

    Kommentaar


      #17
      jolkipalki zaz....

      mul oleks ka tööd pakkuda....

      tugevusarvutusi oskad teha? cnc statntse oskad programmeerida (jetCam)... mõnda teist cad'i oskad kasutada? elektriskeemid, pneumoskeemid, hüdroskeemid.. koidab midagi?


      mingisugusegi ülevaate võiks enda oskustest siiski anda, mitte sellise....


      tahan huvitavat tööd ja palju pappi ei taha. tra... keenjusss



      kas koristamine on huvitav töö.. õhtuti kuskil 3 tundi.??

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
        tukk antakse, kuid pealaelt võetakse juukseid vähemaks

        Takul on juustega natuke tuuga.
        Tema tukki ei saaks.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          #19
          jah, naljakas küll.... varsti ajan kiilakaks, siis on nalja nabani.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas taku* Vaata postitust
            tugevusarvutusi oskad teha? cnc statntse oskad programmeerida (jetCam)... mõnda teist cad'i oskad kasutada? elektriskeemid, pneumoskeemid,
            arvata ju on, et kui sellised asju valdaks, siis ma ei küsiks foorumis tööd, või mis.
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              #21
              no tavalised suvised tööd gümnasistile, aga vaikselt hakkan juba tööd saama

              Kommentaar


                #22
                Eripakkumine meeste - ja naisterahvastele! Töö on hea tasuga!
                http://www.novavita.ee/et/kui-beebit...in-olla-doonor
                sigpic

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                  Eripakkumine meeste - ja naisterahvastele! Töö on hea tasuga!
                  http://www.novavita.ee/et/kui-beebit...in-olla-doonor
                  Munarakkude doonorlust ei soovita küll ühelegi naisele, see on ikka päris rõve protseduur.
                  PS! Ärge saage minust valesti aru, loomulikult on selliseid inimesi vaja, sestmunarakkude doonorlus on tänapäeval paljudele paaridele ainuke võimalus lapsi saada.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Munarakkude doonorlust ei soovita küll ühelegi naisele, see on ikka päris rõve protseduur.
                    oled proovinud we? hehehehe
                    Algselt postitas Iceman
                    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                    Kommentaar


                      #25
                      ma ei k2i t66l

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Munarakkude doonorlust ei soovita küll ühelegi naisele, see on ikka päris rõve protseduur.
                        PS! Ärge saage minust valesti aru, loomulikult on selliseid inimesi vaja, sestmunarakkude doonorlus on tänapäeval paljudele paaridele ainuke võimalus lapsi saada.
                        Ma ei teagi. Süstid end kaks nädalat iga päev kõhtu, et tuleks mingi paarkend munarakku kõhtu. Ja siis tehakse väike operatsioon ja võetakse need välja. Niipalju, kui mina kuulnud, siis pidada kõige vastikumaks pooleks olema tujukõikumised, mis on üsna tavapärane naiseks olemine ilmselt.c

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma ei teagi. Süstid end kaks nädalat iga päev kõhtu, et tuleks mingi paarkend munarakku kõhtu. Ja siis tehakse väike operatsioon ja võetakse need välja. Niipalju, kui mina kuulnud, siis pidada kõige vastikumaks pooleks olema tujukõikumised, mis on üsna tavapärane naiseks olemine ilmselt.c
                          Tõepoolest ääretult meeldiv protseduur, mida lasta mingi mõttetu 385€ eest endaga teha.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Tõepoolest ääretult meeldiv protseduur, mida lasta mingi mõttetu 385€ eest endaga teha.
                            Noh, mingid inimesed teevad meil 10 last, et saaks lastetoetust. Et kui iga kolme kuu tagant onju see 385 euri vastu võtta, siis oleks meeletud kasud sees. Ei pea lapsi toitma ja rahhi saab ka.

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Noh, mingid inimesed teevad meil 10 last, et saaks lastetoetust. Et kui iga kolme kuu tagant onju see 385 euri vastu võtta, siis oleks meeletud kasud sees. Ei pea lapsi toitma ja rahhi saab ka.
                              Ma sügavalt kahtlen, kas sellised isikud üldse kvalifitseeruks läbi selle kontrolli. Päris igat tonti ka doonoriks ei võeta. Ja ilmset kõik need kes kvalifitseeruvad, sellist asja 385€ eest läbi ei peaks tegema. Muidugi kui on siiras soov aidata inimesi. AGa ma mõtlen puhtalt raha pärast.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Noh, mingid inimesed teevad meil 10 last, et saaks lastetoetust. Et kui iga kolme kuu tagant onju see 385 euri vastu võtta, siis oleks meeletud kasud sees. Ei pea lapsi toitma ja rahhi saab ka.

                                Ma siiralt loodan, et sellise suhtumisega naistel ei lasta seda teha.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X