320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eintracht Frankfurt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eintracht Frankfurt

    Võiks ju ka selline teema olemas olla. Üheks avamise põhjuseks on see, et mina neis päris korralikku potensiaali näen.

    Lõppenud hooajal Bundesligas üheksas koht ning mõnede täienduste korral on täiesti võimalik järgmisel siisonil seda parandada.

    Uueks hooajaks tehtud täiendused on noor loov poolkaitsja, Austria koondislane Ümit Korkmaz Viini Rapidist, samuti noor, 21-aastane kaitsja Alexander Krük Kickers Emdenist ning 900 000 eurot maksma läinud Saksamaa U21-koondislane Markus Steinhöfer Müncheni Bayernist.

    Lahkujatest on vast olulisim Sotirios Kyrgiakos, kelle leping olevat Frankfurtiga otsa saanud ning kosilaste olemasolu tõttu kreeklane seda pikendada ei tahtnud.

    Vähemolulisem mees, kes ära läks, on austerlane Markus Weissenberger. Täiesti korralik mängija temagi, kuid Frankfurtis oli pigem Alexander Meieri asendajaks. Laenuleping sai otsa Panathinaikose ründajal Evangelos Mantziosel ja noortemeeskonnast tulnud Mounir Chaftar pallib ka edaspidi mujal.

    Mõni täiendus veel oleks hea ning eriti kaitseliini, siis suudab Friedhelm Funkel ehk tiimi järgmisel hooajal ka Euroopasse tüürida.

    #2
    Klubi uueks keskväljahaiks on Bosnia ja Hertsegoviina koondislane Zlatan Bajramovic. Iseenesest hea mängija, ainult et Schalkes polnud päris selline, nagu oleks võinud olla. Samas on pallur praegu katki ja enne oktoobrit-novembrit platsile ei tule.
    Last edited by Saarlane; 31.07.08, 11:07.

    Kommentaar


      #3
      Sotirios Kyrgiakose võimaliku asendajana on klubisse toodud Alemannia Aacheni 30-aastane pallur Alexander Klitzpera. Sõlmis mees Frakfurtiga kahe-aastase lepingu ja saab selja peale numbri 3.

      Kommentaar


        #4
        Sa ajad asjad veits sassi. Kitzpera liitus nimelt FSV Frankfurtiga. Samuti on Habib Bellaidi näol Kyrgiakose asendus klubis juba ammu olemas.

        Kommentaar


          #5
          Laupäeva hommikud

          Kommentaar


            #6
            Austet teadjamad, kuidas bundesligas n-ö viimase hetke piletitega on?
            Kuna ma oma laupäevast ajakava praegu 100% ennustada ei oska, ei tihka ma kodukalt Leverkuseni-mängule piletit ära osta - aga kuskil Frankfurdi kandis ma laupäeval olen. Ehk et kas on äkki mingi variant ka lihtsalt mänguks kohale kapates staadionile pääseda?
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #7
              Mjaa, Frankfurt-Leverkusen ..päris hea mäng. Polegi uurinud kui hästi Frankfurti staadion täitub..Minu mäletamist mööda käib seal rahvas Bundesliga niigi kõrgest keskmisest paremini. Aga endal pole kogemust olnud - samas mäletan nii Heta-HSV kui ka Bayern-Nürnburg mängult inimesi siltidega "ostan pileteid" - kirjapilt pole sama, aga mõte küll

              Kommentaar


                #8
                Subjektiivselt targutades tohiks sul head võimalused olla. Leverkusen ei kuulu vaatajamagnetite sekka ja Eintrachti selle hooaja kesine mäng peletab tavapublikut pigem eemale. Teisest küljest oli Waldstadioni täituvus eelmine hooaeg Kickeri andmeil 94%.

                Igal juhul edu ja kui õnnestub, siis huviga ootaks pisikest vutikultuuriraportit - FCE poolehoidjad kuuluvat BuLi A-kategooriasse.
                http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                Kommentaar


                  #9
                  Eintrachti koduka järgi on saadaval ca 1600 piletit (protsentuaalselt tühine arv pileteid). Kuid see ei arvesta seda, kui palju on vabu kohti külaliste sektorisse. Olen ise korra ehku peale Wolfsburgis käinud ja sain hõlpsasti väravast omade sekka pileti. Arvan, et sul läheb õnneks.

                  Kommentaar


                    #10
                    Nonii, mängul käidud. Paraku ei oska ma endiselt anda aru selle kohta, kas enne mängu staadioni juurest pileteid saab, sest ise sattusin päev varem ootamatult linnas ringi jalutades Eintrachti fanshop'i ja seal oli mängupiletite jaoks lausa eraldi kassa. Samas juhtusin enne mängu kõrvuti staadionitrepile päikese kätte peesitama ja õlut jooma ühe mänguleeksinud Kaiserslauterni fänniga, kes väitis, et staadionikassast ei saanud tund enne mängu enam midagi. Ei tea, väidetavalt oli kohal 48 000 inimest ehk siis ikkagi pisut vähem, kui Waldstadioni kapatsiteet.

                    Üritus oli igatahes maru. Kuna ma täpselt ei teadnud, mis rongiga minna, siis ma olin juba mitu tundi varem raudteejaamas kohal - aga kõik oli väga lihtne, tuli lihtsalt jälgida, kuhu punamust õlut larpiv vool suundub. Õlut joodi muide jumala avalikult meeletutes kogustes nii jaamas kui rongis kui tänaval ja seda tassiti aluste kaupa tribüünile. Ühel neljasel seltskonnal oli kaks kasti õlut rongis kaasas, kickoffini oli kaks tundi. Päris korralikult ette võetud. Aga keegi, polizei k.a, ei riielnud.

                    Arena juures enne mängu oli kõik marurahulik, kodufännid ja Bayeri omad kõik segamini, mõned jorisesid laulda, aga ei mingit karvakiskumist. Politseijõud olid olemas, aga ei tükkinud kuskil esiplaanile.

                    Minu koht oli Ostkurves ehk siis kodufännika vastas, otsatribüünil. Leverkuseni aedik paarikümne meetri kaugusel. Vaade oli igati ok, nii et ma eriti ei kurvasta, et loobusin kallimast 56-eurisest piletist ja leppisin 34-sega.

                    Mäng ise aga oli suht õnnetu ja eks see jättis ka üldisele meeleolule oma pitseri. Kohe alguses korraldas sel hooajal veel võiduta Eintracht, õieti nende koomikutest kaitsjad, pendla, mille Helmes ära lõi ja edasi ei olnud pilt kuigi lootusrikas. Üllataval kombel olid Leverkuseni fännid esimesel poolajal suht vaiksed, samas kui kodutribüün ikka müra tegi. Staadion on muidu ses suhtes korraliku akustikaga nagu olema peab - fännitribüünid suhtlesid omavahel, kõigepealt pani Bayeri sektor (väga organiseeritult sealjuures) mingi chant'i ja seepeale kohe kogu vastastribüün vastas. Kahju, et mu doitš ei lubanud sõnumist aru saada, aga arvestades naeru ümberringi, tehti korralikku huumorit. Igaljuhul alekokil mõeldamatu ettevõtmine, seal sa ei kuule oma fännika kõrvalsektroreid, vastastribüünist rääkimata.

                    Teisel poolajal oli Eintracht aga jätkuvalt pask ja kodufännisektor jäi pikkadeks perioodideks üsna vaikseks, seevastu Bayeri omad tundsid end eriti peale teist kolli mugavalt, hüppasid ja põrkasid täies koosseisus ja turnisid peale lõpuviletki tükk aega oma turvatara otsas ja hõikasid kohalikele (ilmselt) siivutusi.

                    Seega kokkuvõtteks võiks vist öelda, et kui Eintracht kunagi viisakalt mängima hakkab, võib sellel staadionil sellise publikuhulga juures tõepoolest ülivõrretes fiilis tekkida. Samas oli seegi kord juba päris kobe elamus.

                    Mõned pildid ka.


                    Professionaalsest huvist vaatasin ikka ka kohalike sallivalikut; toredate sõnumitega olid.



                    Mängu algul seisti kohati isegi all-seater sektsioonis, aga noh, seda kuni pendlani muidugi.


                    Lipud saksmannidele väga meeldivad. Oleks peaaegu isegi viie euroga ühe juraka ostnud, a siis mõtlesin et mis ma sellega õige teen.


                    Bayeri fännid peale lõpuvilet. Kohalikud nende provokatsioonidele vähemalt nähtavalt ei allunud.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      #11
                      Päris lahe. Peaks ka mõnda Bundesliga mängu vaatama minema. Soomes urheilukanava näitab enne mängu algust alati mingi 10mintsa publikut ja tõsiselt kõva fiiling on alati staadionite peal.
                      Eks näis, kõigepealt vaja detsembris Arsenal-Wiganil ära käia
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        #12
                        Väga popp. Seal on see nagu puhas standard - pole mina pidanud veel kordagi pettuma. Külmavärinad üle selja on kindel asi, kui tuled staadionikatlasse ja kuuled ning näed mis toimub. Selles suhtes on Bundesliga super, isegi kui mängumehed Euroopas jäävad esikohast ilma, siis fännid ja fännidele on tegemist parima liigaga üldse. Kuigi igaaastane traditsioon tundub see hooaeg löögi saavat - reisikavad on suveni täis ja saksamaale teed ei vii. Ehk korvab Primera Liga kahe nädala pärast jalgpalli nälja - saab võrdluse vähemalt.

                        Kommentaar


                          #13
                          Mehhiklased on Bundesligast järgemööda lahkumas ning viimane sedaviisi talitaja on Aaron Galindo. 2007. aasta suvel kaitseliini erinevate variatsioonide loomiseks toodud palluri lepingust öeldi nüüd lahti ning mees liitus kodumaa klubi Deportivo Guadalarajaga. Algselt pidi pallur klubi vahetama suvel, aga uue kosilase saabudes sai tehing juba teoks.

                          Täiendustest võib ära mainida Kameruni noortekoondislase Leonard Kweuke, kes saabus Slovakkia Superligast, kus ta 16 mänguga sel hooajal 11 kolli lõi. Tema eelmine klubi mängis muuseas aasta varem veel nn. Esiliigas.

                          Hetkel on vigastustega väljas Ümit Korkmaz, Alexander Maier, Zlatan Bajramovic ja Chris, seega üsna korralik kontingent. Paraku pole Frankfurti meeskonnas mitte kusagil näha sellist sügavust, mille abil praegusest 12. kohast märkimisväärselt kõrgemale tõusta.

                          Kommentaar


                            #14
                            Frankfurt on siis sõlminud lepingu kaheks hooajaks Selim Teberiga, mees siis tuli eelmise hooaja üllataja Hoffeheimi ridadest.

                            Kommentaar


                              #15
                              Kuivõrd viimasel ajal on moodne postitada youtube-linke, siis kohe-kohe algava hooaja aperitiivina on välja pakkuda BuLi parimaks fänniarmeeks peetava seltskonna firmaroog.
                              http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                              Kommentaar

                              Working...
                              X