320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eintracht Frankfurt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Loogiline müük. 31-aastase mehe eest Covid-perioodil väga hea summa. Noor Andre Silva paugutab okeilt, vorm on kehv ja eurokohtadele pigem ei mängita. Ehk sealt juba jääks raha saamata. Pigem on üllatav Brügge'i poolt selline summa välja käia. Eks neil ole võimalik suruda tiitlile hetkel ning kindlasti on tulemas ka suuri müüke lähiajal (eelkõige Senegali poisid). Või äkki oli neil mõne ründaja vigastus? Nii täpselt kahjuks ei tea.
    Mind üllatas, sest kotkastel puhtaid ründajaid niigi napib ja Silva on teise profiiliga mängija aga maksevõime parandamiseks tõesti loogiline müük eelkõige oma vanuse tõttu.

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Mind üllatas, sest kotkastel puhtaid ründajaid niigi napib ja Silva on teise profiiliga mängija aga maksevõime parandamiseks tõesti loogiline müük eelkõige oma vanuse tõttu.
      Paistab, et päästetakse Jovic ära.
      Haller juba leidis uue kodu. Ei ole alati mujal parem ja muru rohelisem.

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Paistab, et päästetakse Jovic ära.
        Haller juba leidis uue kodu. Ei ole alati mujal parem ja muru rohelisem.
        Pole küll hiromant aga vähemalt hetkel ma ei näe kuidas nad koos Silvaga edukalt toimiksid. Äkki Younes/Kamada rollis tipuründaja all/kõrval? Luka üksi tipus oleks muidugi suitsiid. Näiteks koondises on tema "Halleriks" Mitrovic ja kõik toimib kenasti aga kõigi kolme osapoole seisukohast pigem mõistlik ajutine lahendus.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Pole küll hiromant aga vähemalt hetkel ma ei näe kuidas nad koos Silvaga edukalt toimiksid. Äkki Younes/Kamada rollis tipuründaja all/kõrval? Luka üksi tipus oleks muidugi suitsiid. Näiteks koondises on tema "Halleriks" Mitrovic ja kõik toimib kenasti aga kõigi kolme osapoole seisukohast pigem mõistlik ajutine lahendus.
          Silva-Jovic ees ja Kamada nende all ilmselt jah.

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Silva-Jovic ees ja Kamada nende all ilmselt jah.
            Silva pole söötude jagamises muidugi nii lahke nagu seda oli Haller aga äkki tõesti hakkab see paar sellises asetuses tulemuslikult tööle.

            Isegi edukast laenust ei pruugi tolku olla, kui ta ise tulevikus toimib endiselt ainult teatud süsteemis/asetuses ning kui mängija eest juba korra selline patakas lauale on lajatatud, siis on õigustatud ootus, et mängija ise suudab kohaneda/areneda, mitte ei pea seda tegema Real või järgmine tööandja. Eks ma silmad punased ja punnis pääs püüa tema tegemisi mäng/kaks nüüd rohkem jälgida.

            Huvitav oleks lugeda Sambaze ja teiste võllide nägemusi/hinnanguid tema senise Madriidis veedetud aja kohta.

            Kommentaar


              Pole küll Sambaz, aga oma arvamuse ütleks siiski.

              Pidevalt oli ta vigastatud ja üksiku ründajana ta ei suutnudki ühtegi korraliku mängu teha. Mulle meenub ainult kaks mängu, kus ta oli sees ja mõlemas mängus mängiti 4-4-2, kus Jovic oli Benzemaga ees. Seda aga Realil ei olnud võimalik mängida, kuna keskvälja kontroll mängu üle oli puudulik. Ma arvan, et ta oleks Atleticosse palju paremini sobinud, kui Real Madridi, sest nende 4-4-2 asetuses oleks tema tugevused välja tulnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas matys Vaata postitust
                Pole küll Sambaz, aga oma arvamuse ütleks siiski.

                Pidevalt oli ta vigastatud ja üksiku ründajana ta ei suutnudki ühtegi korraliku mängu teha. Mulle meenub ainult kaks mängu, kus ta oli sees ja mõlemas mängus mängiti 4-4-2, kus Jovic oli Benzemaga ees. Seda aga Realil ei olnud võimalik mängida, kuna keskvälja kontroll mängu üle oli puudulik. Ma arvan, et ta oleks Atleticosse palju paremini sobinud, kui Real Madridi, sest nende 4-4-2 asetuses oleks tema tugevused välja tulnud.
                Keegi meist pole aga peame õppima sellega elama.

                Sinu kirjeldatu muidugi kinnitab minu kahtlusi ning see mõte/arvamus tema sobivusest Atleticosse sümpatiseerib, sest vähemalt paberil võiks ta sinna ju sobida (Punkt & Co võivad vabalt vastu vaielda ja/või ümber lükata ning ma aktsepteeriks ka seda).

                Kommentaar


                  Ametlik!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Ametlik!

                    Juba toodab!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Juba toodab!
                      Krt lippasin peale Bayerni mängu kohe juukslasse, sest olin juba korralik metsjeesus.
                      Olid ka kenad väravad või tüüpiline Luka(õigel ajal, õiges kohas)?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Krt lippasin peale Bayerni mängu kohe juukslasse, sest olin juba korralik metsjeesus.
                        Olid ka kenad väravad või tüüpiline Luka(õigel ajal, õiges kohas)?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Liikuv pilt.
                          Ole sa tänatud hea inimene.

                          Kommentaar


                            Kumb on hooaja lõpus rohkemates väravates osaline olnud(väravad+väravasöödud)? Jovic Bundesligas või Haller Ajaxis?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                              Kumb on hooaja lõpus rohkemates väravates osaline olnud(väravad+väravasöödud)? Jovic Bundesligas või Haller Ajaxis?
                              Kui Ajax kedagi 10-0 vms loputab siis ilmselt Haller, sealne tasemevahe on lihtsalt nii palju Ajaxi kasuks.

                              Kommentaar


                                Selbst eine erstmalige Qualifikation für die Champions League ist möglich, kirjutab FAZ. Eintracht on sel hooajal ootamatult edukas.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X