320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM-i ennustus Soccernet.ee-s

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Mingi kala on sees. Ma ennustasin 1:1 ning sain selle eest ühe punkti juurde. Holland nagu võitis.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
      Mingi kala on sees. Ma ennustasin 1:1 ning sain selle eest ühe punkti juurde. Holland nagu võitis.
      Server jamab. Kõik laheneb õigepea.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        #18
        Mulle meeldib, panin 0:0 ja sain 3 punkti, ärge parandage palun midagi

        Kommentaar


          #19
          Seis on 3:1 juba, varsti tuleb neljas värav ka

          Kommentaar


            #20
            Nautige: http://euro2008.soccernet.ee/game/2008/32/1157/

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Minu jaoks on EM-võitjate tõenäosus selline:

              1. Tiimid, kelle võidutõenäosus on nullile väga lähedal:
              Tšehhi, Poola, Austria, Rootsi
              2. Tiimid, kes võivad üllatada nagu Kreeka eelmine aasta:
              Türgi, Šveits, Rumeenia, Kreeka, Venemaa
              3. Tiimid, kellele julgeks võitu pakkuda, kuid mitte kõige suurema panusega:
              Horvaatia, Prantsusmaa, Holland
              4. Favs:
              Portugal, Saksamaa, Itaalia, Hispaania

              ma tüstaks nii mõndagi ümber...

              Kommentaar


                #22
                No, minu jaoks on olnud üllatus Tšehhi ning Rootsi vanakaardiväe hea mäng, samuti Holland.

                Pettumuse on valmistanud Kreeka, Prantsusmaa ja Itaalia

                Ei ennustanudki väga mööda .
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  #23
                  ei ütleks et väga üllatus nende kolme esimese mäng kuid väikese pettumuse on need 3 teist riiki vb tõesti valmistand

                  Kommentaar


                    #24
                    Kas ainult minul on A alagrupist edasipääseja Portugal punane s.t. vale vastus.

                    Kommentaar


                      #25
                      Äkki peavad mõlemad õiged olema? Mul oli Tšehhi ja Portugal see on punaselt kirjas.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        #26
                        WTF! Ma panin edasipääsejateks Türgi ja Portugal, nüüd näitab, et Tšehhi ja Portugal olen valinud :S:S:S
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          WTF! Ma panin edasipääsejateks Türgi ja Portugal, nüüd näitab, et Tšehhi ja Portugal olen valinud :S:S:S
                          Vb läksid hiirel kerimisnupu vastu ning kogemata lükkasid Tšehhi ja Portugali peale.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            #28
                            :S Kole kahju on küll sellest pean tunnistama.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              Äkki peavad mõlemad õiged olema? Mul oli Tšehhi ja Portugal see on punaselt kirjas.

                              Kui nii, siis kuidas on võimalik saavutada see nn 1 punkti tulemus(õige vastus aga mitte täpne vastus)?

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
                                Kui nii, siis kuidas on võimalik saavutada see nn 1 punkti tulemus(õige vastus aga mitte täpne vastus)?
                                "Edasipääsejate ennustamisel saab õige ennustuse eest 5 punkti, samuti ka üldvõitja täpse ennustamise eest."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X