Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 61
    Impossible is an opinion. Kasutaja Kertu avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2007

Algupärane

Nagu trennidest näha, on rkvs huvilisi küllaga

Moderaator
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Algupärane

Palju teil rahvast käib?

Meeskonnaliige Kasutaja Glasgow Celtic FC avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Palju teil rahvast käib?
    Eelmises trennis oli kohal vist mingi 23 äkki Aga kokku on vast rohkem...

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Glasgow Celtic FC Vaata postitust
    Eelmises trennis oli kohal vist mingi 23 äkki Aga kokku on vast rohkem...
    Loodan väga, et Rakveres naiste jalgpall jalad alla saab
    299195

mängija
    Liitus foorumiga
    Jun 2008

Algupärane

khm. sellist vanusgruppi nagu 89-79 meil küll pärnus pole

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    May 2009

Algupärane

Kas Tartus on peale JK MaagTammeka ka mingi treeningvõimalus? Kahjuks pole varem trennis käinud, kuid mäng ise on väga südamelähedane. Olen 18-aastane tütarlaps.

Eesti koondislane Kasutaja Horatio avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

SK10 mängib kah noorte liigas. Küllap toimub neilgi treeninguid.

E: Võta kasutajaga Oljjja ühendust. Ma järeldan tema postitustest, et ta mängib SK10 eest.

SK 10 Premium Kasutaja Mariliska avatar
    Liitus foorumiga
    May 2009

Smile

Tartus on tõesti ka veel üks spordiklubi,mis tegeleb jalgpalliga, SK 10 Premium, ei oska ütelda, kas meil 18- aastaste tüdrukuid mängib, aga rohkema informatsiooni saamiseks, tuleb ühendust võtta klubi juhatajaga, Kalev Kajakuga, tema telefoni numbri ja kontaktid saab, kodulehelt,
    www.sk10.ee
    Püüdlused on meie võimalused!

SK10 Premium #33
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Kui vanusest rääkida, siis üks mängija on ju 18 ja teine kohe saab. Pigem on oluline sünniaasta.

SK 10 Premium Kasutaja Mariliska avatar
    Liitus foorumiga
    May 2009

Algupärane

Uurisin meie treeneri käest, põhimõtteliselt on küll Tartus ka 18 aastastele midagi. aga ainult võtke ühendust,klubi juhiga, kordan veelkord, Kalev Kajak, kontaktandmed, kodulehelt www.sk10.ee .
    ise peab olema aktiivne ja suhtlemisaldis, siis saab ka jalgaplliga tegelema hakata.
    Püüdlused on meie võimalused!

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas c7mariah Vaata postitust
    Kas Tartus on peale JK MaagTammeka ka mingi treeningvõimalus? Kahjuks pole varem trennis käinud, kuid mäng ise on väga südamelähedane. Olen 18-aastane tütarlaps.
    Esiteks sellist klubi nagu Maag Tammeka enam ei eksisteeri! On JK Tammeka Ja teiseks miks see treeningvõimalus ei sobi?

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas malle Vaata postitust
    Esiteks sellist klubi nagu Maag Tammeka enam ei eksisteeri! On JK Tammeka Ja teiseks miks see treeningvõimalus ei sobi?

Miks te selle Maagi perioodi nüüd nii maha tahate salata? Et enam ei eksisteeri. Aasta alguses veel vägagi eksisteeris, mõne võistkonna särgid ja dressidki veel kannavad seda nimekombinatsiooni Ega siis kõik ei tea neid nimekombinatsioonide muudatusi nii operatiivselt
    Jah, igal asjal on paraku oma hind ... kunagi eksisteeris ka ENSV
    299195

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas c7mariah Vaata postitust
    Sellises vanuses alustamiseks on SK10 muidugi parem kui Tammeka, sest seal on ka tase ühtlasem.
    299195

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas INCE Vaata postitust
    Miks te selle Maagi perioodi nüüd nii maha tahate salata? Et enam ei eksisteeri. Aasta alguses veel vägagi eksisteeris, mõne võistkonna särgid ja dressidki veel kannavad seda nimekombinatsiooni Ega siis kõik ei tea neid nimekombinatsioonide muudatusi nii operatiivselt
    Jah, igal asjal on paraku oma hind ... kunagi eksisteeris ka ENSV
    See, et kunagi eksisteeris ENSV ei tähenda ju, et me praegu räägiks, et me elame ENSV-s! Keegi pole siin üritanudki midagi maha salata. Kas ma ütlesin midagi valesti? Sellist klubi nagu Maag Tammeka ju pole enam tänasel päeval! Või on?

Algupärane

See, et kunagi eksisteeris ENSV ei tähenda ju, et me praegu räägiks, et me elame ENSV-s! Keegi pole siin üritanudki midagi maha salata. Kas ma ütlesin midagi valesti? Sellist klubi nagu Maag Tammeka ju pole enam tänasel päeval! Või on?
    Loomulikult enam ei ole. Aga ma ei saa aru miks seda nii traagiliselt võetakse Ok, peace!
    299195

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas INCE Vaata postitust
    Loomulikult enam ei ole. Aga ma ei saa aru miks seda nii traagiliselt võetakse Ok, peace!
    traagiliselt?

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Oct 2007

Algupärane

fakt, et klubitegelased, -mängijad, -personal ning -fännid sooviks, et nende klubi nimetatakse hetkel nii, nagu selle õige nimetus on, ei tähenda, et proovitakse midagi maha salata.. kõige tähtsam on siiski korrektsus.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    May 2009

Algupärane

Vabandust. Ma järgisin ühte linki ja ei pannud tähele, et nimi on teistsugune. :P Ja treeningu koha pealt mõtlesi, et äkki leidub veel teisigi klubisid. See oli puhtalt pinna sondeerimiseks.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2009

Algupärane

Ma olen 15-aastane, sooviksin saada väravavahi kohale Pärnusse, Vändras käia ei saa (eelnevalt trennides pole käinud, aga iseseisvalt olen trenni teinud). Kas üldse on mingis koondises ruumi, kui koondis on täis, siis sinna treenima ei saa, ega ju? Valgustage mind. Ootan otsekoheseid vastused, kui lootust pole, siis öelge.

Asjahuviline Kasutaja Nipitiri avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Klubijalgpall ja koondis on kaks eri asja. Klubidest on Pärnus veel PJK, kus on noortevõiskond täitsa olemas. Koondisesse ei võeta niisama nägemata kedagi. Esmalt pead leidma klubi, kus mängida ning kui oled andekas pääsed kindlasti ka koondisesse. Üldiselt on U-17 koondises väravavahtide tase üsna nõrk (viimati oli väravas platsimängija, kes oli väravavahtidest oluliselt parem), seega kui tahtmist ja oskusi on, siis ei peaks olema ka koondisesse pääsemine raske. Koondise kohta ei saa õelda täis, koondis pannakse alati kokku parimatest mängijatest ja see kas sinna pääsed, sõltub juba sinust. Kuid esmalt pead leidma endale sobiva klubi ja siis tuleb kõik aega mööda..
    No rain-no rainbow

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud