320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Algajate naiste jalgpall??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas c7mariah Vaata postitust
    Kas Tartus on peale JK MaagTammeka ka mingi treeningvõimalus? Kahjuks pole varem trennis käinud, kuid mäng ise on väga südamelähedane. Olen 18-aastane tütarlaps.
    Esiteks sellist klubi nagu Maag Tammeka enam ei eksisteeri! On JK Tammeka Ja teiseks miks see treeningvõimalus ei sobi?

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas malle Vaata postitust
      Esiteks sellist klubi nagu Maag Tammeka enam ei eksisteeri! On JK Tammeka Ja teiseks miks see treeningvõimalus ei sobi?

      Miks te selle Maagi perioodi nüüd nii maha tahate salata? Et enam ei eksisteeri. Aasta alguses veel vägagi eksisteeris, mõne võistkonna särgid ja dressidki veel kannavad seda nimekombinatsiooni Ega siis kõik ei tea neid nimekombinatsioonide muudatusi nii operatiivselt
      Jah, igal asjal on paraku oma hind ... kunagi eksisteeris ka ENSV
      299195

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas c7mariah Vaata postitust
        Kas Tartus on peale JK MaagTammeka ka mingi treeningvõimalus? Kahjuks pole varem trennis käinud, kuid mäng ise on väga südamelähedane. Olen 18-aastane tütarlaps.
        Sellises vanuses alustamiseks on SK10 muidugi parem kui Tammeka, sest seal on ka tase ühtlasem.
        299195

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas INCE Vaata postitust
          Miks te selle Maagi perioodi nüüd nii maha tahate salata? Et enam ei eksisteeri. Aasta alguses veel vägagi eksisteeris, mõne võistkonna särgid ja dressidki veel kannavad seda nimekombinatsiooni Ega siis kõik ei tea neid nimekombinatsioonide muudatusi nii operatiivselt
          Jah, igal asjal on paraku oma hind ... kunagi eksisteeris ka ENSV
          See, et kunagi eksisteeris ENSV ei tähenda ju, et me praegu räägiks, et me elame ENSV-s! Keegi pole siin üritanudki midagi maha salata. Kas ma ütlesin midagi valesti? Sellist klubi nagu Maag Tammeka ju pole enam tänasel päeval! Või on?

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas malle Vaata postitust
            See, et kunagi eksisteeris ENSV ei tähenda ju, et me praegu räägiks, et me elame ENSV-s! Keegi pole siin üritanudki midagi maha salata. Kas ma ütlesin midagi valesti? Sellist klubi nagu Maag Tammeka ju pole enam tänasel päeval! Või on?
            Loomulikult enam ei ole. Aga ma ei saa aru miks seda nii traagiliselt võetakse Ok, peace!
            299195

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas INCE Vaata postitust
              Loomulikult enam ei ole. Aga ma ei saa aru miks seda nii traagiliselt võetakse Ok, peace!
              traagiliselt?

              Kommentaar


                #37
                fakt, et klubitegelased, -mängijad, -personal ning -fännid sooviks, et nende klubi nimetatakse hetkel nii, nagu selle õige nimetus on, ei tähenda, et proovitakse midagi maha salata.. kõige tähtsam on siiski korrektsus.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas malle Vaata postitust
                  Esiteks sellist klubi nagu Maag Tammeka enam ei eksisteeri! On JK Tammeka Ja teiseks miks see treeningvõimalus ei sobi?
                  Vabandust. Ma järgisin ühte linki ja ei pannud tähele, et nimi on teistsugune. :P Ja treeningu koha pealt mõtlesi, et äkki leidub veel teisigi klubisid. See oli puhtalt pinna sondeerimiseks.

                  Kommentaar


                    #39
                    Ma olen 15-aastane, sooviksin saada väravavahi kohale Pärnusse, Vändras käia ei saa (eelnevalt trennides pole käinud, aga iseseisvalt olen trenni teinud). Kas üldse on mingis koondises ruumi, kui koondis on täis, siis sinna treenima ei saa, ega ju? Valgustage mind. Ootan otsekoheseid vastused, kui lootust pole, siis öelge.

                    Kommentaar


                      #40
                      Klubijalgpall ja koondis on kaks eri asja. Klubidest on Pärnus veel PJK, kus on noortevõiskond täitsa olemas. Koondisesse ei võeta niisama nägemata kedagi. Esmalt pead leidma klubi, kus mängida ning kui oled andekas pääsed kindlasti ka koondisesse. Üldiselt on U-17 koondises väravavahtide tase üsna nõrk (viimati oli väravas platsimängija, kes oli väravavahtidest oluliselt parem), seega kui tahtmist ja oskusi on, siis ei peaks olema ka koondisesse pääsemine raske. Koondise kohta ei saa õelda täis, koondis pannakse alati kokku parimatest mängijatest ja see kas sinna pääsed, sõltub juba sinust. Kuid esmalt pead leidma endale sobiva klubi ja siis tuleb kõik aega mööda..
                      No rain-no rainbow

                      Kommentaar


                        #41
                        Pärnu JKsse võib alati minna, tuleks Jüri Saar'ega ühendust vaid võtta. Väravavahid on alati teretulnud igas võistkonnas. Minu käest võib veel infot küsida PJK kohta,kui huvi suurem.

                        Kommentaar


                          #42
                          pärnus ja floras on tavaliselt pingiread kõige pikemad :P

                          Kommentaar


                            #43
                            Alati on võimalus ju end tõestada ning keegi teine pingile istuma panna Ja kui ikkagi 15 aastane,siis võimalik veel noorteklassigi mängida ja kogemust hankida.

                            Kommentaar


                              #44
                              Pigem pikk pink, kui olematu pink võistkond ilma varumängijateta ei pea kaua vastu..
                              No rain-no rainbow

                              Kommentaar


                                #45
                                copy pastena siia oluline mõte ...

                                Eesti naiste jalgpallivõistkondade treenerid lihvisid oma oskusi Oslos toimunud kolmepäevasel koolitusel, kus kogemusi jagasid maailma edetabeli tippu kuuluva Norra naiste koondise treenerid. Ühe küsimusena tõstatus poiste ja tüdrukute ühised treeningud.

                                "Kui soovid, et jalgpalli mängiks palju tüdrukuid, siis lase neil mängida teiste tüdrukute vastu; kui soovid tüdrukutest kasvatada kõrgetasemelisi mängijaid, siis lase neil mängida kuni teatud eani poiste vastu," ütles oma ettekandes Norre U-15 ja U-17 tüdrukute koondiste peatreener ja mängijate arendamise eest vastutav Jan Roar Saltvik.

                                Eesti naiste koondis peatreener Keith Boanas tõdeb, et idee pole uus. "Ka Inglismaal mängivad tüdrukud kuni 12-aastaseks saamiseni jalgpalli koos poistega. Samas on neil valik: need tüdrukud, kes ei soovi poistega ühes võistkonnas mängida, saavad võimaluse isekeskis treenida ja võistelda. Prooviti ka tüdrukute ja poiste ühendvõistkondade loomist pärast 12. eluaastat, kuid sellest ei tulnud midagi välja ja see ei anna positiivseid tulemusi. Usun, et ka Eestis võiksime julgustada tüdrukuid kuni 12-aastaseks saamiseni treenima koos poistega, kuid pakkuma neile ka teise valikuvõimaluse," rääkis Boanas.

                                "Tean, et mitmes riigis, ka Norras, mängib naiste koondis regulaarselt treeningkohtumisi mõne meeste võistkonna või noormeeste koondisega. See on ettevalmistusel kindlasti oluline," lisas Eesti koondise juhendaja.

                                Oslos toimunud koolituse hindas Boanas Eesti juhendajatele väga kasulikuks. Nii Norra naiste koondise peatreener Eli Landsem kui ka teised esinejad rõhutasid kõrgete eesmärkide ja järjepideva töö olulisust. "Vaja on kannatust ja sihikindlust - ilma selleta ei jõua edasi. Mul on hea meel, et meie treenerid nägid sellist professionaalset keskkonda ja said väärtuslikke kogemusi," märkis Keith Boanas.

                                Eesti Jalgpalli Liit lähetas kolmepäevasele koolitusele lisaks Boanasele amatöör- ja naiste jalgpalli komisjoni liikme Raimo Nõu ning naiste treenerid Jüri Saar (Pärnu JK), Allan Soomets (FC Flora), Maksim Rõtškov (FC Levadia), Kaido-Meinhard Kukli (Põlva FC Lootos), Katrin Kaarna (Tartu JK Tammeka), Anders Süvari (Nõmme JK Kalju), Miko Pupart ja Pille Raadik (FC Flora).

                                EJLi pressiteenistus
                                299195

                                Kommentaar

                                Working...
                                X