320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ennetamaks homseid küsimusi, info asukohast:

    Sõites Pärnust välja Haapsalu maanteed mööda, tuleb suund võtta Tõstamaale.
    Audru-Tõstamaa mnt. jõuate umbes 28 km Pärnust Liu kurvi, kus tee keerab vasakule mere poole. Viit näitab 4km Marksa puhkekeskusse.
    Umbes 3 km pärast jõuate teeviidani, mis näitab Liu sadamat. Ristmikust 1 km vasakule jääbki MARKSA PUHKEKESKUS.

    Meieni jõuate ka bussiga sõites Pärnu bussijaamast Ojako peatuseni.
    Marksa asukoht: http://www.marksa.ee/?id=3

    Minu telefoninumber: 58 588 355.

    Tallinna Bussijaama palun kohale tulla senise 12 asemel kell 11.45, kuna buss Pärnust Marksa suunas väljub arvatust varem kell 13.30.

    Kell 11.45 bussiga Pärnusse sõitjad peavad küsima nõudepeatust Tallinna maantee peatuses. Sealt edasi tuleb siis kohe ümberistumine Marksasse sõitvale bussile (PÄRNU - KIHLEPA - AUDRURAND - KAVARU).
    Last edited by wiiner; 27.06.08, 18:42.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Ei, sell.
      Kõik tulevad sinu telki.
      Kurat, liiga hilja peale jääb mõte, aga tulevikus võiks suure armee telgi sebida, ahju ja värgiga ning siis ei ole probleeme et kellelgi uni liiga vara tuleb
      AILTON

      Kommentaar


        Algselt postitas wiiner Vaata postitust
        Ennetamaks homseid küsimusi, info asukohast:



        Minu telefoninumber: 58 588 355.
        kõik Tallinnas bussi peale mahuvad või tuleks hommikul pilet ära osta, kui Tallinnas saab ikka?
        AILTON

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Kahjuks ei saa ka tulla, sest peab samal päeval Postimehe töötajatega end suvepäevadel samasse joonde tõmbama. Dannar saab ülesande olulisusest aru.
          TISSID!! TISSID!! TISSID??

          Kommentaar


            mina liitun seltskonnaga pärnus,nimelt tulen Tartust bussiga otse pärnusse, keegi veel Tartust bussiga?
            AILTON

            Kommentaar


              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
              mina liitun seltskonnaga pärnus,nimelt tulen Tartust bussiga otse pärnusse, keegi veel Tartust bussiga?
              Arvesta kindlasti kohaliku bussiliiklusega!

              Kommentaar


                Rein, Eston, ek ja dannar hakkavad kell 15 tallinnast liikuma.
                Raisk, nii ei saa rallit sõita. Urrrrrrrrrrrrrr...............
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Rein, Eston, ek ja dannar hakkavad kell 15 tallinnast liikuma.
                  Raisk, nii ei saa rallit sõita. Urrrrrrrrrrrrrr...............
                  saab küll. Sest melwood, fitti ja mina stardime u samal ajal. Pit-stoppide ja muu kaasnevaga peaks kl 18 ikka kohal olema.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Kas kellelgi on telki kohti vaja? Kui mitte, siis võtan väikse kaasa,kui jah, siis suurema

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      Kas kellelgi on telki kohti vaja? Kui mitte, siis võtan väikse kaasa,kui jah, siis suurema


                      Võta suurem, ma ei hakka siis enda oma vedama.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Võta suurem, ma ei hakka siis enda oma vedama.
                        Suurem pole ka nii väga suur Nominaalselt neljale pügmeele. teine on vapsee kahele.ehk siis ühele normaalmõõdus.
                        p.s. äkki saaks siis autoga Siilist läbi sõita, sel juhul saaks mõlemad kaasa võtta

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          Suurem pole ka nii väga suur Nominaalselt neljale pügmeele. teine on vapsee kahele.ehk siis ühele normaalmõõdus.
                          p.s. äkki saaks siis autoga Siilist läbi sõita, sel juhul saaks mõlemad kaasa võtta

                          Saab ikka, sest mul vaja veel Kristiinest peale mängu läbi sõita.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Suurem pole ka nii väga suur Nominaalselt neljale pügmeele. teine on vapsee kahele.ehk siis ühele normaalmõõdus.
                            p.s. äkki saaks siis autoga Siilist läbi sõita, sel juhul saaks mõlemad kaasa võtta
                            13/Rein ei pidanud ju üle ültse magama. Milleks telki? Aga kuidas sealkandis ilm praegu? Eestis pidi juba eilsest ladistama, aga pealinnas pole siiani piiskagi tulnud.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Paraku jäi banaanide rünnak ära, kuna pean kahetsusega teatama, et ei õnnestunud puhkuselt õigeks ajaks Eestisse naasta. Hüppasin veel läbi sõber Johni juurest Darfurist ning tuleb tunnistada, et meist mitteolenevatel põhjustel jäi tagasitulek hilja peale. Süüdistan karja kurje neegreid ja Hiina päritolu raskerelvastust.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kuivik Banaan Vaata postitust
                                ohni juurest Darfurist ning tuleb tunnistada, et meist mitteolenevatel põhjustel jäi tagasitulek hilja peale. Süüdistan karja kurje neegreid ja Hi
                                krdi trapead!!! raisk.

                                banaan pernooga mätsis toredasti. tervitage rünno saapiensi. ps. kas keegi saaks postitada lingi pohmeluseteemale
                                Jack of all trades, Master of nuns

                                Kommentaar

                                Working...
                                X