320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2008 - veerandfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    Fandeli kraesse jääb paar vilistamata olukorda kastis
    Nu mai ütleks nii
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Senna 40 söötu , 100% täpsusega - meister
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        No kuradi sitasti on ikka veerandfinaalid läinud, Saksa võit tüdrukute vastu on veel ok, aga need kuradi türkalsed ja eilne mäng, türi küll, miks Holland sellist mängu tegi ja sibulatele kaotas.. Ja kui täna hispaanlased peaksid nendele kõige igavama mängu harrastavatele spagettidele kaotama, siis muud varianti olegi kui Saksa peab lihtsalt võitma!

        Ja kõikidele teile, kes kisasid pärast eilset mängu HURRAA --> IMEGE MUNA!!!!!!!!!!
        The other line moves faster.

        Kommentaar


          Algselt postitas Raix Vaata postitust
          aga need kuradi türkalsed ja eilne mäng ... kui täna hispaanlased peaksid nendele kõige igavama mängu harrastavatele spagettidele kaotama
          Sa oled lihtsalt üks mõttetu rassist ja tühikargaja, ära too põhjenduseks mänguilu, kui sa ise ei salli Türgit ega Venemaad. Idioot
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            ma olen itaalia meesonda toetanud alates 1992 aasta MM-ist alates. aga no nii sitta mängu on kohe häbi vaadata. ma loodan, et itaalia pähe saab ja see "armani pleiboy" (mu naise sõnade kohaselt) lahti lastakse.
            ja põhjendus, et nad ei lase hispaanial mängida ja suruvad oma mängu peale, no seda annab ka ikka paremini teha. ons tõesti pirlo väljas olemine nii masendavalt mõjunud

            see MM oli ikka 94 tegelt

            Kommentaar


              Algselt postitas Raix Vaata postitust
              No kuradi sitasti on ikka veerandfinaalid läinud, Saksa võit tüdrukute vastu on veel ok, aga need kuradi türkalsed ja eilne mäng, türi küll, miks Holland sellist mängu tegi ja sibulatele kaotas.. Ja kui täna hispaanlased peaksid nendele kõige igavama mängu harrastavatele spagettidele kaotama, siis muud varianti olegi kui Saksa peab lihtsalt võitma!

              Ja kõikidele teile, kes kisasid pärast eilset mängu HURRAA --> IMEGE MUNA!!!!!!!!!!
              Raix kuule, ära nii kuri ole. Ma just HURRAA ei hüüdnud, aga tuleb tödeda, et venelased mängisid eile tunduvalt paremini kui hollandi poisid. Lisaajal vudisid kui Duracelli jänesed - paganamani, mulle nende mäng meeldis. Ausalt - tühja sellest poliitikast - venelased mängisid eile väga heasti ja olid vöidu ära teeninud.

              Aga tänane mäng on maruigav, eilsega kui öö ja päev. Uni kipub vägisi peale.

              Kommentaar


                Minu jaoks pole sellel turniiril ühtegi igavat mängu veel olnud (: Siduge end kihlvedudega, siis on elu huvitavam.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Näeme penalti duelli tundub sedamoodi olevat.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Minu jaoks pole sellel turniiril ühtegi igavat mängu veel olnud (:
                    vaesekene. ehk tuleb veel? kolm mängu ju jäänud. pöidlad pihku.

                    veerandfinaalide kohta antud hinnangu osas jääb üle vaid Raixiga nõustuda.

                    Kommentaar


                      huh, vedas, muidu oleks oma raha maha mänginud.
                      #20 FLORA!

                      Kommentaar


                        türitüritüritüritüritüritüritüritüritüritüri
                        #20 FLORA!

                        Kommentaar


                          njah oleks Itaalia võitnud oleks budulojus enesetapu teinud.

                          persse raisk
                          Algselt postitas Iceman
                          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                          Kommentaar


                            Mulle meeldib

                            Kommentaar


                              JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!
                              Super lihtsalt.
                              Casillas on haige vend lihtsalt.

                              Kommentaar


                                Õiglane lõpp
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X