320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2008 - veerandfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas EM2008 Vaata postitust
    kolmanda koha mäng toimub
    millal ja kus?
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      #32
      ise oled Euroopa Meistrivõistlused Kaks-Tuhat-Kaheksa (kas pole ilus poisslapse nimi), aga ei tea, mis sinus toimub.


      aga siin on muidu mängude graafik, äkki näitad siis meile ka õige koha kätte, kus see kolmanda koha mäng kirjas on - http://en.euro2008.uefa.com/tourname...hes/index.html
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        ise oled Euroopa Meistrivõistlused Kaks-Tuhat-Kaheksa (kas pole ilus poisslapse nimi), aga ei tea, mis sinus toimub.
        Kanna palun koheselt oma põrna meeleolud ja tegevused ette. Ütleme täna kell 11 kuni 12 vahel

        Kommentaar


          #34
          Itaalia- Holland
          Portugal- Horvaatia

          ilmselged poolfinaalid

          Finaal Horvaatia- Itaalia
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Itaalia- Holland
            Portugal- Horvaatia

            ilmselged poolfinaalid

            Finaal Horvaatia- Itaalia
            Ilmselget pole siin midagi
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              #36
              Minu soov oleks poolfinaalides näha kõiki gruppide võitjaid -Portugal, Horvaatia, Holland, Hispaania-kui teenitult seni parimat ja mis peamine loovat ja ründavat vutti näidanud satse. Loodetavasti sellest nelikust ka võitja tuleb kuigi minu eelistus võitja osas muidugi kahtlust ei tekita.

              P.S tähtsaim oleks asjaolu, et kaitsva ja antijalgpalli võidukäik, mis viimastel suurturniiridel võimutsenud, löödaks pihuks ja põrmuks. Saksamaa ja Itaalia on vast viimased selle zanri esindajad veel konkurentsi jäänud ja nende võitu ei soovi kohe üldse. Türgi on seal kuskil vahepeal ning ülejäänud 5 veerandfinalisti on selgelt kombinatsioonilise ja publikule silmarõõmu pakkuva vuti esindajad.
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                Minu soov oleks poolfinaalides näha kõiki gruppide võitjaid -Portugal, Horvaatia, Holland, Hispaania-kui teenitult seni parimat ja mis peamine loovat ja ründavat vutti näidanud satse. Loodetavasti sellest nelikust ka võitja tuleb kuigi minu eelistus võitja osas muidugi kahtlust ei tekita.

                P.S tähtsaim oleks asjaolu, et kaitsva ja antijalgpalli võidukäik, mis viimastel suurturniiridel võimutsenud, löödaks pihuks ja põrmuks. Saksamaa ja Itaalia on vast viimased selle zanri esindajad veel konkurentsi jäänud ja nende võitu ei soovi kohe üldse. Türgi on seal kuskil vahepeal ning ülejäänud 5 veerandfinalisti on selgelt kombinatsioonilise ja publikule silmarõõmu pakkuva vuti esindajad.
                Kuigi isiklikult usun, et Horvaatia jõuab finaali, siis minu arvates küll Horvaatia väga ilusat jalgpalli ei mängi. Kuigi Saksamaa ei näita nii kaunist jalgpalli kui MMil, siis päris antijalgpalli mängivate riikide hulka teda küll arvata enam ei saa.
                Algselt postitas budulojus
                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                Kommentaar


                  #38
                  No, ütleme nii, et kõik veerandfinaalid on täiesti uued mängud ning favoriite pole üheski mängus.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #39
                    Väga head veerandfinaalpaarid minu arust.

                    Ausaltöeldes ei oleks üldse šokeeritud, kui venelased on just need, kes Hollandi rünnakulaviinid peatada suudavad. Kuigi pealtnäha pole nad selleks eriti võimelised, aga kes teab, mida Hiddink välja mõtleb. Pealegi, Hollandil on kindlasti mängumehed, kes olukorda kergelt ülehinnata võivad ning arvavad, et poolfinaalpilet on eelmiste esitusi vaadates käkitegu.

                    Kuigi kui mõlemad võistkonnad samamoodi mängivad nagu varasemates mängudes, siis eriti vahet pole, kes edasi pääseb.

                    Itaalia peab oma mängu kõvasti parandama kui Hispaania vastu midagi teha tahtakse, kuid olen üsna kindel, et nüüd juba üleeilne võit andis nende enesekindlusele palju lisa ning mängitakse ligilähedast mängu sellele, mis neile MM-tiitli tõi.

                    Horvaatia ja Türgi on ehk kõige võimsam potentsiaalne põnevuslahing ning kuigi tahaks Horvaatia edasipääsu, on väga raske siit edasipääsejat ette pakkuda. Türklased said nüüd hoo sisse ja nagu 2002. aasta MM-ilgi sai nähtud, on neid sel juhul väga raske peatada. Mõlemal võistkonnal on igatahes väga suur potentsiaal.

                    Saksamaa ja Portugal on kohtumine, kus mina isiklikult kummagi poole kindlat võitu ootan, aga noh, mõlemad meeskonnad on tagaajana väga ohtlikud kuigi Portugal pole mingeid suuri come-backe tegema kippunud. Saksamaa esitused just eriti paljulubavad pole olnud, aga Portugali kaitse vastu peaks Klose ja co. kõvasti võimalusi saama, samas on küsimärk saklaste tavapärasest palju ebakindlamal kaitseliinil, Mertesacker ja Metzelder on kui sügisesed kärbsed, kelle liikumine ikka väga aeglane kipub olema. Kuid siiski peaks nad korralikul päeval olema suutelisted portugaallaste jaoks uksed kinni panema.

                    Isiklikult sooviks Portugali, Itaalia, Hollandi ja Horvaatia edasipääsu.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                      Kuigi isiklikult usun, et Horvaatia jõuab finaali, siis minu arvates küll Horvaatia väga ilusat jalgpalli ei mängi. Kuigi Saksamaa ei näita nii kaunist jalgpalli kui MMil, siis päris antijalgpalli mängivate riikide hulka teda küll arvata enam ei saa.
                      Horvaatia suhtes teatud osas ühel meelel. Ida-Euroopa koondistest on kõige nauditavamalt mänginud muidugi Venemaa, aga nende realiseerimine on kehvem, samas horvaadid võib olla ei mängi nii ründavalt, kuid vastupidi, võimaluste realiseerimine on parem.
                      Sakslaste kohta nii palju, et antijalgpall on võib olla palju öeldud, kuid olles pea kaks kümnendit neil suurturniiridel näinud, siis see 2006 ründav stiil oli suur erand. Midagi sarnast näidati ka 2002 mm-il, kuid loovast ja ründavast stiilist on tavapärane saksa vutt ikka suht kaugel. Väga palju sarnasusi Itaaliaga. Eks see ole neile kahele ka kõige rohkem tiitleid koondiste osas Euroopas toonud, aga ei imponeeri selline kaitsest lähtuv taktikavutt.
                      Wij komen terug met de cup in de hands

                      Kommentaar


                        #41
                        Kommenteeriks siis ka lühidalt.
                        Portugal - Saksamaa
                        Mõlemad meeskonnad on mulle aastate jooksul rohkem kurbust kui rõõmu valmistanud. Sümpaatiast ei saa just rääkida.
                        Selle EM-i põhjal kaldub Portugal olema soosik, aga sakslased on sitked ja paistab, et nende kaitseliin hakkab vaikselt tsemendistuma. Soomlased väitsid Austria mängu ajal korduvalt, et Ballack on sakslaste ainus maailmatasemel mängija. Ma päris siiski nii ei ütleks, aga Portugali koosseis tundub hetkel veidi tugevam.
                        Ülitasavägine mäng ja ettearvamatud penaltid tunduvad tõenäolised. Või siis lendab Portugal juba esimesel poolajal nagu tuul.

                        Horvaatia - Türgi
                        Türgi ju võiks olla seekordne Kreeka, aga kindel ma ei ole. Ega see tagant tulek alati ka ei õnnestu ja Türgi mäng pole taktikaliselt nii pädev nagu kreeklastel neli aastat tagasi. Horvaatial on Modric ja Krancjar ja sellest võiks just napilt piisata.

                        Holland - Venemaa
                        Eks kogu maailm kaldub Hollandit eelistama ja see on venelaste trump. Samas saavad venelased olema mõnevõrra väsinud, mida hollandlaste kohta küll öelda ei saa. Põnev, kiire ja tehniline mäng saab olema. Kui 0:0 lõpeb, olen mina küll üllatunud.

                        Hispaania - Itaalia
                        Kui läheb nii nagu alati, võib järgnevad ajalehepealkirjad juba praegu valmis kirjutama. Ega siin muud ei olegi teha kui loota, et ehk noored hispaanlased on oma eelkäijatega võrreldes teisest puust.

                        Isiklik eelistus võitjate suhtes kipub olema: Saksamaa, Horvaatia, Holland ja Hispaania.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #42
                          Väga hea töö Mcnamara. Ka mina vaatasin saksa-austria mängu õigelt kanalilt ja olin selle avalduse peale natuke imestunud. Kui Lahm pole nt maailma klassi mängija, siis milline äärekaitsja seda üldse on. Ja kus koha pealt see joon siis tõmmatakse. Aga no mängu koha pealt see oluline pole. Portugal on favoriit - nende liinid on ühtlaselt head ja nad on ohtlikud iga nurga alt. Aga nagu alati on öeldud ja näidatud - sakslased mängivad oma parimat mängu, siis kui on raske ja seegatuleb korralik lahing. Loodame, et mängu ei otsusta mõni omavärav või lihtsalt kole värav. Ega ka kohtunik ei riku mõne omapoolse otsusega lahingut. Ja kui lahing tuleb ja siis nt Portugal võidab - siis ta on seda väärt ja respekteerin seda täielikult.

                          Kommentaar


                            #43
                            Usun, et kõik mängud tulevad tasavägised, eelistan Sakslasi, Türklasi, Hollandit ja viimases - PARIM VÕITKU!
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Devil Vaata postitust
                              lollakas, sa ei oskanud isegi ennustada, et rumeenia on nii mannetu sats, et ei saa edasi ja prantslased on 0:2 mannetumad kui itaallased.
                              mis probleemid sul on?


                              Algselt postitas viki77 Vaata postitust
                              Sa oled ikka täitsa sassis. Rohkem meeskondi ei tahtnud pakkuda, et kes võivad võitjaks tulla we
                              pakkusin ju aint nelja satsi. milline osa mu jutust sulle arusaamatuks jäi?

                              Kommentaar


                                #45
                                Hollandi jalgpallikoondise kaitsja Khalid Boulahrouzi ennetähtaegselt sündinud tütar suri kolmapäeva õhtul Lausanne'i haiglas.


                                Kurb, R.I.P.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X