320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM08 Parim mängija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Noo, turniiri parim mängija võiks ka included ikka olla . Türklasi ka ikka kahtlaselt palju ...
    Algselt postitas Maekas
    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

    Kommentaar


      #92
      mingi sümboolne koosseis oli selline:

      Buffon
      Puyol Marchena Lahm
      Senna Ballack
      Podolski Arshavin
      Villa Pavlyushenko

      vasakkaitsja jäi kahjuks kahesilmavahele
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        #93
        Finaali parim mängija oli minu jaoks Iniesta, aga turniiri osas ei oskagi öelda. Enne finaali ütlenuksin David Silva. Finaal polnud tal silmapaistev, aga jäägu nii.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #94
          seda et Torres oli tänase mängu Man of the Match
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            mingi sümboolne koosseis oli selline:

            Buffon
            Puyol Marchena Lahm
            Senna Ballack
            Podolski Arshavin
            Villa Pavlyushenko

            vasakkaitsja jäi kahjuks kahesilmavahele
            Minuarust Arshavin mängis hästi ainult Hollandi vastu. muidu oli suht puuks
            If you're in the penalty area and don't know what to do with the ball, put it in the net and we'll discuss the options later.

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas Ruutu Vaata postitust
              Mis sul hakkas ? Igati normaalne analüüs ju...
              Rahu, ainult rahu! Vandersell tögas mind, kuna ma pole siia foorumisse vist oma kolm-neli aastat midagi postitanud ja üldse olen aktiivsest fänlusest eemal olnud. Luban sulle, kallis sell, et uues valiktsüklis olen tagasi! Pakett on ostetud ja euroopa meistrid, mu lemmikud, tulevad oma õuele kaklema! Aga me neile näitame!

              Vast saab parimaks siiski Villa, kuigi jah, Senna oli super. Sennad on üldse Brasiilias kõvad tegijad, vormel 1-te vaatasin ka viimati siis, kui Senna sõitis. Pärast läks jamaks kätte.
              Jalgpallihaigla patsient #172
              Diagnoos: raskekujuline futboliit

              Kommentaar


                #97
                Iniesta oli minu arust täna üle kõige
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  #98
                  Minu sümboolne koosseis:


                  -------------------------------Casillas----------------------------------

                  Altintop-----------Puyol-------------------Mathijsen-----------Zhirkov-----

                  -------------------------------Senna-----------------------------------

                  ------------------Xavi---------------------Ballack-----------------------

                  ------------------------------Sneijder---------------------------------

                  ------------------Torres-----------------Pavlyuchenko------------------

                  Pingil(st. jäid napilt välja): Boruc,Buffon, Fabregas, Iniesta,Podolski, De Jong, Arshavin, Lahm, Klose, Sionko, Zlatan, Pepe, Bosingwa, Sentürk, Nihat, Modric, Villa.

                  Kommentaar


                    #99
                    Altintop küll ühtegi mängu paremkaitses ei mänginud.


                    Minu valik oleks selline:

                    ----------------------Casillas------------------
                    Anjukov---------Puyol-------Chiellini-----Zhirkov
                    ----------------------Senna--------------------
                    Schweinsteiger---Ballack------Xavi------Podolski
                    ------------------------Villa-------------------

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Altintop küll ühtegi mängu paremkaitses ei mänginud.
                      Ametlikus Line-upis ta seal positsioonil mängis. Ja muide kõikides grupimängudes ta ka sel positsioonil tegutses.

                      Kommentaar


                        Kui aus olla, siis minu valik kaldub väga palju Hispaania kolmiku Iniesta, Xavi ja Senna peale. Kõik olid Hispaania keskväljal pea alati nähtaval ja vaid positiivselt, tegutsesid fantastiliselt nii kaitse kui ka ründefaasis.

                        Ei oskagi valida. Kõige enam jäi isiklult silma Xavi, samas Senna panus oli väga väga suur ka ilma pallita.

                        PS! Kui Villa peaks parima mängija võitma, siis on küll naljaga tegu. Kuigi on tegu sümpaatse mängumehega. Kahes mängus ei mänginud, ühes ainult 60 minutit, pealegi need 150 minutit peale grupifaasi oli ta ikka üsna lahja ning Rootsigi vastu suurt midagi peale värava ei teinud.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          minu line-up
                          --------------------Casillas--------------------
                          Altintop----------Pepe---Marchena--------Puyol
                          Schweinsteiger-Sneijder--Ballack--------Arshavin
                          Torres---Villa

                          Kommentaar


                            minu line up oleks siis

                            -----------------casillas-------------------
                            ramos----------pepe-----puyol-----------zhirkov
                            -----------------senna-------------------
                            ----------iniesta---------fabregas---------
                            --------------arda turan----------sneijder----
                            -----------------------torres---------------------

                            Kommentaar


                              Barney Roney ajab muigama. Vahetevahel.

                              Aga mina neid lain-appe teha ei oska. Mehed vahetavad niikuinii väljakul kohti ja üldse on sümpaatsem loetleda igast meeskonnast mängijaid, kes turniiri jooksul meelde jäid. Võtakski siis selle ette - mõnest tiimist rohkem, mõnest vähem välja tuua.
                              Shveits -
                              Valon Behrami: nobe ja nutikas äär.
                              Tshehhi -
                              Peter Cech: üks saatuslik viga, aga mitu päästmist.
                              Marek Jankulovski: meeskonna mootor, tegi mis suutis.
                              Libor Sionko: veel üks nobe ja nutikas äär.
                              Austria -
                              Andreas Ivanschitz: ainus tulevikulootus.
                              Poola -
                              Roger Guerreiro: poolakate läbikukkumise ainus meeldejääja on brasiillane.
                              Rumeenia -
                              Bogdan Lobont: prantslased ja itaallased temast läbi ei murdnud.
                              Prantsusmaa -
                              Karim Benzema: nägin kurja vaeva, et ühtegi leida, keda välja tuua. Benzema ja Nasri on Prantsusmaa tulevik, neid tahaks edaspidi rohkem platsil näha.
                              Kreeka -
                              Tunnistan ausalt, et mitte keegi ei jäänud seekord silma.
                              Rootsi -
                              Fredrik Ljungberg: keskväljalt ainus, kes suutis ründesse panustada.
                              Zlatan Ibrahimovic: imeilus värav Kreekale, rootslaste lootuste keskpunkt veel aastaid.
                              Holland -
                              Edwin van der Sar: minu meelest hetkel Euroopa parim väravavaht.
                              Giovanni van Bronckhorst: nobe ja nutikas äär, EM-i parima värava algataja. Häbilugu, et see loetud sekunditega 100 meetri paari-kolme sööduga läbimine ühtegi väravate-best-offi ei mahtunud.
                              Wesley Sneidjer: arenenud metsiku kiirusega tõeliseks tippmängijaks.
                              Itaalia -
                              Andrea Pirlo: fantastilise väljakunägemisega, aidanuks ehk Itaalia poolfinaali kui oleks mängida saanud.
                              Mauro Camoranesi: mina hindan seda kompromissitut võitlejat.
                              Horvaatia -
                              Luka Modric: parimaid noori eurooplasi, fantast tulevik ootab.
                              Ivan Rakitic: vähem tuntud, aga kiire ja tehniline.
                              Portugal -

                              Jose Bosingwa: äge ja tehniline. Premieris peagi tegija.
                              Joao Moutinho: mulle varem päris tundmatu, aga sobis Portugali kuulsuste keskele ja mängis neist isegi paremini.
                              Türgi -
                              Hamit Altintop: alati seal, kus toimub.
                              Colin Kazim-Richards: suvaline divarimees osutub tegijaks. See mulle meeldib.
                              Semih Sentürk: veel üks nobe ja nutikas äär.
                              Venemaa -
                              Juri Zhirkov: kõva mängumees. Lisaks andis suurepäraseid karistuslööke.
                              Andrei Arshavin: isegi vaid kahe õnnestunud mängu põhjal absoluutne tippklass.
                              Roman Pavlyushenko: mees, kes lööb oma võimalused ära, on alati kuldaväärt.
                              Saksamaa -
                              Bastian Schweinsteiger: ropp energia, aga ka tehniline ja hea silm.
                              Philipp Lahm: tegi mitu viga, aga paistis korduvalt positiivselt silma.
                              Michael Ballack: ma ei julgeks öelda Saksamaa kohta keskpärane, ütleme parem, et Ballack on meeskonna (kahjuks juba üle kolmekümnene) teemant.
                              Hispaania -
                              sisuliselt kogu esi-11 pluss Fabregas: ei tahaks kedagi mainimata jätta. Eriliselt meeldisid mulle kõik viis põhikeskpoolikut Senna, Iniesta, Fabregas, Xavi ja Silva.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Pavlyushenko nüüd kindlasti oma võimalusi ära ei löönud iga kord. Muidu aga väärt kokkuvõte (Y)
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X