320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Foorumi parimad postitused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Foorumi parimad postitused

    14-11-02, 00:41
    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    olen seda korduvalt maininud siin foorumis et sõnad nagu sitt, pask, kusi, türa jne. jne on ausad eesti sõnad. see et mingid vanainimesed (sünd. 1910-1930) neid sõnu roppustena käsitlevad kuna tol ajal üritasid kõik väga euroopalikud olla ja vabaneda talupoja leksikast ei tähenda et need roppused on.

    no kui mul on ikka kibe sita häda siis ma lähen ikka sitale mitte kakile

    #2
    Algselt postitas r0bert13 Vaata postitust
    ma mängisin peale talve ja selle ajaga oli värava ette auk tekkinud see oli vett täis siis meil oli ainuld 1värav mis oli ka ise ehitadut ja siis me seal mängisime ümber selle logu kuni kellegil tuli tark mõtte see auk mulda täis panna

    selle mehe postitusi on siin foorumis veelgi
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      selle mehe postitusi on siin foorumis veelgi
      Mis selles head on?

      Kommentaar


        #4
        FC Levadia 13-03-08

        Algselt postitas jethro Vaata postitust
        Levada on vist ukrainlane aga eesti jonn on külge jäänud
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          #5
          jethrolt on veel häid poste

          Algselt postitas jethro Vaata postitust
          Tõsine karmavõlg on sündida eestlasena ja olla jalgpallifänn...

          Kommentaar


            #6
            Dannari klassika Reali foorumis:
            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            On aeg välja kuulutada esimese kuldse munni auhinna laureaadid.

            Parima peaosalise kuldmunn - FABIO CANNAVARO!!! Kaks kolli, pluss muud põnevat. Tõeline võitleja, välkkiire mängija. Iga kaitseliini unistus. Realiseerimistähtaeg lõppes juba paari aasta eest, aga siiani pole kedagi düsenteeriaga tapnud.

            Parima kõrvalosa kuldmunn - WESLEY SNEIJDER ja FERNANDO GAGO!!! Tublid poisid. Üks ei suuda ühtegi karistuslööki esimesest vastasest kõrgemale tõsta ning teisel ületasid valesöödud "päris" sööte kahekordselt.

            Parima režii kuldmunn - BERND SCHÜSTER!! Mees, kes vahetab ainsa loova mehe, kes suudab endale võtta rohkem kui ühe vastase ehk Robinho välja. Ja kelle vastu? Pip "mees, kes lööb harvem väravaid, kui Edgar Savisaar oma peenist näeb" Higuain. Samal ajal sügab enda testiikuleid väljakul edasi härra Sneijder. Oleks siis vähemalt krdi Drenthe sisse toonud rsk.

            Lisamunnid tubli näitlejameisterlikkuse eest - Ramos, Robinho ja keegi oli veel. Daivige enda vanaemale - tondid!

            Veel üks lisamunn - kunstilise kujunduse ja suurepärase soengu eest. GONZALO HIGUAIN!!!! Auhind siis eelkõige fantaasia kasutamisel poisssõbra vaseliinipurgi leidmise järel.

            Kõik.
            Härra stoiline rahu lõpetab.

            P.s. Raul on tubli
            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            Aga võtta välja mees, kes selle palli sinna 2-3 meetri kaugusele toimetas. Nagu mida kuldmunni!?
            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            Ka tuntud spordiportaal hindab Esimese kuldmunni auhinnagaala laureaate vääriliselt;:

            Cannavaro — 3: Caught napping a few times when the defensive line pushed up. More crucially, his individual, unforgivable and basic errors gifted Valencia not only their equaliser but their match-winner. The defender who once rightly held the title of the best in his position in the world has had a very inconsistent time in Spain, but this has to go down as his worst performance yet. Shocking.

            Sneijder — 3.5: Squandered possession and looked uncomfortable from time to time, even when given a free role on the edge of the area, he failed to make any sort of impact. Was dreadful from his supposed trademark set-pieces as well. Very disappointing.
            Gago — 5: Didn't play much of a traditional pivot role as he was found wandering from time to time. Passed well but lacks the size and presence of Diarra, which was somewhat exposed by the likes of Maduro in the midfield battle. Toward the death when Madrid had to push for a goal he was lacking.

            Lisaks sai kõvasti pragada Marcelo, kelle mina välja jätsin.
            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            http://www.year-of-the-cock.com/gold-penis.jpg kuldmunni auhind on siis selline
            slimm.ee

            Kommentaar


              #7
              heh. Pip suutis end pärast kuldnoksi teenimist end väga kokku võtta.
              Ju Bernd ütles: Quo scheisse, Pip. Dannar hat gesagt das du bist ein golden schwanz?? v midagi sellist. Austria keel pole minu tugevaim värk

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Austria keel pole minu tugevaim värk
                Aga Austria koondis on iseenesest tugev. ÖSTERREICH!

                Kommentaar


                  #9
                  Chelsea FC teemast üks pärl
                  Ei hakka panema seda, kellele see suunatud oli

                  Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                  ma kusen sulle näkku munnipea!
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    #10
                    Mulle
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      #11
                      ei. jaan roosile

                      Kommentaar


                        #12
                        Enamus Jürvi-Hooli postitusi.
                        Algselt postitas budulojus
                        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                        Kommentaar


                          #13
                          Kulda peab hakkama koguma


                          Algselt postitas DeGoal Vaata postitust
                          Ta ei myy eestit otseselt 2ra, ta on lihtsalt 1 Putini ettur, kes teeb mida putin ytleb. Ega eestlased tema poolt ei h22leta ju, aind venelased, Ansip on ka tast normaalsem. Ma kysin sult, mida ta on eesti riigile head teinud ?? Kui ta oleks president oleks eesti kah nagu mingi Valgevene. Mina neid vanu kommareid yldse ei usu !! Kollast meediat ma ka ei loe. Peab ikka eriliselt loll olema et teda uskuda, nyyd ma kysin foorumi rahvalt:
                          KUMMAL ON ROHKEM SAVISAARE OSAS 6IGUS, KAS MINUL V6I HAMPTONIL ??
                          Algselt postitas 10 Lopez Saldana
                          loomulikult on sinul õigus, sest sinu postituses on suuremad tähed. minul on aga suurem M. ja seega tulen su selja taha ja keeran mõnuga P'sse. keeran nii, et verd pritsib ja sitta lendab. oi kui mõnus. oi oi oi oi. oi kui mõnus on.
                          -e- eilne päevakangelane - http://foorum.soccernet.ee/member.php?u=28725
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                            Kaka särgi number on ka nüüd kindlaks tehtud. 108 nimelt.
                            Kaka siiski sai oma tahtmise....nuttis mis ta nuttis.
                            City eest hakkab ta mängima Milani särgiga ja kõik City mängijad peavad kandma milani old fartide maske.
                            Spekulatsioonide ja kollase meedia kohaselt on Robinho nõustunud kandma Pato maski.
                            Ka City omanik Numja-Jalhu Dabloo peab kandma Galliani näomaski ja tõmbama sigarellot.
                            Roberto Mancini aga keeldus Cityga lepingust kuna ei olnud nõus Angelotti maski kandma ja hakkab homsest hoopis Genoa jalgpalliklubi tüdrukute meeskonda treenima.
                            .

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Tanua Vaata postitust
                              Keegi siin teemas juba tahtis teada na ,et kas ma sain soovitud kingi na.No ei saanud krt na Kui kotist üks pakk välja võeti na ,tundus see eriti suur na ,nagu pleissa oma na ning kui kõigest väest luuletuse ette lugesin na ja paki kätte võtsin na ,siis tundus teine nii kerge na Mingi mõttetu kampsun ja peokingad olid sees na !!! Ma ei taha kumbagi na ,ma ei tahagi jõule enam na.
                              Ema ütles pärast ,et ei ole vaja nii noorel poisil silmi rikkuda na päev otsa telku ees istudes na!!! No aga ma polekski rikkunud ju na ,mängiks paar mängu päevas na ,L`Pooliga na ,aga ei saa nüüd na Onult sain vähemalt uued kossikaitsmed na ,siuksed kollased Umbro omad na ,need tegid natukengi tuju heaks na.

                              Lisaks sain veel palju kommi ka na ,aga enamuse peitis ema juba ära na ,kui ma liiga palju magusat söön na ,siis tulevad igasugu vistrikud või punnid näole ja kätele na Mandariini sain ka na ,seda võin süüa palju süda lustib na!!!


                              Aga praegu on Tanua kurb na

                              Ning enamik Tanua postitustest! :nostalgiline emoticon:
                              Where were you in '62?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X