320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ilusaim värav :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Orginally posted by nikolai warshawsky

    Nimetage palun eesti spordikirjanikuid (ja ajakirjad/ajalehed nad esitavad), kes votsid osa 2001 eesti parimaks varavaks konkursis.
    kas otsus ei langenud sinu omaga kokku?

    Kommentaar


      #17
      Kolja, loe näiteks esilehe uudist.
      Not a single booking!
      Koondis: 80 mängu, 48 väravat

      Kommentaar


        #18
        L2bi aegade - peale s6da meenuvad Reimi kollid Sloveeniale kodus 1995.a pikk s"o"ot ja p"o"ordelt l"o"ok (vist isegi otse 6hust a la Platt 90 MM) ja Itaaliale karistusl"o"ogist. Siis Arbeiter 96 Andorra vastu yle puusa l"o"odud v2rav, Smirnov Shoti vastu, Terja Leedu vastu 2. v2rav, Reimi karistusl"o"ok F22ridel, Opi Hollandi ja Novikov Kyprose vastu. Aga parim on siiski Terja l"o"odud koll F22ridele.

        Ennes6jaaegsetest tean, et Leonhard Kass p6rutas Rootsi vastu otse nurgal"o"ogist v2rava. Peaaegu 6nnestus seda korrata 1997.a. Marko Kristalil. V2idetavalt aga pani Opi pea vahele ja sai vist l6puks kolli endale.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #19
          nüüd on siis uus aasta ja operi värav valiti ära minu ootused läxsid täppi. See oli kindlasti ka kõige ilusam värav aga zelinskit ma teisele kohale polex pand sest pool väravat oli operi oma ja prektiliselt iga mees kes kohal olex olnd olex ära tonkand selle palli.
          iidolix mul linna iff, enda arust olen seff!

          Kommentaar


            #20
            Intsu värav oli ikka ilusam ja tehnilisem ja vajalikum ja.... tegelt Ints selliseid väravaid aint lööbki.
            299195

            Kommentaar

            Working...
            X