320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mille peale viimati tõsiselt närvi läksite????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Eile Grzegorz Gilewski peale .
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      #62
      Täna läksin poodi küsisin müüjalt kolm saku originaali pudelis ta andis kaks purgis. alko poe müüja võiks ikka sõnadest pudel ja purk aru saada rääkimata numbritest.
      Last edited by mrtn; 21.08.08, 18:08. Põhjus: typo
      If you're in the penalty area and don't know what to do with the ball, put it in the net and we'll discuss the options later.

      Kommentaar


        #63
        Eile jah selle kuradi poolaka peale, kes ei andnud kindlat penaltit Eestile ja palju muid olukordi. Häbi tal olgu ja põlegu põrgus

        Kommentaar


          #64
          ühe munni peale kes mu päeva ära rikkus!!!

          Kommentaar


            #65
            kõik mis puudutab eesti kommunistliku partei suurt juhti seltsimees Savisaart ajab mind ikka nii närvi et raisk laseks pekinäo õhku.härra jüri liim ehk aitad?
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              #66
              raha peale olen närvis pidevalt... kulub liiga palju...

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Shermann
                Savisaar ja matused, Savisaar ja matused,
                krt pärast venemaa tuleb oma poega kaitsma kui liiga palju teda norime
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Shermann
                  Savisaar ja matused, Savisaar ja matused,
                  Selliste väljenditega ole ettevaatlik... saad veel politsei ka kaela, nagu see vend, kes Delfis kunagi "juudid" ahju ütles.
                  "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                  RocknRolla (2008)

                  Kommentaar


                    #69
                    tra vittus putsis kui närvis olen

                    Kommentaar


                      #70
                      Mina läksin närvi, kui isa heitis ette, et ma üldse inimestega ei suhtle. Tema arust olen ma ainult arvutis. Ja siis, kui kuhugi välja lähen, on jälle õiendamine, et mida ma ringi hulgun Täitsa nõme ju.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas cosmonaut Vaata postitust
                        Mina läksin närvi, kui isa heitis ette, et ma üldse inimestega ei suhtle. Tema arust olen ma ainult arvutis. Ja siis, kui kuhugi välja lähen, on jälle õiendamine, et mida ma ringi hulgun Täitsa nõme ju.
                        Mul on sama seis

                        Viimane asi, mille peale TÕSISELT närvi läksin, oli arvuti kõvaketas. No krrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rr, mis ime läbi ma jumpsimata ta startupis tööle saan?

                        Kommentaar


                          #72
                          Märkimisväärselt närvi suudavad aeg-ajalt ajada Eesti turvateenistujad, kes ei saa aru, et nad on teenindajad, mitte karistusorgan, ning iga tühiasja pärast paanitsedes rikuvad kõrvalseisjate kultuurielamusi.

                          Viimane näide - muidu ülisuperhea Sigur Rosi kontsert, järgmised näited on juba tuttavad 'Eesti jalgpalli' foorumi alt.
                          Which ship has never docked at Liverpool?
                          The Premiership.

                          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                          Kommentaar


                            #73
                            Selle peale, et ma seda faking eelvaadet tegin, tänu millele mul ajataju kadus ning mul mäng mägemata jäi.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              #74
                              EESTI koondis ja Tarmo Rüütli .... fakkkk

                              Kommentaar


                                #75
                                Taavi Rähn, ta isegi ei vääri suuri algustähti tegelikult
                                I was raped today. Oh, wait, did I say "raped"? I meant to say someone text messaged me.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X