320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rannajalgpalli MM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rannajalgpalli MM

    päris seff mäng täna.prantslased ei saa kuidagi senegalile vastu.hetkel siis 0-3 musta mandri meestele.aga selline küsimus et kas need kes siin nüüd mängivad oma koondiste eest,kas muidu nad mängivad klubijalgpalli ikka muru peal?

    5-5 lõpuks siis.suht huvitav mäng oli
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    #2
    Nägin Urugai - Iraan mängu ära. Niipalju, et Urugai on ikka väga kõva meeskond. Iraanil polnud mingit võimalust

    Kommentaar


      #3
      prantslastel oli kolm raami + latist sisse värav + penalti post ! ei vedanud ikka.

      Kommentaar


        #4
        NO ma ei saa. Pidin ma seda vaatama....Nüüd mõtlen ainult kuidas ise saaks rannajalkat pelada, ning kuna uued mängud tulevad.

        Itaalia-Salomo saared, olid ka hea mäng(Y)

        Kommentaar


          #5
          Prantsusmaa viik oli ebaõiglane, kellapealt oli selgelt näha, et aeg oli täis enne kui mängija peagalöögile sai.
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Evu Vaata postitust
            Prantsusmaa viik oli ebaõiglane, kellapealt oli selgelt näha, et aeg oli täis enne kui mängija peagalöögile sai.
            Nõustun sinuga.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              #7
              Kus neid grupide tabeleid ja siese saab vaatada.

              Kommentaar


                #8

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Evu Vaata postitust
                  Prantsusmaa viik oli ebaõiglane, kellapealt oli selgelt näha, et aeg oli täis enne kui mängija peagalöögile sai.
                  ...kuid rannajalgpalli reeglid lubavad olukorra lõpuni mängida....nii, et täiesti õige otsus et värav loeti...

                  Kommentaar


                    #10
                    Head mängud on olnud Iraan jättis ainsana kehva mulje.

                    Kommentaar


                      #11
                      ja täna siis tulemas Venemaa-Argentina ning Hispaania-Brasiilia ....

                      ... on mida vaadata ma usun ...

                      Kommentaar


                        #12
                        Venemaa 3:5 Argentiina

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Mariotti Vaata postitust
                          Iraan jättis ainsana kehva mulje.
                          Eile nad küll halba muljet ei jätnud...

                          Kommentaar


                            #14
                            Kuidas saab ühel meeskonnal olla nii palju õnne olla ,nagu seda oli eilsest mängu Pranstumaal,Iraaniga
                            i don t like u u don t like me

                            Kommentaar


                              #15
                              Täna paar kuidagi skoorivaest mängu, 2:1 Hispaania-Mehhiko ja 4:0 Venemaa-Kamerun (Kamerunil polnud mingit šanssi). Siiski parandasid väheste väravatega päeva Argentiina 5:2 võit Araabia Ühendemiraatide vastu ning Brasiilia jõudemonstratsioon Jaapani vastu (8:1)

                              Kommentaar

                              Working...
                              X