320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sander Puri (Waterford FC, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks tulid nad jälgima Klavanit, kes ei mänginud üldsegi?

    Kommentaar


      Algselt postitas norsk Vaata postitust



      No ok, Celticul on vähemalt üks tolmune karikas kapis...
      Võrreldes enamuse Euroopa klubidega.

      Kommentaar


        Algselt postitas Raiko Vaata postitust
        Miks tulid nad jälgima Klavanit, kes ei mänginud üldsegi?
        Pohlak või keegi oleks pidanud helistama, et ou, Klavan täna ei mängi, ärge tulge?

        Muidu see on üpris levinud nähtus, et tullakse üht tegelast vaatama, aga silma võib hakata hoopis keegi muu.

        Kommentaar


          Algselt postitas martn26 Vaata postitust
          Igaljuhul loodame, et Kemna teeb samahead tööd, kui Klavaniga, ning Puri Jaanuarist kuskil heas klubis...
          et sa teaksid, siis see Kemna ei müünud Klavanit AZ-i see oli Lehiste ja Pohlaku töö, mitte tema. See härrasmees tuli, siis, kui asjad olid tehtud juba AZ-ga

          Kommentaar


            Algselt postitas uss
            et sa teaksid, siis müüs just Kemna ning see oli täiesti tema töö. Lehiste ja Pohlak hakkasid paanitsema siis, kui asjad juba tehtud olid=)
            millised on sinu allikad? olid kuidagi asjaga seotud? oled äkki Klavan ise? hetkel ma tean eestimehe tausta ja sestap kipun teda uskuma.

            Kommentaar


              no sel juhul min ei tea, kel õigus...

              Kommentaar


                kui uss on klavan siis ma arvan, et ikka tal.
                www.netsoccer2.com

                Kommentaar


                  Eestimees, mis ajast sa Lehiste assistent oled? Küsin lihtsalt puhtast huvist, et mu arust sa kunagi ütlesid, et sa oled temast eraldi seisev tegelane, aga nüüd hiljuti lugesin, et hoopis assistent.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    Eestimees, mis ajast sa Lehiste assistent oled? Küsin lihtsalt puhtast huvist, et mu arust sa kunagi ütlesid, et sa oled temast eraldi seisev tegelane, aga nüüd hiljuti lugesin, et hoopis assistent.
                    suvest olen... nagu näed suudan kasulikum nii olla, tuues selliseid meeskondi (need klubid, mis kolmapäeval olid) Puri vaatama

                    Kommentaar


                      Sa oled Peter Kemna assistent?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                        suvest olen... nagu näed suudan kasulikum nii olla, tuues selliseid meeskondi (need klubid, mis kolmapäeval olid) Puri vaatama
                        No selge. Edu ja jõudu ka edaspidiseks siis!
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Puri võiks Taani minna, see liiga nagu sobib meie jalgpalluritele (oper, zelinski, rooba) kõik tegid seal iluisad mänge.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas pajan Vaata postitust
                            Puri võiks Taani minna, see liiga nagu sobib meie jalgpalluritele (oper, zelinski, rooba) kõik tegid seal iluisad mänge.
                            Kas Sa ei leia, et oleks aeg ehk astmelauana proovida mõnd tugevamat liigat? Taanis, Soomes, Norras, Rootsis on end tõestatud juba küllalt, võiks nagu kuskile mujale ka eestlastest jälje maha jätta kui Skandinaaviasse. Ja seda juba sellepärast, et Puri siirdumine mõnda tugevamasse liigasse / meeskonda ja tema suutlikus läbi lüüa, looks vb ka kellelegi teisele võimaluse saada mõnda tugevamasse meeskonda / liigasse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
                              Kas Sa ei leia, et oleks aeg ehk astmelauana proovida mõnd tugevamat liigat? Taanis, Soomes, Norras, Rootsis on end tõestatud juba küllalt, võiks nagu kuskile mujale ka eestlastest jälje maha jätta kui Skandinaaviasse. Ja seda juba sellepärast, et Puri siirdumine mõnda tugevamasse liigasse / meeskonda ja tema suutlikus läbi lüüa, looks vb ka kellelegi teisele võimaluse saada mõnda tugevamasse meeskonda / liigasse.
                              Kus kurat siis tõestatud on?

                              Ise arvan, et Puril on kõige mõistlikum minna Doncesteri - ehk saab pidevalt mängida, ning loodetavasti kohaneb inglise jalgpalliga (mida ma Puri puhul eriti ei usu). Inglise stiili sobivuse korral siis vaadata juba kõrgemale (kui just Doncesteriga ei taha imelisi saavutusi teha) ja mittesobivuse korral minna Taani või Rootsi.

                              Sorry, saan aru eestlaslikust patriotismist ja tahan ka ise väga, et Puri saaks Celticusse või ManUsse, kuid paraku taob Puri ja reaalsus jalaga per*se - mõelgem parem, mis oleks sellele noorele(väga töökale) mehele ikka kasulikum.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sir Brazza Vaata postitust
                                Kus kurat siis tõestatud on?
                                Vb väljendasin end pisut ebatäpselt, aga selle põhjamaades tõestamise all pidasin silmas eelkõige seda, et praktiliselt iga eesti liigajalgpallist välja kasvav mängija siirdub mõnda skandinaavia liigasse ja sinna ka valdavalt pidama jäädakse. Muidugi on Skandinaavias ka tugevaid satse, kus võiks samuti vabalt mängida, aga noh.. Ma leian, et meie poistel hakkab tunda andma see, et ei saada nii palju rahvusvahelist kogemust kui oleks vaja, ja seda eelkõige euromängude näol. Kuigi jah, eks seda ole veel palju loodetud, et eestlased debüteeriks euroopa klubisarjades.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X