320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sander Puri (Waterford FC, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mortan Vaata postitust
    No täpselt. Sligo + ümbritsev county on elanike arvult sama, mis Rakvere koos L-Virumaaga, aga keskmine attendance 3...20 korda kõrgem kui PL klubide keskmine. See annab sihi, kuhu me jõuda võime või jõudma peame.

    Sealgi sealjuures teine suur ala jalka kõrval raha ja tähelepanu võtmas nagu meil seda koss on; sealgi raha ja elanike kontsentratsioon Dublinisse nagu meil Tallinnasse. Aga ikka tehakse häid jalgpalliklubisid üle riigi.
    tase on ühtlasem ja inglasi on liigasse lihtsam võtta, kui eestis lätlasi või venelasi. Sest eestis on see lollakas reegel, et kui hooaeg peal juba siis enam vabaagentidega lepingut teha ei saa enne suve. Ja samal ajal tasemel mehed veel loodavad venemaal või ukrainas vms lepingut saada, ehk eestisse ei kiirustata.

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      tase on ühtlasem ja inglasi on liigasse lihtsam võtta, kui eestis lätlasi või venelasi. Sest eestis on see lollakas reegel, et kui hooaeg peal juba siis enam vabaagentidega lepingut teha ei saa enne suve. Ja samal ajal tasemel mehed veel loodavad venemaal või ukrainas vms lepingut saada, ehk eestisse ei kiirustata.
      Voskoboinikov liitus küll üle-eelmisel aastal märtsi lõpus Kaljuga.

      Kommentaar


        Intervjuu Sander Puriga, kus selgub, miks Iirimaa ja mitte Levadia:

        Eesti jalgpallikoondist 55 mängus esindanud poolkaitsja Sander Puri sõlmis eile aastase lepingu Iirimaa kõrgliigaklubiga Sligo Rovers. Tegu on Puri karjääri seitsmenda välisklubiga seitsmendas välisriigis.

        Kommentaar


          Algselt postitas Õhtulehe jalkatoimkond Vaata postitust
          Intervjuu Sander Puriga, kus selgub, miks Iirimaa ja mitte Levadia:

          http://ohtuleht.ee/660819/intervjuu-...at-valjakutset
          Jälle see jutt suuremast väljakutsest ja muu blää-blää, aga mitte sõnagi sellest, et palk on lihtsalt suurem. Ja see ongi ilmselt tõeline põhjus.

          Kommentaar


            Algselt postitas riivo.94 Vaata postitust
            Jälle see jutt suuremast väljakutsest ja muu blää-blää, aga mitte sõnagi sellest, et palk on lihtsalt suurem. Ja see ongi ilmselt tõeline põhjus.
            Mingi tõsisem probleem sul või?
            Kas jalgpallur peab olema missioonitundeline lollike, kes oma majandusliku poole peale üldse mõtlema ei peaks? Kui me räägime tippklubide mängijatest, kes tõesti vahetavad mänguminutid ja taseme mõne araabia naftaklubi palgatsekki eest, siis on see üks asi aga Puri on ju suures jalgpallis ikkagi konnatiigis sulistaja. Loomulik, et rahaliselt soodsam pakkumine võidab. Ja mille üle ta üleüldse võidab? Suhteliselt võrdsed tasemed, üks liiga aga maailma tippjalgpalli külje all ja tasuks veel tribüünid kus tegelikult ka pealtvaatajaid istub? Noh, valiks vist isegi Iirimaa.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
              Mingi tõsisem probleem sul või?
              Kas jalgpallur peab olema missioonitundeline lollike, kes oma majandusliku poole peale üldse mõtlema ei peaks? Kui me räägime tippklubide mängijatest, kes tõesti vahetavad mänguminutid ja taseme mõne araabia naftaklubi palgatsekki eest, siis on see üks asi aga Puri on ju suures jalgpallis ikkagi konnatiigis sulistaja. Loomulik, et rahaliselt soodsam pakkumine võidab. Ja mille üle ta üleüldse võidab? Suhteliselt võrdsed tasemed, üks liiga aga maailma tippjalgpalli külje all ja tasuks veel tribüünid kus tegelikult ka pealtvaatajaid istub? Noh, valiks vist isegi Iirimaa.
              Jasperi diagnoos on tagasi?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Mingi tõsisem probleem sul või?
                Kas jalgpallur peab olema missioonitundeline lollike, kes oma majandusliku poole peale üldse mõtlema ei peaks? Kui me räägime tippklubide mängijatest, kes tõesti vahetavad mänguminutid ja taseme mõne araabia naftaklubi palgatsekki eest, siis on see üks asi aga Puri on ju suures jalgpallis ikkagi konnatiigis sulistaja. Loomulik, et rahaliselt soodsam pakkumine võidab. Ja mille üle ta üleüldse võidab? Suhteliselt võrdsed tasemed, üks liiga aga maailma tippjalgpalli külje all ja tasuks veel tribüünid kus tegelikult ka pealtvaatajaid istub? Noh, valiks vist isegi Iirimaa.
                Noh, ega Iirimaal ka ikka väga publikut tribüünidel pole. Aga muidu nõus. Härra riivo kuulub vist sellesse kampa (mälu järgi), kes pidevalt iga Puri sammu kritiseerivad. Ja kui midagi ebaõnnestub, siis käib rind kummis, et näe, mis ma ütlesin.

                Kommentaar


                  jah. mis selles minekus imelikku ongi? Kui palju on igasugu muudel elualadel eestlasi välismaale tööle läinud lihtsalt sellepärast,et palk on suurem?
                  Puril on vaja kohta kus mängida. On see Eesti või Iirimaa pole taseme osas ilmselt suuremat vahet. Siis otsustabki palk. Easy.

                  Kommentaar


                    Mina saan nii aru, et noorhärra Riivo ütles lihtsalt seda, et enamasti räägitakse välismaale siirdumise puhul kõrgemast tasemest ja muust säärasest. Palgast ei räägita, aga pigem on oluline just see. Vunk vist on palga olulisusest rääkinud, ülejäänud räägivad mingist erilisest tasemest, mis neid meelitavat.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Härra riivo kuulub vist sellesse kampa (mälu järgi), kes pidevalt iga Puri sammu kritiseerivad. Ja kui midagi ebaõnnestub, siis käib rind kummis, et näe, mis ma ütlesin.
                      See on küll jummala mööda pakkumine. Ja arvaja ise on veel väidetavalt uuriv ajakirjanik, mida ei tahaks küll uskuda.

                      Minu tekstis oli juttu sellest, et millegipärast ei mainita olulisest detailist, nagu palk. Midagi halba ma Puri kohta ju ei öelnud. Loe veel see allpool olev lühike jutt läbi ja uuri veidi

                      Jälle see jutt suuremast väljakutsest ja muu blää-blää, aga mitte sõnagi sellest, et palk on lihtsalt suurem. Ja see ongi ilmselt tõeline põhjus.

                      Kommentaar


                        Mina näiteks olen üks neist kellele Puri meie teemant kohe üldse ei meeldi.. pole kunagi meeldinud ja ei hakka meeldima ka...
                        Ja ainuke lootus minu jaoks on , et seda kasutut puujalga koondises nägema ei pea.. mõne üksiku momendipärast teda kiita ja öelda, et meil paremat pole ju võtta on puhas bullshit läbi aegade olnud..
                        Edu talle Iirimaal..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
                          Mina näiteks olen üks neist kellele Puri meie teemant kohe üldse ei meeldi.. pole kunagi meeldinud ja ei hakka meeldima ka...
                          Ja ainuke lootus minu jaoks on , et seda kasutut puujalga koondises nägema ei pea.. mõne üksiku momendipärast teda kiita ja öelda, et meil paremat pole ju võtta on puhas bullshit läbi aegade olnud..
                          Edu talle Iirimaal..
                          Millal siis kuldsete jalgadega Kaurr-i koondises näha saab?
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Homme või ülehomme, oleneb kuna kaineks saan

                            Kommentaar

                            Working...
                            X