320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sander Puri (Waterford FC, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Mul oli õnne rääkida ühe väga autoriteetse inimesega jalkamaailmas, kes teadis tiba Puri lepingu tagamaid. Ta ütles väga lihtsalt, et protsent, mis pakuti, et (90 läheb ja 10 jääb võimidagi sellist), oli väga ennatlik ja tegelikult on vastupidi, 10 et läheb. Ma arvan, et tal on tulevikku aga mitte sellel hooajal. Kahju aga olukord on selline.

    Kommentaar


      #32

      Kommentaar


        #33
        Kui see nii on, siis on ülimalt tore.

        Kommentaar


          #34
          Minu teada peaks täpselt nüüd olema üleminekuaken sulgunud.
          Ootame põnevaid uudiseid.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
            Minu teada peaks täpselt nüüd olema üleminekuaken sulgunud.
            Ootame põnevaid uudiseid.
            kas mitte homme pole viimane päev?
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
              Minu teada peaks täpselt nüüd olema üleminekuaken sulgunud.
              Ootame põnevaid uudiseid.
              Saksamaal sulgub transfer window varem kui mujal ?

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas fan of tottenham Vaata postitust
                Saksamaal sulgub transfer window varem kui mujal ?
                Sulgub hoopis esmaspäeval, sest pühapäev on seal kandis sinine.

                Kommentaar


                  #38
                  See teema tuleks sulgeda ning avada siis, kui Sander välismaale pääseb .

                  Kommentaar


                    #39
                    "Rahvusvaheline ülemineku-aken sulgub Saksamaal ülehomme, 1. septembril kell 24.00. Tegelikult pidanuks see sulguma juba homme südaöösel, aga kuna 31. august langes pühapäevale, otsustas Saksa vutiliit täht-aega ööpäeva võrra pikendada."
                    Jah, nii ta on, minu viga.
                    Esmaspäeval sulgub alles. Usun, et kõik läheb hästi ja Levadiaga võetakse ühendust ning Puri teeb ajalugu.
                    Jees.

                    Kommentaar


                      #40
                      selle teema võib küll praeguseks sulgeda. minu andmetel saadi juba (Sassi jaoks muidugi kahetsusväärselt alles) üleeile borussiast eitav vastus. nii et Sass jääb praegu veel meile, kuigi ka mina olin 100% kindel, et ta sinna saab - samas kui jalad maas asja vaadates oleks see küll paras ime olnud ja liigagi hea, et uskuda.
                      aga kuna Nahk sai põlvest väga pahasti vigastada, siis saame Sassi ilmselt nüüd paar kuud hoopis Levadias keskväljal mängimas näha - seal lühikeste söötude andmine peaks talle hästi sobima ka.
                      aga eks järgmisel korral õnnestub. sest et kui mitte Sass, siis kes üldse ... peale Taki muidugi
                      kaks firmatorti, kast pepsit!

                      Kommentaar


                        #41
                        "Suve jooksul pikalt teemaks olnud FC Levadia poolkaitsja Sander Puri võimalik siirdumine Saksamaa kõrgliigaklubisse Dortmundi Borussia teoks ei saanud. "Borussia ütles meile laupäeval ei," kinnitas Levadia abitreener ja tehniline direktor Marko Kristal.

                        Põhjuseks polevat Kristali sõnul Puri meisterlikkus. "Treenerid soovisid, et klubi Sanderi ostaks, ent klubi juhid tõdesid, et tööloa hankimine osutuks liiga keeruliseks," selgitas Kristal."
                        õnnitlused minu poolt.

                        Kommentaar


                          #42
                          Tööluba vaja!?
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Tööluba vaja!?
                            Esindustiimi nagu eriti ei tahetud Puri veel pushida ja neljandas liigas läheb välismaalasele tööluba vmt asja vaja.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              #44
                              Liiga palju hakati selle Borussia peale lootma. Nood otsisid kindlasti samal ajal mõnd veel paremat meest. Puri ise jõudis aga ainult vist Schalkes end näitamas käia.

                              Kommentaar


                                #45
                                need Borussia litsid ise ütlesid et kindlalt mitte ei. on homo kari ikka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X