320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sander Puri (Waterford FC, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    viimased 20 postitust võiks kustutada
    ja sa võiksid oma konto kustutada

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      viimased 20 postitust võiks kustutada
      Kaasa arvatud sinu oma siis. Inimlik ju, et kõik tagajalgadel on. Saaga on kestnud juba paar aastat.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        viimased 20 postitust võiks kustutada
        Mille jaoks foorumid üldse tehtud? Vastus, et inimesed saaksid suhelda ja rääkida. Ei ole seadust, mis ütleks, milline postitus on mõttetu ja milline mitte. Kõik on olulised, kui keegi on pidanud seda tähtsaks postitada. Seega ära ole nii negatiivne. Kas igas teemas peab olema vaid 1 postitus, kus on öeldud näiteks mängija koduklubi või midagi sellist? Ma ei saa aru, kust sinusugused mõttetud ja negatiivsed inimesed tulevad. Kas sul on kahju, kui kommenteeritakse, võtab see sinult mingi tüki ära?

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          viimased 20 postitust võiks kustutada

          ma usun et ka sina oled täiesti mõttetuid postitusi kirjutanud. ära tule õiendama teiste kallal kui sa ise lollim oled? hoia oma mokk kinni kui sealt midagi head niikuinii ei tule.

          Kommentaar


            Algselt postitas Ruutu Vaata postitust
            Mille jaoks foorumid üldse tehtud? Vastus, et inimesed saaksid suhelda ja rääkida. Ei ole seadust, mis ütleks, milline postitus on mõttetu ja milline mitte. Kõik on olulised, kui keegi on pidanud seda tähtsaks postitada. Seega ära ole nii negatiivne. Kas igas teemas peab olema vaid 1 postitus, kus on öeldud näiteks mängija koduklubi või midagi sellist? Ma ei saa aru, kust sinusugused mõttetud ja negatiivsed inimesed tulevad. Kas sul on kahju, kui kommenteeritakse, võtab see sinult mingi tüki ära?
            Mind häirib see, kui ma õhtul foorumis olles iga kord nähes uut postitust Puri teemas pean pettuma, kuna tegu on vaid "kaua veel?" või "loodame, et saab lepingu" sisulise postitusega. Mul pole midagi foorumiarutelu vastu, aga daamid ja härrad, mis arutelust me siin praegu räägime?

            PS! Nüüd tuleb mingi Jasper või asi ja ütleb, et kes olen mina kvaliteedist rääkima.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              te olete nii naljakad. aitäh!
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Mind häirib see, kui ma õhtul foorumis olles iga kord nähes uut postitust Puri teemas pean pettuma, kuna tegu on vaid "kaua veel?" või "loodame, et saab lepingu" sisulise postitusega. Mul pole midagi foorumiarutelu vastu, aga daamid ja härrad, mis arutelust me siin praegu räägime?

                PS! Nüüd tuleb mingi Jasper või asi ja ütleb, et kes olen mina kvaliteedist rääkima.
                kes selles süüdi on et se sind häirib. ära vaata seda postitust siis kui häirib :P

                ei midagi paha pärast öeldud.

                Kommentaar


                  Ma olen tofoga nõus isegi.Koguaeg loodan et on mingi postitus kus on kirjas et puri liitus celticuga aga enamasti on laused "võiks juba tulla uudis et puri liitus celticuga" jne

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Mind häirib see, kui ma õhtul foorumis olles iga kord nähes uut postitust Puri teemas pean pettuma, kuna tegu on vaid "kaua veel?" või "loodame, et saab lepingu" sisulise postitusega. Mul pole midagi foorumiarutelu vastu, aga daamid ja härrad, mis arutelust me siin praegu räägime?

                    PS! Nüüd tuleb mingi Jasper või asi ja ütleb, et kes olen mina kvaliteedist rääkima.
                    Et siis viimased 20 postitust tuleks kustutada, sest see on sulle häiriv?
                    Palju õnne soccerneti printsess.
                    Algselt postitas Cule
                    Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                    Kommentaar


                      kaua veel?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Herr Vaata postitust
                        tunni aja jooksul tuleb uudis positiivne!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
                          1 tund möödas

                          Kommentaar


                            tegin endale just soccerneti konto, et öelda "loodan, et saab lepingu", sest nii saab mõningaid kasutajaid närvi ajada. kas ma olen halb inimene?

                            Kommentaar


                              Jätkame siis samas stiilis postitamist päev hakkab otsa saama..

                              Kommentaar


                                ootan kah huviga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X