320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teemade kustutamisest

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teemade kustutamisest

    Niisiis sai siin ükspäev natuke teemasid suletud ja kustutatud ja mõtlesin, et kirjutan teile seepeale natuke. Ma võiksin siia kirjutada pikalt sellest, kuidas Off-topic üha rohkem ja rohkem hakkab käest ära minema ja vajab hädasti korrastamist, ning see ajendaski mind tegutsema.

    Tegelikult oli aga nii, et ma tegin off-topicu lahti ja klikkisin teemale, Mida sa hetkel sööd ja sattusin juhuslikult sellisele kasutaja Buub postitusele:

    "
    Tsitaat:
    Algselt postitas juhmard
    Apelsin.


    Duubeldan."

    See ei ole nüüd rünnak Buubi vastu vaid rünnak tüüpilisele näitele off-topicus toimuvast. Ma küsiksin teilt austatud postitajad, keda teie arvates kotib see, et Juhmard sööb apelsini? Ja veel, keda teie arvates kotib, et Buub sedasama teeb. Te teate seda isegi aga ma ei saa jätta seda siia kirjutamata. Sest see ei koti mitte-faking-kedagi!!!
    Niikaua kui ma viitsin kustutan ma esimestelt lehtedelt ära teemad, mille sisu ei koti mitte-faking-kedagi. Roppuste, rassismi, ksenofoobia ja muu säärase kräpiga ma tegelema ei hakka, sest see mind ei sega.
    "Mida hetkel" teemadest jäävad alles need, mis on coolid ja "Mida hetkel kuulate". Pange kogu oma "Mida hetkel" jutt sinna, siis on see, mida keegi lugema ei pea ühes kohas koos.

    Annan ka ülevaate kustutatud teemadest, kustutajast ja kustutamise põhjustest:

    Ma lähen nüüd magama! - konn - sitt teema
    Mida hetkel sööte? - SW - terve viimane lehekülg oli täis makaronisööjaid. kvalifitseerub sitaks küll
    Kumma külje peal teil õhtul uni paremini tuleb? - konn - sitt teema
    Keegi väravavahti ei otsi? - konn - sitas kohas ja persekeeratud teema
    Tere hommikut! - konn - sitt teema
    Martin Müürsepp - konn - sitas kohas ja persekeeratud teema
    Mis lugu kummitab - konn - sarnase sisuga teema on olemas
    Milline off-topic teema pinda käib? - konn - tunnen sita ka ilma teiste abita ära
    Postita oma Ctrl-v - konn - sitt teema
    Kuidas läheb? - konn - mine perse Jesper
    Kellel foorumlastest on kõige ilusam naine? - SW - billy ees ja billy taga. piltideta kasutu teema
    cxzwerdsan jank zerwwdfažww - SW - oht olla sitt teema
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    #2
    Tervitan kaasmoderaatori reaktiiveerumist ebasoovliku elemendi elimineerimisel vaba teema alajaotuses ja tunnistan, et tundsin ka ise mõned päevad tagasi kanget tahtmist hakata lapsi urvaplaastriga vihtlema ja nurka panema. Aga ei jaksanud end kokku võtta. Seega hea algatus ja eesti puhtaks.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas cannuman
      no ja ega paremaks ei lähe kui pildid, abi ja rumalad küsimused ainult alles jätta.

      ja muidugi võiks süüdistada naisi, kes tissi teemas väga passiivsed postitajad on
      ma ei viitsi väga pikalt seletada, sest oletan, et kasutajad omavad elementaarset mõtlemisvõimet.

      tegelikult oli kunagi ammu off-topic väga lahe koht. enamik on aga loobunud siia midagigi asjaliku postitamast, sest asjalikus upub sita sisse ära.

      mul ei ole ka mingit usku, et need ilusad ajad tagasi tulevad. mul on lihtsalt kurb vaadata neid õnnetuid, kes tekitavad endale mingi oma arust cooli Ctrl+C, postitavad selle foorumisse ja arvavad, et nüüd juhtus midagi toredat. võib isegi öelda, et kohati tekkis tunne, et mõni lihtsalt kogub postitusi. seda pole enam mõtet teha, sest ma kustutan kiiremini.

      ma ei lähe nüüd magama, ei söö midagi, ning keegi ei tõta mind ka hetkel tagant. mängib Nick Cave'i Loverman, kummitab Neil Youngi Piece of Crap, ctrl+v on: SAP veebiliidese täiendamine
      Jack of all trades, Master of nuns

      Kommentaar


        #4
        mida kõike teeb võim tsenseerimisvastastega. mulle meeldib, et konn on kunagised seisukohad ümber mõelnud.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Martin
          Lisaks ohv topicule, kus sulgemine on igati mõistlik (ma paneks umbes kõik "hetkel" teemad lukku), võiks mujalgi tegutseda. Näiteks kuulamise asemel võib kasutada Green Dayd, kui on midagi vähegi mõistlikku öelda. Jne...
          Green Day on asjalik muusika teema. Seda tüdrukut ei tahaks kogu seltskonda katsuma lasta. "Mida kuulate" jääb minu poolest alles. Pealegi see justkui toimib oma perverssel moel - kõik kirjutavad, aga keegi teiste kirjutisi ei loe ja linke ei kliki. Las ta siis olla selline eneserahuldamise koht.

          Jesper: tsensuur on minu arusaamist mööda väljendusvabaduse piiramine. Mis seisukohta sa väljendad teavitades meid sellest, et sa nüüd magama lähed? Ole kasvõi pedofiil, rassist, ManU toetaja või Evert Sundja peksja, aga väljenda oma seisukohti ning ära ole sisutühi. Kohe kindlasti ei kavatse ma kustutada teemasid, mille seisukohad minu omadega ei ühti, isegi kui seal kaitstakse vabadussõja monumenti vms.
          See mis pani mind tegutsema võrreldav sellega, et mu naaber kuulab nii kõvasti Nexust, at ma ei kuule Nick Cave'igi. Kuulaku klappidest, kuulaku vaiksemalt või kuulaku midagi normaalset. Lihtne.

          PS. Kustutan siit teemast mõningaid postitusi, aga seda lihtsalt selleks, et asja sisu oleks ühelt lehelt leitav. Ärge seda võtke, kui minu järjekordset rünnakut teie väljendusvabaduse vastu.

          PPS. Teised moded, kes midagi kustutavad, võiks minu esimest postitust täiendada, vähemalt olulisemate asjade osas. Siis on kannatanutel mingisugunegi tagasiside.

          PPPS. kustutasin veel veits teie vaimukusi, et teema sisuks olev manitsus nendesse ei upuks. teravmeelitseda võib teemades Mida hetkel kuulate ja Manchester United
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
            Jesper: tsensuur on minu arusaamist mööda väljendusvabaduse piiramine. Mis seisukohta sa väljendad teavitades meid sellest, et sa nüüd magama lähed? Ole kasvõi pedofiil, rassist, ManU toetaja või Evert Sundja peksja, aga väljenda oma seisukohti ning ära ole sisutühi. Kohe kindlasti ei kavatse ma kustutada teemasid, mille seisukohad minu omadega ei ühti, isegi kui seal kaitstakse vabadussõja monumenti vms.
            See mis pani mind tegutsema võrreldav sellega, et mu naaber kuulab nii kõvasti Nexust, at ma ei kuule Nick Cave'igi. Kuulaku klappidest, kuulaku vaiksemalt või kuulaku midagi normaalset. Lihtne.
            nõus. minu tehtud teema oligi ju üleskutse kustutamaks teemad, kus kaitz onni paneb.

            tsenseerimisvastaseks nimetasin võimuta konna selle teema arutluse põhjal.

            ja silmavärdjad, ma ei ole mingi faking jesper
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              nõus. minu tehtud teema oligi ju üleskutse kustutamaks teemad, kus kaitz onni paneb.

              tsenseerimisvastaseks nimetasin võimuta konna selle teema arutluse põhjal.

              ja silmavärdjad, ma ei ole mingi faking jesper
              oi raibe..

              kas me võime sellest välja lugeda et vanadus on kole asi. igal juhul.. kui ma tulevikus hakkan Vabadussõja monumenti ilusaks, tisside vahele panekut rõvedaks või oma maailmavaadet parempoolseks pidama, siis palun laske mind maha.

              edit: lugesin seda vana teemat veel natuke, ning tundub, et ma eksisin. pole vaja lisada, et mina olin see ilus, kellele oli sinisilmne usk inimestesse ning elegantne argumentatsioon, aga mu lihtsakoelisematel oponentidel oli tookord vist siiski õigus..

              sellised hetked ei ole toredad
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                oi raibe..

                kas me võime sellest välja lugeda et vanadus on kole asi. igal juhul.. kui ma tulevikus hakkan Vabadussõja monumenti ilusaks, tisside vahele panekut rõvedaks ja oma maailmavaadet parempoolseks pidama, siis palun laske mind maha.
                Kas täidetud peavad olema kõik kolm punkti või piisab ka ühest?


                KonnEdit: tegin oma postituses korrektuuri. piisab ühest

                Kommentaar


                  #9
                  Haiged vennad olete. Kes olete TEIE, et otsustate milline teema on normaalne ja milline mitte?! See on ainult teie fucking subjektiivne arvamus!!!

                  Mine persse SW!!!
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    #10
                    konn esimeses postituses ütles põhimõtteliselt reeglid ära. teemasid, millel on väiksemgi väärtus olemas, ei puuduta. aga kõige mõttetumad teemad, millel puudub sisu, lähevad kinni/kustutamisele. ja siinkohal ei saa lähtuda mitte millestki muust kui konkreetse moderaatori subjektiivsest hinnangust.

                    aga alati on võimalik teha modereerimisvaba off-topic, määrata adekvaatsemad moderaatorid või siis teha "Lihtsalt mölisemise teema"-sid senikaua, kuni keegi enam ei tulegi siia midagi asjalikku otsima vaid lepib, et off-topic ongi sisutu eneserahuldamise koht. see kõik on lõppudelõpuks foorumi omanike otsustada.

                    Kommentaar


                      #11
                      Toetan täielikult moderaatorite tegevust. Ainuke mure, et see läbu näib nüüd tungivat teistesse alamfoorumitesse.

                      Peagi tuleb foorumite jaotuses mitmeid muudatusi. Ehk teeme siis ka läbu jaoks eraldi koha, kus saab teisi häirimata arutada, mitu apelsini keegi päevas sööb.

                      Kommentaar


                        #12
                        Miks ilusaima naise teema ära kustutati?

                        Mõnel oleks seal olnud võimalus sõna sekka öelda.

                        SW EDIT: eelpool selgitus olemas.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          #13
                          Poisid, poisid! Vaadake ette! Nüüd on lips läbi. Tõsised foorumionud tegid lõbule lõpu peale. Enam ei tohi paha poiss olla. Muide saate kõik kohe ata suurte ja tarkade onude käest. Paha paha! Ärge enam tehke nii! Lubate?

                          Kommentaar


                            #14
                            Mina luban küll.

                            Võib ma laulan ühe laulu? ... suured egod, väiksed munnid, suured egod, väiksed munnid...
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              suured egod, väiksed munnid, suured egod, väiksed munnid...
                              see postitus on kasutu ilma piltideta!
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar

                              Working...
                              X