320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teemade kustutamisest

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Ma ei teagi nüüd kes on hullem kas eesti politsei või soccerneti moded VÕI HOOPIS HITLER MA TUNDUB ET NAD KÕIK ON TÄPSELT SAMAD

    Kommentaar


      #77
      munnid olete, moded..

      Kommentaar


        #78
        selles asjas fittiga ühes paadis. Ei ole vaja mingi enesetapu ja koolitulistamisele õhutamise teemasid võid muid lollusi mis suure tõenäosusega ilge jamaga lõppeda võivad.

        Eks siiskirjutage 2 lauset lihtsaid reegleid (näiteks et keelatud igasugu üleskute vägivallale ja kuritegevusele) ja möliseme mõnsalt edasi

        Kommentaar


          #79
          need peaks foorumi reeglites juba kirjas olema, kuid kes seda jama ikka loeb.

          e: hm, ei suutnud reegleidki kuskilt leida. varem ju mingi nimekiri oli?

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
            need peaks foorumi reeglites juba kirjas olema, kuid kes seda jama ikka loeb.

            e: hm, ei suutnud reegleidki kuskilt leida. varem ju mingi nimekiri oli?
            Ei julge nüüd käsi sudamel vanduda, aga kas ei olnud nii, et kui kasutaja teed, et siis tuleb reeglistik sulle ette ja pead kuskile linnukese tegema?
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              #81
              Mõningaid asjad võiks olla iseenesestmõistetavad hoolimata sellest, kas reeglistik on pidevalt kättesaadav või ei.
              Pealegi, me võime teha foorumi reeglid nii liberaalsed kui ise tahame, aga see ei paiguta meid veel väljaspoole üldist õigusruumi. Mõni võib küll olla enda alust jube radikaalne ja cool, ning kutsuda üles tapma kaltsallaheid (keda on 1,3 miljardit), andmata endale seejuures aru, et selliste üleskutsete eest võib foorumi omanikel tekkida probleem KAPOga, probleem foorumi majutajaga jne.
              Seega, LÄBU ei ole midagi enamat, kui lihtsalt OT sektsioon, kus on lubatud ka mõttetu möla. Muus osas on reeglid enam-vähem samad, mis mujalgi. Olgu veel ka mainitud, et OT moded ei ole LÄBU moded.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                Olgu veel ka mainitud, et OT moded ei ole LÄBU moded.
                Tegelikult sai teid vaikimisi ka läbu moderaatoriteks määratud.

                Üldiselt olen eelnevaga täiesti nõus. Läbu on off-topicu osa, mis loodud lihtsalt läbu eraldamiseks asjalikematest teemadest. Reeglid kehtivad ka seal ning moderaatori sõna maksab.

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas mazz Vaata postitust
                  Tegelikult sai teid vaikimisi ka läbu moderaatoriteks määratud.

                  oo. äge. kas see oli algusest peale nii? kui jah, siis ... siis jah.
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    #84
                    Paar päeva pärast eraldamist vist. Ja muude sekelduste kõrval unustasin teid ilmselt teavitada.

                    Üldiselt selline minimaalne sekkumine läbu läbusse ongi okei. Aga erandlikel juhtudel on see siiski vajalik, nagu enne pikalt selgitasid...

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                      need peaks foorumi reeglites juba kirjas olema, kuid kes seda jama ikka loeb.

                      e: hm, ei suutnud reegleidki kuskilt leida. varem ju mingi nimekiri oli?
                      Kõige esimesed, I guess - http://foorum.soccernet.ee/showthrea...hlight=reeglid
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        #86
                        Reegleid 1-6, 8, 9, 11 rikutakse pidevalt. Lahä.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Vahest oleks õigem kerge update neile teha?

                          Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                          Reegleid 1-6, 8, 9, 11 rikutakse pidevalt. Lahä.
                          Sa oled see põhivend
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            #88
                            See on minu foorum ka ju. Reeglid ei kehti mulle.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              teadsin, et olin neid kusil lugenud, kuid läksin neid kukluxklani juurest otsima.

                              Kommentaar


                                #90
                                õeh. ma kirjutan parem siia, muidu kaob kisa-kära vahele ära. paljud neist asjadest on eespool tegelt juba öeldud ka, aga vajavad vist ikkagi ülekordamist.
                                ühesõnaga.

                                ---

                                nagu näha, siis jälle kerkis eksistentsiaalne küsimus, et miks ometi rumalate küsimuste teema läbusse tõsteti. kiire vaatlus paljastab, et msnipõlvkond on seal viimaste lehekülgede jooksul suht arvestataval määral iba ajanud - wild guess, aga äkki tasuks selle mati alt võtit otsida.

                                ja muidugi mitte ainult nimetatud teema puhul, eks.



                                aga kui ma hetkel off-topicu avalehekülje teemasid vaatan, siis hakkab see (mõne üksiku erandiga) juba enamvähem meenutama vana foorumi n-ö asjaliku offtopiku osakonda. mis on minu meelest üsna kiiduväärt siht, kuhu pürgida, aga noh, see on ka ainult minu arvamus.


                                ning üle ültse, ärge võtke kogu seda asja ometi nii traagiliselt, nagu ma korra vist ka juba öelnud olen. mitte midagi eluliselt olulist (kahte viimast sõna võib korra veel lugeda, eks) ei ole kuhugi ära kadunud; kui teie ego sellest riivatud sai, et keegi teie postituse/teema kuskile vähemglamuursesse kohta tõstis, siis ma ei oska tõesti midagi muud pakkuda, kui et tuleb endale natuke paksem nahk kasvatada. nota beene - see ei ole mõeldud üldse halvasti ega kellelegi isiklikult, vaid lihtsalt kui "harjutusi iseseisvaks eluks". ehk siis siira soovitusena.

                                lisaks, ma olen oma noore elu jooksul ikka paari teist foorumit ka lugend ja uskuge mind, see siin on üks liberaalsemaid. uskuge, et pideva mölisemise, rassismi ja ksenofoobiaga vürtsitatud sõimu, spämmimise, kasvõi emmpeekolmede jagamise ja mille iganes eest on võimalik enamikest kohtadest üsna edukalt ja kiirelt tala saada. enamasti on põhjenduseks see, et kui oled teiste liivakasti tulnud, siis ka oled nii kena ja käitud ilusti sealsete reeglite järgi. ja sellest piisabki, simple as that.


                                veelkord, mode/admin ei ole selleks, et kasutajaid oma suva järgi kottida, vaid selleks, et foorumil mingi oma nägu säiliks. jah, paratamatult on see kõik mingil määral subjektiivne, aga üks netifoorum ei peagi mingi ideaalmaastik olema, eks. ja ei saa ju panna paberile kirja kasvõi seda, et elusita päeva teema käib vot siia ja eluhea päeva oma hoopis sinna teise nurka. sellist varianti, mis kõigile kasutajatele meeldiks, ei saa niikuinii iial olema.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X