320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Treener Tallinna meeskonda.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Noortetreeneriks jah praegusel ajal saab juba 2 EJL-i kursuse läbimist, seega mitte kuigi kergelt. Mõned treenerid küll ei ole kõiki nõudeid täitnud ning siiski töötavad ametis nn "abitreeneri" rollis.

    Ja noortetreener peab jalgpallist rohkem teadma kui mingi amatöörliiga meeste treener. Teinekord täpsusta ka mis tasemel mehi treenida tahad, kas 4. liiga ka sobiks jms.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Keiss Vaata postitust
      Noortetreeneriks jah praegusel ajal saab juba 2 EJL-i kursuse läbimist, seega mitte kuigi kergelt. Mõned treenerid küll ei ole kõiki nõudeid täitnud ning siiski töötavad ametis nn "abitreeneri" rollis.

      Ja noortetreener peab jalgpallist rohkem teadma kui mingi amatöörliiga meeste treener. Teinekord täpsusta ka mis tasemel mehi treenida tahad, kas 4. liiga ka sobiks jms.
      Tere,

      pole mõnda aega siia sattunud, kuna endal trennid ja mängud olnud.
      Mulle sobiks 4. liiga ka, kui meestel ambitsioonid paigas ja ei taheta täitsa NIIISAMA pulli pärast võistlustel käia. Mulle endale on see ju lisa-stiimul, kui hooaja ettevalmistusel on pidevalt 20inimest trennis, mitte pole pärast raskeid treeninguid järgmises trennis 3-4 inimest.
      Põhilised punktid, mida soovin, et tulevasel klubil täidetud oleks:
      *asukoht Tallinn
      *ambitsioonid (ei ole vahet, kas meeskond alles pannakse kokku või on olnud 10 aastat 3ndas liigas - peaasi, et mehed tahavad jalgpalli mängida ja leiavad selleks 2 - 3 korda nädalas aega.)

      Kuna 3. ja 4. liiga alustavad hooaega alles aprillis, siis hiljemalt jaanuarist tahaks meeskonnaga olla.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Sir Brazza Vaata postitust
        hooaja ettevalmistusel on pidevalt 20inimest trennis
        maru entusiastlik oled
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas dareth Vaata postitust
          maru entusiastlik oled
          Mina olen teist meelt...hooaja eel tavaliselt kõik ilusti kohal ja teevad isuga, paraku ilmade soojenedes kaovad treenitavad ära ja vahel mängudel varumeeste kokku saamisega probleeme.
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            #20
            Mine treeni Majandusmagistrit (penno möla ajab jube närvi lõpuks) või Pirita JK Reliikviat(pole treenerit)neil oleks vaja korralikku juhti siis saaks neist ka asja ja poleks viimaste seas enam.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Sir Brazza Vaata postitust
              Tere,

              pole mõnda aega siia sattunud, kuna endal trennid ja mängud olnud.
              Mulle sobiks 4. liiga ka, kui meestel ambitsioonid paigas ja ei taheta täitsa NIIISAMA pulli pärast võistlustel käia. Mulle endale on see ju lisa-stiimul, kui hooaja ettevalmistusel on pidevalt 20inimest trennis, mitte pole pärast raskeid treeninguid järgmises trennis 3-4 inimest.
              Põhilised punktid, mida soovin, et tulevasel klubil täidetud oleks:
              *asukoht Tallinn
              *ambitsioonid (ei ole vahet, kas meeskond alles pannakse kokku või on olnud 10 aastat 3ndas liigas - peaasi, et mehed tahavad jalgpalli mängida ja leiavad selleks 2 - 3 korda nädalas aega.)

              Kuna 3. ja 4. liiga alustavad hooaega alles aprillis, siis hiljemalt jaanuarist tahaks meeskonnaga olla.

              Lisaks saab meeskond päris mitmeid täiendusi väga heade mängijate puhul. See jäänud mainimata.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Sir Brazza Vaata postitust
                Lisaks saab meeskond päris mitmeid täiendusi väga heade mängijate puhul. See jäänud mainimata.
                Mis mõistes väga head mängijad....sul on palju sidemeid vist...peaksid äkki kätt proovima hoopis agendina...kindlasti teeniksid rohkem kui treenerina....
                Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Sir Brazza Vaata postitust
                  Lisaks saab meeskond päris mitmeid täiendusi väga heade mängijate puhul. See jäänud mainimata.

                  ära nüüd valesti aru saa, aga ma arvan, et treenerina sinust asja ei saa
                  härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas volodja Vaata postitust
                    ära nüüd valesti aru saa, aga ma arvan, et treenerina sinust asja ei saa
                    Ei tasu olla pessimist....andke inimesele võimalus...kui ei tõesta, siis ei tõesta.
                    Mina olen poolt ja Kent ju ka tegelikult

                    Kommentaar


                      #25
                      kusjuures...palju on meil selliseid treenereid madalamas liigas, kes tõesti tahavad ennast proovile panna...nii mõnigi on lihtsalt nurgalipp kui mingi juhendaja. Kasvõi näitena teine liiga! Jube tase ikka tegelikult..

                      Kommentaar


                        #26
                        Mina annaks talle kohe võimaluse, kui oleks võimalus anda...see poiss on ju isegi inglaste kätt saanud tunda
                        Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas dareth Vaata postitust
                          maru entusiastlik oled
                          Siin ei saa mõned poolproffidki igakord kümmet meest trenni
                          Trummi JK nr. 85
                          keskkaitsja

                          de gustibus non est disputandum

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas mohikaanlane19 Vaata postitust
                            Mine treeni Majandusmagistrit (penno möla ajab jube närvi lõpuks) või Pirita JK Reliikviat(pole treenerit)neil oleks vaja korralikku juhti siis saaks neist ka asja ja poleks viimaste seas enam.
                            Benno on lihtsalt vana kooli mees. Tal on veidi teistsugusem nägemus jalgpallist kui meie amatööridel.
                            Trummi JK nr. 85
                            keskkaitsja

                            de gustibus non est disputandum

                            Kommentaar


                              #29
                              Hetkel vist puhkus klubidel. Mõni võiks siiski järgmisele hooajale mõelda.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Sir Brazza Vaata postitust
                                Hetkel vist puhkus klubidel. Mõni võiks siiski järgmisele hooajale mõelda.
                                Kas sind rahuldab ka abitreeneri roll....või oled ambitsioonikas,ning ei ole nõus kellelegi alluma ja sõna kuulama...
                                Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X