320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

A le Coq Arena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    see on see mäng, mida keegi peale Monaco ei soovi korraldada?
    See aasta Thbilisis oli see grusiinide jaoks küll piisavalt suur sündmus, et mu töökaaslane võttis vabad päevad, et paari sõbraga koju just selleks mänguks lennata. Arvestades, et staadion mahutab pisut üle 54 tuhande ja pealtvaatajaid oli üle 51 tuhande siis päris hästi.
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      #32
      Pohlad sellest mängust..äkki saab halekokile ekraani!

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
        Pohlad sellest mängust..äkki saab halekokile ekraani!
        Suureks mänguks tuuakse ekraan kohale ja pärast mängu demonteeritakse ära.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          see on see mäng, mida keegi peale Monaco ei soovi korraldada?
          List of venues since 1998
          1998–2012: Stade Louis II, Monaco
          2013: Eden Arena, Prague, Czech Republic[6]
          2014: Cardiff City Stadium, Cardiff, Wales[4]
          2015: Boris Paichadze Dinamo Arena, Tbilisi, Georgia[4][7]
          2016: Lerkendal Stadion, Trondheim, Norway[8]
          2017: Philip II Arena, Skopje, Macedonia[9]

          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
            Suureks mänguks tuuakse ekraan kohale ja pärast mängu demonteeritakse ära.
            Pohlak ju hiljuti mingis intekas väitis, et püsiv tabloo tuleb kuskil aastaks 2017-2018. Nüüd siis teada kust rahad saab.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
              Suureks mänguks tuuakse ekraan kohale ja pärast mängu demonteeritakse ära.
              Flora-Tammeka mängul tabloo toodi Paidest....

              Aga mai saa aru milleks seda üldse vaja? Ilma tabloota mängu ei ole võimalik korraldada?

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas chac Vaata postitust
                List of venues since 1998
                1998–2012: Stade Louis II, Monaco
                2013: Eden Arena, Prague, Czech Republic[6]
                2014: Cardiff City Stadium, Cardiff, Wales[4]
                2015: Boris Paichadze Dinamo Arena, Tbilisi, Georgia[4][7]
                2016: Lerkendal Stadion, Trondheim, Norway[8]
                2017: Philip II Arena, Skopje, Macedonia[9]

                https://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Super_Cup
                Wikipedia andmeil siis attendance/capacity=

                2013: 17,686/21000= 84%
                2014: 30,854/33,280= 93%
                2015: 51,940/54,549= 95%

                Et täismaja on võimalik vist isegi kuidagi....samas need numbrid seda ei näita (või müüdigi vähem)

                Mina olen siiski poolt

                Kommentaar


                  #38
                  Muidugi jalgpalliliselt suur üritus. Aga kas on tõesti kasulik?
                  Näen et need 5-6m € võiks minna rohkem sisehallid ehitamiseks (Islandi järgi) ja trennitingimused tõsta.
                  Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                  Premium Liiga Clubs News
                  Facebook
                  Twitter

                  Kommentaar


                    #39
                    Ma ei suuda üldse seda hosiannat mõista, mis selle nn suure mängu teemal lahti läinud. Tegemist on põhimõtteliselt glorifitseeritud sõprusmänguga ja auhinnaga, mida kodeeritakse kõrgelt vaid UEFA koridorides. Toimub suure meediakära saatel ja seejärel unustatakse, aga eriti unustatakse see pärapõrgus asuv koht, kuhu staarid üheks õhtuks kohale veeti.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      #40
                      olen igati selle poolt, et staadion lõpuks valmis (korda) tehtaks, sõltumata sellest, kas tuleb mäng või ei tule. superfinaali juttu on vist vaja muu rahva äravõlumiseks.

                      Kommentaar


                        #41
                        Usun ka, et pigem ikka positiivne ettevõtmine jalkarahva jaoks. See, et ühel õhtul saame tõsist suurvuti melu nautida on vaid üks väike osa sellest. Naiivne loota, et selle raha eest mõni laps hakkaks koolis tasuta süüa saama. Veel naiivsem, et riik pooltki sellest summast nt kunstmuruhallide jaoks loovutaks. Kui meie (jalkarahvas) seda raha ei saa, siis saab keegi teine ja pole üldse kindel, et seda mõistlikumalt rakendataks.

                        Oleks ju uhke küll, kui nt hiljemalt aastal 2018 oleks meil riigis vähemalt üks tõsiseltvõetav jalgpallikompleks. Korralik väljaehitatud rahvusstaadion (katus, tablood jne), tasemel kunstmurustaadion ja jalkahall. Kui pealinnas sihuke asi tehtud saaks juba jõulisemalt hakata ka edasi vaatama, kus teistes regioonides asja parandada. Tunduks vähemalt mulle loogilise mõtlemisena, aga võib-olla olen ise liialt naiivne.

                        Tondilossi argument ka minu arust ei päde. Väga vahet ei ole kas 1000 inimest istub 10 000 või 15 000 pealtvaatajat mahutaval areenil. Lisaks, staadioni laiendamine annaks ehk teinekordki võimaluse tuua siia midagi suurt? Küllap langeks ka piletihind mõnevõrra. U-19 noorte EM õnnestus meil hästi, saame selle Supercupiga ka hakkama, siis tõenäoliselt tõstaks see mõnevõrra jälle meie aktsiaid UEFA silmis.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Tegemist on põhimõtteliselt glorifitseeritud sõprusmänguga ja auhinnaga, mida kodeeritakse kõrgelt vaid UEFA koridorides. Toimub suure meediakära saatel ja seejärel unustatakse, aga eriti unustatakse see pärapõrgus asuv koht, kuhu staarid üheks õhtuks kohale veeti.
                          Et siis umbes nagu klubide MM või nii?

                          Staadioni seisukohalt muidugi tore, kui korda teevad, sest teha on, jumal paraku, juba praegu seal palju. Keegi eespool kirjutas, et "ainukesed tööd katus lõpuni ja tabloo" - see on ehk jah kõige silmapaistvam, aga pisasjad nagu laest sadav vesi igal pool koridorides ja pressiruumides tahavad ka ammu tööd.

                          Iseasi, et see viis milli nüüd spordi kaudu maine kujundamiseks leiti, kui varem pakilisemate asjade jaoks on öeldud, et hui on mingit raha anda. Aga noh ilmselgelt kui praegu oli valik, et saate alekoki jaoks viieka või üldse mitte midagi, siis loomulikult tuleb rõõmuga vastu võtta.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Et siis umbes nagu klubide MM või nii?
                            Paraku küll jah. Klubide MM meeldib mulle teoreetiliselt palju rohkem, sest võimaldab korra ka klubijalgpallile globaalse pilgu heita. Aga FIFA-poolne teostus on kahjuks absurdne.
                            Staadioniarenduse vastu pole ilmselt kellelgi midagi. Ma lihtsalt ei saa selle superkarika haibist aru, mis mulle leheveergudelt vastu vaatab.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                              Muidugi jalgpalliliselt suur üritus. Aga kas on tõesti kasulik?
                              Näen et need 5-6m € võiks minna rohkem sisehallid ehitamiseks (Islandi järgi) ja trennitingimused tõsta.
                              Ma vōtan seda ka laias laastus nii, sellest ka hinnang, et suht loll paigutus rahale.

                              Samas ma annan endale aru, et hui antaks seda raha mingite normaalsete projektide jaoks.

                              Umbes nagu Tallinna Kalev ja Tallinna linn olukord, tore, et raha sporti, kuid kahju, et mitte sisuliste ja tervikuna kasulike asjade jaoks (kui vintsu aitav pressiruum jms pudi-padi kōrvale jätta).

                              Aga pärast väikest und: hea, et niigi läheb, ehk saab EJL selle arvelt kokkuhoidu ja mingi ühe platsi kuhugi meisterdada. Näiteks Tartusse.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                (kui vintsu aitav pressiruum jms pudi-padi kōrvale jätta).
                                remargiks veel, et minul on täiesti ükskõik, kuna ma oma väljakuäärsest elust mingi 90% elan telgis ehk igasugune katuski on juba luksus, aga kohati on lihtsalt vähe piinlik, kui valikmängud ja siis mingi meri lainetab toas ja tribüünil. välja tõin puht selle illustreerimiseks, et tööd on rohkem kui üks asi, kogu see üritus seal tahab tegelikult juba renoveerimist. mis muidugi ei ole üllatav, 14 aastat ka siiski juba avamisest möödas.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X