320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aastalõputurniir saalijalgpallis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Aastalõputurniir saalijalgpallis\'

    Mhm.. aastalõputurniiri rahvusvaheline osa langeb just samale päevale ,kui Wellingtonis toimub fännide aastalõpupidu. Ilmselt tuleb mul mõlemat üritust natuke kärpida:P
    Oleme ausad ega se siseturniir ikka tõelist olemust ei paljasta. Fanerka on igal aastal võitnud ,kuid meistriks pole saanud ega saagi veel niipea.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Aastalõputurniir saalijalgpallis\'

      Ega saaliturniiri põhjal polegi mõtet kaugeleulatuvaid järeldusi teha. Õige jalgpall, mida mängitakse rohelisel murul 11-vs-11 on hoopis midagi muud.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Aastalõputurniir saalijalgpallis\'

        ella-ella rootsi kunn, fännide pidu on ju 28 dets õdangul kell kuus, nagu sa väga hästi peaks tedma juu :P Ja niipalju kui ma sellest turniiri ajakavast aru sain, on raffusvahelisedmängud pühap 29 dets. Või ma olen lihtsalt lammas???????? Lauba peaks olema muarust esiliiga tournament + D1 mängud. Kuigi jah esiliiga värk ei saa läbi enne kui laup. 11 öösel... Kusjuures Valga on ilmselt finaalis ka veel...
        Aga ise üritan ühendada meeldiva kasulikuga ehk wellis olen niikuinii nagu alati :P (einoleino kus siis veel ) ja jalgpalli lähen loomulikult ka kindlalt vaatama, poltraud!!!
        Ütleme nii, et tuleb huvitav nädalavahetus


        ps
        muki või yheksa, te võiks veitsa täpsustada ajakava jm stuffi, loomulikult kui juhtute elus olema parajasti juhuslikult
        Cerveza.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Aastalõputurniir saalijalgpallis\'

          Originally posted by shepard


          muki või yheksa, te võiks veitsa täpsustada ajakava jm stuffi, loomulikult kui juhtute elus olema parajasti juhuslikult
          Mina olen elus :-) Mis ajakava Sa soovid?
          spekter juba pani viite üles ju... ..iseenesest ei ole raske teha kopipastet ka siia, aga ma ei näe sellel mötet.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Aastalõputurniir saalijalgpallis\'

            3.liiga- Ikoht - ETSK Haapsalu ----Ma olen rahul!

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Aastalõputurniir saalijalgpallis\'

              Peale reedest pidu pole veel kaineks saanud ja karta on et niipea ei saagi :P aga turniiri tahaks muidugi vaadata.
              FCF Forever

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Aastalõputurniir saalijalgpallis\'

                Originally posted by ROOTSI KUNN


                Peale reedest pidu pole veel kaineks saanud ja karta on et niipea ei saagi :P
                kunn,erinevalt sinust olin mina juba järgmisel hommikul kaine
                :P
                You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Aastalõputurniir saalijalgpallis\'

                  Originally posted by mukiii


                  Originally posted by ROOTSI KUNN


                  Peale reedest pidu pole veel kaineks saanud ja karta on et niipea ei saagi :P
                  kunn,erinevalt sinust olin mina juba järgmisel hommikul kaine
                  :P
                  teemakohane jutt. ootaks pigem siia rubriiki tulemusi. keda su seisund huvitab!

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Aastalõputurniir saalijalgpallis\'

                    Tulemused siin ilusti rivis: http://www.estonia.fifa.com/
                    See on see EJL ametlik koduleht, vist?

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Aastalõputurniir saalijalgpallis\'

                      Originally posted by spekter
                      teemakohane jutt. ootaks pigem siia rubriiki tulemusi. keda su seisund huvitab!
                      mind huvitab ja nagu näha,kunni ka mingil määral,nii et rahu lilleke
                      nagu näha,suudavad targemad inimesed kuskilt infot leida,nii et jääd ellu ka sina
                      ma luban sinu hingerahuks spekter,et naiste turniiri kohta,kirjutan midagi asjakohast
                      You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Aastalõputurniir saalijalgpallis\'

                        Teemal: purjus fänn on jalgpalli A ja O (ehk siis, kes on tähtsam?)
                        No mis teha, kui jalgpall on kord selline (spordi)ala, kus põhilist tooni annavad fännid (alatihti ka purupurjus läbutajad) ja klubide omanikud + igasugu ametnikud. Alles kaugel-kaugel rivi lõpus on treenerid ja nende taga mängijad.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Aastalõputurniir saalijalgpallis\'

                          Originally posted by kliiner


                          Teemal: purjus fänn on jalgpalli A ja O (ehk siis, kes on tähtsam?)
                          No mis teha, kui jalgpall on kord selline (spordi)ala, kus põhilist tooni annavad fännid (alatihti ka purupurjus läbutajad) ja klubide omanikud + igasugu ametnikud. Alles kaugel-kaugel rivi lõpus on treenerid ja nende taga mängijad.
                          Ära nüüd ikka üle kah pinguta. Kõik ,kes sa siin üles lugenud on minu meelest üksteisele tähtsad ja vajalikud ning mingit pingerida küll teha ei maksa . Ka purjus fännideta oleks asi igavam.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Aastalõputurniir saalijalgpallis\'

                            Originally posted by kliiner


                            Teemal: purjus fänn on jalgpalli A ja O (ehk siis, kes on tähtsam?)
                            No mis teha, kui jalgpall on kord selline (spordi)ala, kus põhilist tooni annavad fännid (alatihti ka purupurjus läbutajad) ja klubide omanikud + igasugu ametnikud. Alles kaugel-kaugel rivi lõpus on treenerid ja nende taga mängijad.
                            Loomulikult annavad tooni KA fännid ja omanikud.Kõige tähtsamad on ikkagi võistkonnad,sest muidu poleks ka fänne.Arvesta siis sellega,et osad fännid joovad end vahetevahel täis.Kui sa pole seda veel märganud,oled sa eriti roheline.
                            Kui see aga sind väga häirib vms.,siis äkki peaksid iluvõimlemist või malet jälgima hakkama.(Ma ei tahtnud sellega ühtegi iluvõimlemis- või malesõpra solvata )
                            You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Aastalõputurniir saalijalgpallis\'

                              Originally posted by mukiii

                              mind huvitab ja nagu näha,kunni ka mingil määral,nii et rahu lilleke
                              nagu näha,suudavad targemad inimesed kuskilt infot leida,nii et jääd ellu ka sina
                              ma luban sinu hingerahuks spekter,et naiste turniiri kohta,kirjutan midagi asjakohast
                              keegi lubas kommentaare naiste turniiri kohta :P . kui muidu ei oska, siis tee Flora lehelt copy-paste. mukiii nagu vanasõna- hea mees lubamagi, kui või kustus hoopis naisteturniiri jälgides?

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Aastalõputurniir saalijalgpallis\'

                                Originally posted by spekter

                                keegi lubas kommentaare naiste turniiri kohta :P . kui muidu ei oska, siis tee Flora lehelt copy-paste. mukiii nagu vanasõna- hea mees lubamagi
                                vabandust,vabandust kiire on olnud.
                                tulemusi saab jah flora lehelt,nii et nende siia panemine oleks pointless.aga kuna ma lubasin,siis peab midagi tarka ütlema
                                imelikul kombel oli selleaastane naiste turniir kuidagi nõrga tasemega.vähemalt minule küll tunds nii.tksk esines küll alla oma võimete.muruplatsil nad küll domineerivad,aga sellel turniiril olid nad küll ootamatult lahjad.ajax estel on oma siseprobleemidest üle saanud ja mängis hästi.no ja pjk on alati seseturniiridel hästi esinenud,nii et nende võit ei olnud väga suur üllatus.flora mängis ka suhteliselt hästi,arvestades et mõned suhteliselt tähtsad mängijad ei osalenud.evl suutis ka juba ilusamat jalgpalli näidata.arvata on,et kui need tüdrukud kasvavad ja trenni teevad,tuleb sealt nii mõnigi hea jalgpallur.tartu tammeka suutis üllatada oma südi vastupanuga.see oli nende esimene naiste turniir ja nad mängisid täitsa hästi.nende kohta kehtib sama,et kui nad treenivad ja kasvavad,võib sealt midagi arvestatavat tulla.
                                tore oli see,et see aasta pakkus turniir ka närvikõdi penaltite näol

                                You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X